Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

"projekt

wombaty!

niestety mam lukarny zamias okien dachowych = koszty :cry:

...przy tej ilości pomyśl o tych http://www.fakro.pl/htmli/21.php

 

hej tom17!

szczerze mowiac te okna dachowe to nie sa nam wszystkie potrzebne, wiec pewnie sie ograniczymy do 4 (?). Naprawde lukarny wyjda taniej niz okna dachowe :o ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Moi drodzy... :lol:

Duzio, duzio zdrówka!

Pogdy ducha,

Radosnych chwil,

Rodzinnych świąt,

Miłej atmosferki,

Chwili na wyciszenie, refleksje...

Oraz pełnych wiary...że życie przynosi czasem miłe niespodzianki...

A to wszystko przez...Zmartwychwstałego

 

Tego życzą wam z okazji Świąt Wielkiej Nocy 2007:

 

Ola, Madzia, Hubert :lol:

 

http://www.kartki.lagata.pl/kartki/23/656.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....

 

Wszystkiego Najlepszego z okazji Swiąt!

Jestem nowa na wątku. Własnie zaczynamy budowę w Milanówku. Proszę mnie uświadomić czy mozna gdzies wokolicy nabyć garaż blaszak? No i jak to jest naprawdę ztą cegłą kratówką. Długo sięna nią czeka?

 

Ewa

cześć

gdzie w Milanówku budujesz?

Garaże kupisz w Kałęczynie zaraz za Grodziskiem- jadąc na Radziejowice zaraz za stacją benzynową Orlenu- przy głównej drodze jest dużo firemek zajmujących się garażami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakubie? A jak z materiałami na ściany w okolicach? Jest jakaś kratówka? Czy to co stoi na skłądzie juz posprzedawane? Czasem jak jeżdzę do Grodziskato widac na składach cegiełki ale jeszcze nie pytałam czy nasprzedaz czy tylko do popatrzenia :)

Ewa, ja kupiłem w styczniu gazobeton 24 po 6,95 teraz jest po 14zł. Pytałem ostatnio na składzie w Milanbudzie czy mógłbym w razie czego dokupić paletę gdyby mi zabrakło. Odpowiedz: nie bo wszystko sprzedane.

Doradzam Byś spróbowała w centrobudzie w Błoniu. Jest to sieć składów i mają duże możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...