Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Gość ~AS~
Ciekawe czy VoIP na tym pójdzie?? Pewnie nie bardzo?? A może mógłbyś to przetestować??

 

Znalazłem chwilę w weekend i potestowałem. Rozmawiałem przez skype'a ok. 10 minut (w porze "wieczornego szczytu") i wszystko było w jak najlepszym porządku.

 

BTW dostałem info od kolegi z tp, że inwestycja u nas to temat na koniec tego roku, więc realnie patrząc, pewnie działać zacznie najwcześniej w połowie przyszłego. Tym bardziej się cieszę, że już mi tak na tym nie zależy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada fajnie, bede sie musiala umowic na rozmowe! :)

 

Dzieki serdeczne!!! :D

Ewa,

z Ojrzanowa to już chyba bliżej do Młochowa a tamta podstawówka prezentuje się dużo lepiej niz w Ruścu. Nie znaczy że jest lepsza po prostu bardziej doinwestowana przez gminę.

Moja córka od września idzie do pierwszej klasy i mam nadzieję że to będzie Rusiec ale małżonkę ciągnie do Młochowa :lol:

http://szkola.amm.com.pl/?str=main

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Tomek, popatrzylam na te szkole i faktycznie, ma fajny budynek i wnetrza (ta sala gimnastyczna! zeby nie to, ze moja corka akurat WF ma w piecie... :D ) i prezentuje sie sympatycznie, poza tym rzeczywiscie blizej ode mnie...

 

Ale porownalam wyniki sprawdzianow na http://www.scholaris.pl, Mlochow plasuje sie na pozycji wysokiej, ale Rusiec najwyzszej (http://scholaris.pl/cke.jsp?id=168714_sp i http://scholaris.pl/cke.jsp?id=168710_sp). To nie jedyne kryterium, Boze bron, ale moje dzieciaki beda wymagaly dosadniejszego "zmotywowania" z racji jednak tego, ze ciagle walcza z jezykiem (ich pierwszym jezykiem jest angielski) i mam nadzieje, ze w Ruscu moze wiecej tej motywacji beda od nauczycieli dostawac... dlatego glownie odpuscilam Ojrzanow, bo mam wrazenie, ze tam nauczyciele nie sa az tak zaangazowani, ale - moge sie mylic...

 

Poza tym takie rzeczy, jak kolka zainteresowan... Rusiec ma wiekszy wybor, np. Nicola bardzo sie interesuje ekologia, a szkola ma kolko ekologiczne, ogrodek, ktorym sie dzieci zajmuja...

 

A nie wiesz moze, jak wyglada podejscie nauczycieli do uczniow w tych szkolach? Juz jestem zakrecona kompletnie, wszyscy znajomi z Anglii mnie krytykuja za ten powrot do Polski, oczywiscie uzywajac dzieci jako argumentu - jaka ja im krzywde robie. Wiem, ze tak nie jest, ale w szkole w Anglii bylo faktycznie swietne podejscie nauczycieli, poza tym jak czlowiek slyszy bez przerwy krytyke, to sie zaczyna naprawde niepokoic... :roll:

 

Gdybyscie faktycznie wybrali szkole w Ruscu, a ja bym mogla zapisac moja parke, to moj James poszedlby do pierwszej klasy z Wasza cora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialam

staram sie skontaktowac ze ZBYCHEM(alarmy) ale cos mi niewychodzi

czy ktos ma namiar, prosze na priva

 

Jak nie dostaniesz sie do ZBYCHA to mogę polecić pana Jarka tel. 601336453.

Robił już parę domów w naszej okolicy i nie tylko. Nie było żadnych skarg.

Ja z niego jestem zadowolony, ale ja znam go już z 30 lat. :lol:

Ma podpisane umowy na montaże z Solidem i innymi agencjami. Doradza itd.

może ma wolne terminy. W razie czego możesz się na mnie powołać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
zapomnialam

staram sie skontaktowac ze ZBYCHEM(alarmy) ale cos mi niewychodzi

czy ktos ma namiar, prosze na priva

 

Jak nie dostaniesz sie do ZBYCHA to mogę polecić pana Jarka tel. 601336453.

Robił już parę domów w naszej okolicy i nie tylko. Nie było żadnych skarg.

Ja z niego jestem zadowolony, ale ja znam go już z 30 lat. :lol:

Ma podpisane umowy na montaże z Solidem i innymi agencjami. Doradza itd.

może ma wolne terminy. W razie czego możesz się na mnie powołać.

 

A dlaczego nie bezpośrednio montaż przez którąś z agencji? Jak się podpisuje umowę na monitoring, to można bardzo duże rabaty na motaż wydusić od handlowca. No chyba, że ktoś chce bez monitoringu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz :D

Ewa,

Niestety nic więcej nie wiem. Ale mam doświadczenie z przedszkola do którego obecnie chodzi moja córka i syn. Na pierwszy rzut oka to katastrofa - w sensie lokalizacji i budynku, a okazało się super.

