Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

No właśnie, też słyszałem o wysokim spreadzie w Polbanku...

:cry: niestety

ale np nie potrzebują faktur co przy systemie gospodarczym nie zawsze jest łatwe, kolejną transzę wypłacili mi na podstawie kilku zdjęć (nawet bez dziennika :o ) jakie zrobił rzeczoznawca, a jego wizyta kosztowała 100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Gość ~AS~
ale np nie potrzebują faktur co przy systemie gospodarczym nie zawsze jest łatwe, kolejną transzę wypłacili mi na podstawie kilku zdjęć (nawet bez dziennika :o ) jakie zrobił rzeczoznawca, a jego wizyta kosztowała 100 zł

 

Ja w Millenium też miałem wypłaty na podstawie zdjęć (robionych przeze mnie), zero faktur. Nie żebym chciał polecać Millenium, tylko tak informacyjnie :) Przed ostatnią transzą też wymagają wizyty rzeczoznawcy. To trochę zależy od negocjacji chyba, bo mój sąsiad załatwiał w innym oddziale i musi na ileś procent wydatków mieć faktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
czee

ja też chciałem dostać kredyt w millenium ale wymagali faktur i dlatego zdecydowałem się na GE

 

Być może kluczem do wymagań stawianych klientowi jest wysokość wkładu własnego. Jak my braliśmy kredyt w Millenium, to mieliśmy stan surowy zamknięty . Kredyt stanowił niespełna 50% wartości całej inwestycji. No i jak pisałem wcześniej Millenium nie wymagało od nas ani jednej faktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy grupowicze,

 

Czy ktoś w okolicy ma zbudowaną studzienkę chłonną? Albo robił badania geofizyczne i wie na jakiej głębokości u nas są wody gruntowe? Chcę zrobić studzienkę chłonną do przydomowej oczyszczalni, ale zaprzyjaźniony geolog zasugerował, żeby najpierw zrobić wywiad w okolicy, bo może się okazać, że poziom wód gruntowych to uniemożliwia.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie,

chciałbym dołączyć do grupy.

 

O mnie...za chwile będę mieszkańcem w miejscowości Szczęsne. :)

Nieduży domek juz stoi (Irys ), do zrobienia jeszcze cała działka kilka drobiazgów... :-?

 

pozdrawiam,

Jacek

 

 

Witam serdecznie

 

Budujemy w Osowcu i chciałabym dołączyć do Waszej grupy :D

 

Pozdrawiam

Karolcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
witam serdecznie,

chciałbym dołączyć do grupy.

 

O mnie...za chwile będę mieszkańcem w miejscowości Szczęsne. :)

Nieduży domek juz stoi (Irys ), do zrobienia jeszcze cała działka kilka drobiazgów... :-?

 

Witamy, witamy! :)

 

 

p.s.1. mała uwaga techniczno/organizacyjna, odpowiadaj pod cytatami i staraj się usuwać z cytatów to co nie potrzebne.

 

p.s.2. statystyki grupy o których Ci pisałem na p.w. już zaktualizowane, więc możesz przystąpić do rejestracji na stronie grupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s.1. mała uwaga techniczno/organizacyjna, odpowiadaj pod cytatami i staraj się usuwać z cytatów to co nie potrzebne.

 

 

p.s.2. statystyki grupy o których Ci pisałem na p.w. już zaktualizowane, więc możesz przystąpić do rejestracji na stronie grupy

 

Dzięki za info - co do ps2 - zrobione.

 

btw. chciałem uprzedzić Koleżeństwo, iż w sobote może wystapić zwiększony ruch samochodowy w okolicy...będę się przeprowadzał :lol:

 

Za utrudnienia - przepraszam. :wink:

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...