Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dokładnie właśnie mam również Żyrardów już to kiedyś pisałam dlatego tak wnikam bo u mnie jest inaczej....z pewnością złożyliście wniosek o docelowy bo nikt Wam nie powiedział, że jest rozgraniczenie, tak jak i mi,zaznaczyliście z pewnością we wniosku, że prąd do domku jeśli tak to znaczy, że docelowy. Czekałam na warunki dlugo i jak wnikliwie dopytałam się okazało, ze na warunki prowizoryczne czeka się krócej i o nie wystąpiłam z kolejnym wnioskiem. Dostałam je i tylko mam podpisać umowę, nic nie płacę za moc i robie sama..ale Wy macie jakoś dziwnie, pół na pół ja,k widzę bo i wasz elektryk w tym brał udział i ZE, nie wiem dlaczego i procedurę macie taką jak w docelowych

 

To wszystko zalezy również jak wygląda sprawa z dostępnością do sieci a głównie moca transformatora.

W moim przypadku miało byc czarodziejsko a wyszlo szybko i sprawnie. Może trochę drożej ale juz prąd jest a zaczęliśmy we 3 z sąsiadami temat na poczatku stycznia.

Napisaliśmy wnioski o docelowe, ale ZE napisało w warunkach, że docelowe a do czasu powstania budynku budowlane. Załatwiał to jeden człowiek od kpoczatku do końca. W skrócie podam cenę : za wszystko bez praktycznie pilnowania - 3650 z czego opłata za 13 KW -1860, projekt 650 i Pan ELEKTRYK 1100.

W tej ostatniej kwocie załatwienie wszystkiego i zamontowanie w skrzynce ( przyłącze kablowe) zabezpieczen i wyjscia na 400 i 230 z uziemieniem włącznie. Myślę że to nie tragiczna cena a tempo moim zdaniem ekspresowe.

Od tygodnia skrzynka stoi z możliwoscią używania prądu. Oceńcie sami.Acha ZE Żyrardów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zalezy również jak wygląda sprawa z dostępnością do sieci a głównie moca transformatora.

W moim przypadku miało byc czarodziejsko a wyszlo szybko i sprawnie. Może trochę drożej ale juz prąd jest a zaczęliśmy we 3 z sąsiadami temat na poczatku stycznia.

Napisaliśmy wnioski o docelowe, ale ZE napisało w warunkach, że docelowe a do czasu powstania budynku budowlane. Załatwiał to jeden człowiek od kpoczatku do końca. W skrócie podam cenę : za wszystko bez praktycznie pilnowania - 3650 z czego opłata za 13 KW -1860, projekt 650 i Pan ELEKTRYK 1100.

W tej ostatniej kwocie załatwienie wszystkiego i zamontowanie w skrzynce ( przyłącze kablowe) zabezpieczen i wyjscia na 400 i 230 z uziemieniem włącznie. Myślę że to nie tragiczna cena a tempo moim zdaniem ekspresowe.

Od tygodnia skrzynka stoi z możliwoscią używania prądu. Oceńcie sami.Acha ZE Żyrardów.

 

u nas cenowo podobnie, tylko za projekt troche drozej

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zalezy również jak wygląda sprawa z dostępnością do sieci a głównie moca transformatora.

W moim przypadku miało byc czarodziejsko a wyszlo szybko i sprawnie. Może trochę drożej ale juz prąd jest a zaczęliśmy we 3 z sąsiadami temat na poczatku stycznia.

Napisaliśmy wnioski o docelowe, ale ZE napisało w warunkach, że docelowe a do czasu powstania budynku budowlane. Załatwiał to jeden człowiek od kpoczatku do końca. W skrócie podam cenę : za wszystko bez praktycznie pilnowania - 3650 z czego opłata za 13 KW -1860, projekt 650 i Pan ELEKTRYK 1100.

W tej ostatniej kwocie załatwienie wszystkiego i zamontowanie w skrzynce ( przyłącze kablowe) zabezpieczen i wyjscia na 400 i 230 z uziemieniem włącznie. Myślę że to nie tragiczna cena a tempo moim zdaniem ekspresowe.

Od tygodnia skrzynka stoi z możliwoscią używania prądu. Oceńcie sami.Acha ZE Żyrardów.

 

u nas cenowo podobnie, tylko za projekt troche drozej

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś z grupowiczów posiada wiedzę o cenach działek budowlanych w Książenicach?

Z góry dziekuję za infromację.

 

Ceny są bardzo zróżnicowane. Od 50-60 PLN/m2 (nieuzbrojone, jakieś pół roku temu) do nawet 150 PLN/m2 (obecnie osiedle Agrirol). Tak więc każdy może znaleźć coś dla siebie :)

 

Pozdrawiamy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałabym dołączyć do Waszej grupy. Mamy działkę w Ruścu ( dzięki Gawłowi)

i jak dobrze pójdzie zaczniemy budować w tym roku.

 

To tak jak ja, witam wszystkich i mam nadzieję, że pomożecie przejśc przez te trudy. Działka w Kadach. Na razie w lutym złożyłem wnioski o warunki podłączenia mediów i zabudowania/zagospodarowania działki. Mam już na gaz i wodno-kanalizacyjne. Jak dotąd sam chodziłem, kupowałem mapki, składałem wnioski ale jak kupię projekt to będę szukał Waszej pomocy w dalszych działanich tzn. wskazania właściwych osób i firm, które pomogą uzyskać zgodę na budowę domu i przyłączy.

Liczę na Was, Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...