W obu szkołach już byliśmy i rozmawialiśmy. Większe szanse na przyjęcie raczej są w Ruścu. Młochów mam wrażenie że jest taki ... bardziej trendy :) i przez to oblegany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialam

staram sie skontaktowac ze ZBYCHEM(alarmy) ale cos mi niewychodzi

czy ktos ma namiar, prosze na priva

 

Jak nie dostaniesz sie do ZBYCHA to mogę polecić pana Jarka tel. 601336453.

Robił już parę domów w naszej okolicy i nie tylko. Nie było żadnych skarg.

Ja z niego jestem zadowolony, ale ja znam go już z 30 lat. :lol:

Ma podpisane umowy na montaże z Solidem i innymi agencjami. Doradza itd.

może ma wolne terminy. W razie czego możesz się na mnie powołać.

 

A dlaczego nie bezpośrednio montaż przez którąś z agencji? Jak się podpisuje umowę na monitoring, to można bardzo duże rabaty na motaż wydusić od handlowca. No chyba, że ktoś chce bez monitoringu.

 

 

Ja wolałem, by rozkład czujek, ich rodzaj itp były nieznane firmie ochraniającej.

oni mają dostac sygnał i przysłać załogę.

jeśli chodzi o przedszkole w Żabiej Woli to buduje je właściciel sklepu spożywczego pan Aguścik. Jest zlokalizowane za sklepem, fryzjerem i weterynarzem po lewej stronie w połowie drogi do centrum Żabiej Woli.

Ma być otwarte we wrześniu. W tym samym budynku mają być też prywatne gabinety lekarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecuję, że do końca tygodnia zwalcze mój internet i wpisze wszystkie moje kontakty, będzie dekarz i cieśla i murarz i alarm itd.

 

Ewa zapisz dzieci do Ruśca i już, jesli szkoła ma kółko ekologiczne to naprawde coś, na testach wypada swietnie, szkoły w Polsce generalnie chyba lepiej kształcą, ma się większą wiedzę ogólną, nie słuchaj znajomych tylko rób co uwazasz za słuszne

ja moją córkę chyba poślę do rejonu w Jaktorowie, szkoła nie jest tak dobra jak ta w Ruścu, ale trzyma poziom, Patrysia zna trochę dzieci z przedszkola, zobaczymy jak będzie, powinna zapuścić korzenie, poznac ludzi stąd, będzie tu kiedys mieszkała

 

Mam uwagi do książki adresowej - nie ma działu alarmy

z działu usługi- projektanci trzeba usunąć ławbud, bo wygląda jakby sylvia1 go polecała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Mam uwagi do książki adresowej - nie ma działu alarmy

z działu usługi- projektanci trzeba usunąć ławbud, bo wygląda jakby sylvia1 go polecała

 

Co do Ławbudu, to celowo jest dodany do działu projektanci (poza tym jest też na "czarnej liście"). Chodzi o to, żeby ktoś przeglądając interesujący go dział zobaczył opis takiej firmy(!), bo kontakt do niej może mieć z innego źródła. Szukając np. hydraulika, nie każdy zajrzy też na "czarną listę" i przejrzy czy nie ma tam wpisów z tej branży.

Z opisu jednoznacznie wynika, czy sylvia1 poleca Ławbud :), ale mam w planach dodanie jakiegoś wyróżnienia wpisów z czarnej listy.

 

Co do działu alarmy, to chodzi Ci o usługi (montaż), czy sprzedaż? Jak nie ma działu, to możesz wpisać do "inne" z propozycją brakującego działu i takowy zostanie dopisany.

 

p.s. kategoria usługi -> instalacje alarmowe właśnie została dodana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktoś niedawno kupował działkę w naszych okolicachi i jeśli to nie tajemnica, zdradzi gdzie i po ile?

 

 

Hej,

Radonie 65-70zł i musuły 55-60zł. Tam tak to wygląda sytuacja i jest prześliczny czysty i cichy teren

Blaszak daj an priva numery do kogo kupowałes bo znajomy poszukuje... proszę..

 

Nie ma problemu ale człowiek od którego kupiłem nie ma już działek do sprzedania.

Jęśli chodzi o Nasze Radonie to z tego co wiem to terz są tylko 2 ładne działki ale cena kosmiczna 1500m2-245000

Sprzedaje je lichwiarska agencja nieruchomości. M-kwadrat

a te musuły?

 

Musuły są już sprzedane , to ta działka na rogu z kapliczką ,namiar miałem z ogłoszenia na słupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam uwagi do książki adresowej - nie ma działu alarmy

z działu usługi- projektanci trzeba usunąć ławbud, bo wygląda jakby sylvia1 go polecała

 

Bobo wpisałam go tam na polecenie AS że jest na czarnej liście i w architektach. a ja zdecydowanie nie polecam :evil:

 

dobra szkoła jest też po tej stronie katowickiej za Urszulinem tylko mi nazwa wypadła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...