Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tygrysek,

 

Masz na priva namiary na panią architekt, u której plan zagospodarowania wyceniany jest na 800 PLN. Bardzo sympatyczna zresztą, dostałem kontakt oczywiście z forum

 

P.S. Nie wiecie jak się dostać do naszej książki adresowej? Mam komunikat, żę mój kontakt został usunięty... Ciekawe dlaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

w końcu znalazłam chęci, aby siąść przy tym skrobanym laptoku. Żyjemy sobie spokojnie bo na dokończenie robót kasy brak. Często siadam nad rzeczką, aby sobie poobcować z naturą, bo jak siedzę na tarasie i widzę ten krajobraz księżycowy na działce, to mną telepie. Tak więc całe szczęście, że jest ta rzeczka. Kto ma ochotę do mnie dołączyć serdecznie zapraszam w godzinach wczesnopopołudniowych, dzień dowolny.

Słuchajcie, posprawdzałam co nam zostało po budowie i czego chętnie bym się pozbyła. Są to:

- bloczki solbet 59x24x36 (można z nich pustawić ścianę o grubości 36 lub 24cm) - 105 szt. (3,5 palety) i resztki do oddania

- taśmę kalenicową czarną - 5 rolek

- cegła klinkierowa Wienerberger Terca grafit - 56 szt.

- cegła pełna czerwona - 192 szt.

- silka E 12 - 29 szt.

- silka E 18 - 10 szt.

- folia budowlana czarna 0,2 mm - prawie 2 rolki

- 2 cegły wentylacyjne

- klamry do gąsiorów czarne - 30 szt.

- szpilki do mocowania łaty kalenicowej - 24 szt.

 

Odbiór w Grodzisku Mazowieckim. Bloczki i cegły są na paletach. Zimowały pod chmurką, ale zostały odfoliowane (żeby nie było grzyba) i były przykryte od góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

w końcu znalazłam chęci, aby siąść przy tym skrobanym laptoku. Żyjemy sobie spokojnie bo na dokończenie robót kasy brak. Często siadam nad rzeczką, aby sobie poobcować z naturą, bo jak siedzę na tarasie i widzę ten krajobraz księżycowy na działce, to mną telepie. Tak więc całe szczęście, że jest ta rzeczka. Kto ma ochotę do mnie dołączyć serdecznie zapraszam w godzinach wczesnopopołudniowych, dzień dowolny.

Słuchajcie, posprawdzałam co nam zostało po budowie i czego chętnie bym się pozbyła. Są to:

- bloczki solbet 59x24x36 (można z nich pustawić ścianę o grubości 36 lub 24cm) - 105 szt. (3,5 palety) i resztki do oddania

- taśmę kalenicową czarną - 5 rolek

- cegła klinkierowa Wienerberger Terca grafit - 56 szt.

- cegła pełna czerwona - 192 szt.

- silka E 12 - 29 szt.

- silka E 18 - 10 szt.

- folia budowlana czarna 0,2 mm - prawie 2 rolki

- 2 cegły wentylacyjne

- klamry do gąsiorów czarne - 30 szt.

- szpilki do mocowania łaty kalenicowej - 24 szt.

 

Odbiór w Grodzisku Mazowieckim. Bloczki i cegły są na paletach. Zimowały pod chmurką, ale zostały odfoliowane (żeby nie było grzyba) i były przykryte od góry.

Miło Was "czytać"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

w końcu znalazłam chęci, aby siąść przy tym skrobanym laptoku. Żyjemy sobie spokojnie bo na dokończenie robót kasy brak. Często siadam nad rzeczką, aby sobie poobcować z naturą, bo jak siedzę na tarasie i widzę ten krajobraz księżycowy na działce, to mną telepie. Tak więc całe szczęście, że jest ta rzeczka. Kto ma ochotę do mnie dołączyć serdecznie zapraszam w godzinach wczesnopopołudniowych, dzień dowolny.

