Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jolka, w zeszłym roku miałem takie ceny: siatka na słupkach materiał i robocizna 40 zł/mb, sama robocizna 15; siatka i słupki na podmurówce mat+rob 90 zł za mb.

Może Ci to cos pomoże :) - ceny od gościa z Wycinek Osowskich.

a mozezsz wrzucic do ksiazki, namiary na tego Pana? szukamy kogos do ogrodzenia

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze sie przyznac kto korzystal z firm/osob podanych w naszej ksziazce, a wykonujacych krycie dachu blacha

 

 

prosze prosze o opinie

 

bo namiary sa ale opinii nic a nic

a ja musze sie na cos zdecydowac :wink:

 

a morze ktos cos ma jeszcze w swoich notatnikach, to prosze o namiary

 

Sylwia dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tom17 - podoba mi się Twój projekt, jest przemyślany.
- moj własny :lol: z architektem pracowałem długo bo ciągle chciał coś zmieniać :evil:

i sądzę, że w przyszłości zainstalujesz na dachu panele grzewcze
- bardzo bym chciał choćby z powodów ekologicznych bo ekonomicznie na dziś taka inwestycja nie ma sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzyłem na fundamenty Jakuba Jankowskiego i powiedziałbym tak, jak inni: toż to pałac.

Więc mocno sie zdziwiłem jak skorzystałem z linka i obejrzałem plan pomieszczeń. Chodzi mi tu szczególnie o wielkość sypialni. 12-13 m to trochę mało jak na domek.

Mam nadzieję, że górę, Jakub podzieli na większe pomieszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzyłem na fundamenty Jakuba Jankowskiego i powiedziałbym tak, jak inni: toż to pałac.

Więc mocno sie zdziwiłem jak skorzystałem z linka i obejrzałem plan pomieszczeń. Chodzi mi tu szczególnie o wielkość sypialni. 12-13 m to trochę mało jak na domek.

Mam nadzieję, że górę, Jakub podzieli na większe pomieszczenia.

Chcieliśmy by sypialnia była tylko do spania. Każda sypialnia ma swoją garderobę czyli sypialnia 13m2+6m2 garderoba=19m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
a gdzie ta książka ja też w pobliżach....

 

Książka jest na stronie naszej grupy

 

Żeby mieć do niej dostęp, trzeba się zarejestrować na stronie - tak jak pisał wcześniej Senser, podając dokładnie taki sam login jak używany tu na forum.

Lista użytkowników, którzy mogą się zarejestrować jest aktualizowana co jakiś czas i odpowiada ona liście w dziale Grupa > Statystyki na naszej stronie. Wszystkie nowe osoby, które pojawiły się na forum w ostatnim okresie powinny już mieć możliwość rejestracji.

 

W razie problemów bądź pytań proszę o kontakt ze mną za pomocą p.w. tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Czesc

Czy macie gdzies w okolicach architekta który zrobi projekt sytuacyjny (dom,szambo,garaz) działki? Mój zawołał za to 1200zł. To tanio czy drogo?

 

To się chyba nazywa projekt zagospodarowania terenu. Dla mnie robił to mój kierownik budowy, ceny nie pamiętam, chyba coś koło 1 tyś. razem z adaptacją "typowego" projektu domu. Kontakt do kiera znajdziesz w książce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...