Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Gość ~AS~
W tej chwili są jakieś problemy z serwerami hostującymi moje strony, niestety nie mam na to większego wpływu. Mam nadzieję, że wkrótce wszystko będzie działało prawidłowo.

 

Właśnie dostałem informację od administratora, że za kilkanaście minut strony powinny działać. W ostatnim czasie podobne awarie (na szczęście dość krótkie) pojawiały się kilkakrotnie, ostatecznie problemy mają zniknąć w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Ile płaciliście za pach "podsypka", pod chudziak

Pytam bo mam mały dołek do zasypania

No to ładnie ci pójdzie towaru...ja miałem mniejszą (tak mi się wydaje) a poszło 17 kamazów!!!

 

Swoją drogą to nieźle inwestujesz w zbrojenie...drugi wieniec dajesz??

Senser wieniec wymyślił kierownik :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jestem w potrzebie

Moja Pani kierownik w szpitalu.

Miała już na weekend być w domu, ale jej pobyt przedłuży się o co najmniej tydzień (a może i dłużej...miała opreracje).

Ja mam czekający zazbrojony monolityczny strop do odebrania. Proszę prześljcie mi na PW kontakty do waszych kiero (potrzebuje kogoś kumatego z kim mógłbym pogadać, bo nie wiem jak od strony formalnej wygląda takie zastępstwo).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Kurcze, jestem w potrzebie

Moja Pani kierownik w szpitalu.

Miała już na weekend być w domu, ale jej pobyt przedłuży się o co najmniej tydzień (a może i dłużej...miała opreracje).

Ja mam czekający zazbrojony monolityczny strop do odebrania. Proszę prześljcie mi na PW kontakty do waszych kiero (potrzebuje kogoś kumatego z kim mógłbym pogadać, bo nie wiem jak od strony formalnej wygląda takie zastępstwo).

Pozdrawiam

 

To zależy od Waszej Pani kierownik. Jeżeli nie chcecie całkowicie przekazać komuś obowiązków kier.bud., to wystarczyłoby wiedzieć, czy ona nie będzie robiła problemów i podpisze się pod tym w dzienniku, a wziąć kogoś innego na jednorazową konsultację dla własnego spokoju. A najlepiej, gdyby ona kogoś poleciła. Jest jakaś możliwość kontaktu z nią? Może przez rodzinę? Skądś w końcu wiecie o jej pobycie w szpitalu.

 

p.s. Do mojego kierownika (kontakt w książce) możesz śmiało się zgłosić z taką sprawą. Jest bardzo elastyczny, na pewno coś podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakub

tylko że kierownik nie płaci za materiał

 

ale musi złożyć autograf w Dzienniku...

Tylko w tym przypadku to kierownik pilnuje moich interesów. Murarze byli :evil: bo doszła im robota a ja mam czyste sumienie , ,ze na moim gliniastym gruncie nie będą pękały mury. Sąsiad nie zrobił wieńca na fundamentach i po 2 latach pękła mu ŚCIANA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...