Słuchajcie, posprawdzałam co nam zostało po budowie i czego chętnie bym się pozbyła. Są to:

- bloczki solbet 59x24x36 (można z nich pustawić ścianę o grubości 36 lub 24cm) - 105 szt. (3,5 palety) i resztki do oddania

- taśmę kalenicową czarną - 5 rolek

- cegła klinkierowa Wienerberger Terca grafit - 56 szt.

- cegła pełna czerwona - 192 szt.

- silka E 12 - 29 szt.

- silka E 18 - 10 szt.

- folia budowlana czarna 0,2 mm - prawie 2 rolki

- 2 cegły wentylacyjne

- klamry do gąsiorów czarne - 30 szt.

- szpilki do mocowania łaty kalenicowej - 24 szt.

 

Odbiór w Grodzisku Mazowieckim. Bloczki i cegły są na paletach. Zimowały pod chmurką, ale zostały odfoliowane (żeby nie było grzyba) i były przykryte od góry.

 

Ula i Sławek

 

ja z checia odkupie czesc waszego towaru - moze jakis telefon zebysmy sie umowili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a elektryka macie :roll:

Macie ale najpierw muszę się go spytać o zgodę na przekazanie danych

już wysyłam na priva

Ja tez, ja tez poposze

 

A wczoraj widziałam Wasz domek - juz macie dach:)

musimy sie umawiac gdzies w lesie w weekendy na spacery, bo juz tak slicznie jest.

A i jeszcze jedno - dla osob z okolic Musuł - podobno ktos wykupił nam zaraz za płotem kawał lasu i zamierza tam stawiac osiedle domków jednorodzinnych - ja sie ciesze, a mój mąz załamany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a elektryka macie :roll:

Macie ale najpierw muszę się go spytać o zgodę na przekazanie danych

już wysyłam na priva

Ja tez, ja tez poposze

 

A wczoraj widziałam Wasz domek - juz macie dach:)

musimy sie umawiac gdzies w lesie w weekendy na spacery, bo juz tak slicznie jest.

A i jeszcze jedno - dla osob z okolic Musuł - podobno ktos wykupił nam zaraz za płotem kawał lasu i zamierza tam stawiac osiedle domków jednorodzinnych - ja sie ciesze, a mój mąz załamany:)

dach to my mamy do listopada teraz to nam prąd kopią i tynki robią :lol:

dobra wrzucam elektryka do ksiązki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze sie przyznac kto korzystal z firm/osob podanych w naszej ksziazce, a wykonujacych krycie dachu blacha

 

 

prosze prosze o opinie

 

bo namiary sa ale opinii nic a nic

a ja musze sie na cos zdecydowac :wink:

 

a morze ktos cos ma jeszcze w swoich notatnikach, to prosze o namiary

 

Sylwia dzieki

 

Victoria...

:-)

Chyba cię zastrzelę...

Toż to właśnie główna idea tej "książki" taka, że po to są pewne zaostrzenia w dostępie do niej aby były tam namiary tylko "od nas"...czyli sprawdzone...

Więc, nawet jak nie ma opini (czy to graficznej, czy opisowej) na pewno oznacza i tak, że wg. autora dany namiar jest godny polecenia. To kanon jej powstania (książki).

 

Zaraz zaczniemy znów sypać kontaktami, które są "naprawde sprawdzone, ale nie to co z książki" :-) Powstała ona, żeby nam wszystkim ułatwić życie...a teraz zaczynamy sami sobie je utrudiniać.... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wiecie ile za wylanie ok. 20 m2 tarasu ze zbrojeniem?

 

Mnie interesuje dokładnie ta sama kwestia...

Tylko taras mam większy :-)

60 m2. I to z "udźiwnieniami" :-)

Więc jeśli ty będziesz kogoś miała to się "pochwal" i wrzuć go do naszej bazy...

 

A jeśli ktoś może powiedzieć, jak biora za tego typu roboty to też by było fajnie...albo przyblizony koszt m2??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...