Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Miałam się odezwać po podpisaniu aktu, ale jak tu się nie odezwać po takim ogłoszeniu :(

Co prawda do budowy jeszcze daleka droga, ale jesteśmy w trakcie finalizowania zakupu działki w Ojrzanowie (gmina Żabia Wola).

Z przyjemnością tu do was zaglądam już od jakiegoś czasu.

Niniejszym witam się oficjalnie i licze na przyjęcie do szacownego grona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to? kto się sprzeciwia budowie kanalizacji?skandal!!!

 

ze niby szamba lepsze niz kanalizacja??

 

To chyba nie o to chodzi. Cytuje z "Kuriera Poludniowego":

 

"Zdaniem ekologow zycie w rzece [Mrownie] moze byc zagrozone, poniewaz wladze sasiedniej gminy Zabia Wola planuja wybudowanie oczyszczalni sciekow, ktorej dzialalnosc nioslaby ze soba niebezpieczenstwo dla Mrowny. Twierdza oni, ze temperatura wod zrzutowych z oczyszczalni, ktore mialyby trafiac do rzeki, siegalaby 35 stopni Celsjusza, co zniszczyloby ekosystem rzeki."

 

Moze to o tym chca dyskutowac? Ale moge sie mylic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam się odezwać po podpisaniu aktu, ale jak tu się nie odezwać po takim ogłoszeniu :(

Co prawda do budowy jeszcze daleka droga, ale jesteśmy w trakcie finalizowania zakupu działki w Ojrzanowie (gmina Żabia Wola).

Z przyjemnością tu do was zaglądam już od jakiegoś czasu.

Niniejszym witam się oficjalnie i licze na przyjęcie do szacownego grona.

 

Witamy!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to? kto się sprzeciwia budowie kanalizacji?skandal!!!

 

ze niby szamba lepsze niz kanalizacja??

 

od nas z Żelechowa protestują i z Żabiej Woli też prostestują ale nie na kanalizę lecz na budowę oczyszczalni w tym miejscu, niby ma być ekologiczna ale jak będzie w praktyce nie wiadomo, a wiatry są u nas potężne i własnie od str. Żabiej Woli zawsze zawiewa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby ma być ekologiczna

 

no tak kanalizację to by sie chciało mieć, ale oczyszczalnia to juz śmierdzi :D

 

moim zdaniem przy obecnym dorobku prawnym, jak teraz mówią, że inwestycja będzie ekologiczna to taka będzie , MUSI BYĆ,

chociaz z drugiej strony mamy problem Rospudy :D

 

ja tam się nie znam, całe życie mieszkałam w środku miasta i problem oczyszczalni mnie nie dotyczył, śmierdziały inne rzeczy np zsypy itp. Wierzę, że będzie ekologiczna, ale starsze pokolenia jakoś nie bardzo mogą to pojąć, że jak to bezzapachowa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale ekologiczna to w moim rozumieniu nie szkodzaca srodowisku... ale czy mozna pod to podciagnac zapachy?

 

W koncu obornik rozrzucany po polu tez jest ekologiczny... :roll:

 

Moze i te niepokoje maja podstawy...

 

z tego co wiem to protestują właściciele działek przy których biegną te rowy do których mają wpływać oczyszczone ścieki, którymi sobie będą plynąć do tej rzeczki i właśnie chodzi im o zapachy. Jeśli chodzi o samą zlewnię tych ścieków to ma to być tak wykonane, że nie będzie się nic wydostawać na zewnątrz.

Pewnie czegoś się dowiem więcej po zebraniu, jak coś podsłucham od sąsiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser dziekuję za dodanie mnie na mapie, idealnie.

 

Przywieźli mi bloczki fundamentowe !!!...wreszcie coś widać z tych wydanych już grubych pieniędzy na materiały :)

Powoli zaczynam szukać kierownika budowy, jeśli chcecie kogoś rzetelnego polecić to będe wdzięczny za kontakt.

 

Co do oszczyszczalni to bardzo chciałbym mieć już pod płotem kanalizacje, ale rzeczywiście nie chciałbym, żeby mi z niej zalatywało a w szczególności żebym musiał na nią patrzeć...tu protestujacych rozumiem. A propos- ktoś może wie na kiedy planują zkanalizowanie Starej Wsi?

 

Pzdr wszystkich budujących...zwłaszcza tych w systemie gospodarczym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...