Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Aga_Janusz ....blaszak kupiłam w Kałęczynie za Grodziskiem. 1630. Niestety.....znalazłam uzywane za 1000-1200 ale tak nadszarpnięte przez "ząb czasu", że wolę swój za 2 lata odsprzedac za 1000.

Suporexu, kurde blaszka, brak. WSZEDZIE!!! Mam obiecany w jednym składzie i Pan spisał moje namiary (z racji tego ze pojawiałm sie codziennie i miał mnie dość i udawałam biedną i nieporadna kobietkę :) ) Poza tym przypominam mu codziennie o moim istnieniu telefonem. Ma być....wkrótcew.....tydzien max.

Juz ja mu pokaże jak o mnie zapomni!!! :evil:

 

Na razie szukam w innych miejscach i mozliwe ze bede mogła sprowadzic z Poznania.....tylko nie wiem jak załatwić HDSa na taka trase i jaki to koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

jeśli komuś zostały używane deski szalunkowe i chciałby sprzedać to dajcie znać. Strop będzie w naszym domu monolityczny, więc trochę ich będzie potrzeba :)

 

Pozdrawiam,

Jacek

 

Jacek, a na kiedy potrzebujesz te deski??

mam trochę wszelkiej maści desek, ale muszę jeszcze fundament w ogrodzeniu oszalować

potem będą wolne

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jeśli komuś zostały używane deski szalunkowe i chciałby sprzedać to dajcie znać. Strop będzie w naszym domu monolityczny, więc trochę ich będzie potrzeba :)

 

Pozdrawiam,

Jacek

 

Jacek, a na kiedy potrzebujesz te deski??

mam trochę wszelkiej maści desek, ale muszę jeszcze fundament w ogrodzeniu oszalować

potem będą wolne

pozdrawiam

 

Iza,

teraz mamy zrobione fundamenty i jak dobrze pójdzie za tydzień ekipa zacznie robić dalej. Wydaje mi się, że najwcześniej za 2 tygodnie zacznie sie szalowanie.

 

Pozdrawiam,

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga_Janusz ....blaszak kupiłam w Kałęczynie za Grodziskiem. 1630. Niestety.....znalazłam uzywane za 1000-1200 ale tak nadszarpnięte przez "ząb czasu", że wolę swój za 2 lata odsprzedac za 1000.

Suporexu, kurde blaszka, brak. WSZEDZIE!!! Mam obiecany w jednym składzie i Pan spisał moje namiary (z racji tego ze pojawiałm sie codziennie i miał mnie dość i udawałam biedną i nieporadna kobietkę :) ) Poza tym przypominam mu codziennie o moim istnieniu telefonem. Ma być....wkrótcew.....tydzien max.

Juz ja mu pokaże jak o mnie zapomni!!! :evil:

 

Na razie szukam w innych miejscach i mozliwe ze bede mogła sprowadzic z Poznania.....tylko nie wiem jak załatwić HDSa na taka trase i jaki to koszt.

Jeśli znajdziesz u siebie widlaka bu wyładował palety nie musi być HDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza ekipa od stanu surowego skończyła pracę, buduje teraz inny dom od podstaw, a my nie możemy znaleźć nikogo do instalacji.

Wszyscy obiecują odezwać się za kilka dni po czym dzwonią, że nie mają czasu, bo wszystkie terminy pozajmowane.

To straszne chyba wszyscy powyjeżdżali za granicę. A ci co zostali dwoją się i troją i wybierają w robotach jak w ulęgałkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga_Janusz ....blaszak kupiłam w Kałęczynie za Grodziskiem. 1630. Niestety.....znalazłam uzywane za 1000-1200 ale tak nadszarpnięte przez "ząb czasu", że wolę swój za 2 lata odsprzedac za 1000.

Suporexu, kurde blaszka, brak. WSZEDZIE!!! Mam obiecany w jednym składzie i Pan spisał moje namiary (z racji tego ze pojawiałm sie codziennie i miał mnie dość i udawałam biedną i nieporadna kobietkę :) ) Poza tym przypominam mu codziennie o moim istnieniu telefonem. Ma być....wkrótcew.....tydzien max.

Juz ja mu pokaże jak o mnie zapomni!!! :evil:

 

Na razie szukam w innych miejscach i mozliwe ze bede mogła sprowadzic z Poznania.....tylko nie wiem jak załatwić HDSa na taka trase i jaki to koszt.

Jeśli znajdziesz u siebie widlaka bu wyładował palety nie musi być HDS

 

namiary na widłaka są w książce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wiecie ile za wylanie ok. 20 m2 tarasu ze zbrojeniem?

 

Mnie interesuje dokładnie ta sama kwestia...

Tylko taras mam większy :-)

60 m2. I to z "udźiwnieniami" :-)

Więc jeśli ty będziesz kogoś miała to się "pochwal" i wrzuć go do naszej bazy...

 

A jeśli ktoś może powiedzieć, jak biora za tego typu roboty to też by było fajnie...albo przyblizony koszt m2??

 

Ja za dwa tarasy (nie wiem jaką mają powierzchnię, tu jest link do projektu - http://www.dobredomy.pl/?id_project=21 robione będą te dwa wieksze) płacę 6 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za dwa tarasy płacę 6 tys.

 

Te twoje dwa to może mój jeden... :-)

Ja mam ok 60 m2. I tak się właśnie ustawiałem na taką mniej więcej kwotę...

Rozumiem, że to bez towaru, sama robota??

Ciekawe za ile wejdzie w to towaru??

 

Mam do ciebie prośbę, czy mógłbyś mi dać znać jak już będziesz miał wykonane szalunki (tuż przed zalaniem), to może udałoby mi się looknąć, bo jestem ciekawy jak u siebie rozwiązać kilka kwesti a to co ew. u ciebie bym podlookał to może mi coś rozjaśni, a może i kiedy z ekipy skorzystam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za dwa tarasy płacę 6 tys.

 

Te twoje dwa to może mój jeden... :-)

Ja mam ok 60 m2. I tak się właśnie ustawiałem na taką mniej więcej kwotę...

Rozumiem, że to bez towaru, sama robota??

Ciekawe za ile wejdzie w to towaru??

 

Mam do ciebie prośbę, czy mógłbyś mi dać znać jak już będziesz miał wykonane szalunki (tuż przed zalaniem), to może udałoby mi się looknąć, bo jestem ciekawy jak u siebie rozwiązać kilka kwesti a to co ew. u ciebie bym podlookał to może mi coś rozjaśni, a może i kiedy z ekipy skorzystam??

 

To jest sam towar, bez roboty. Robocizna gratis przy okazji stawiania budynku.

Jak będę wiedziała kiedy się będą tarasy robić - znaczy czy teraz od razu przy fundamentach, czy potem dopiero jak budynek postawią, to dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...