Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja tam ekspertem nie jestem ale czytałam kiedys ze sie mocuje na scianie i przykrywa tynkiem. Bo jakby sie tak zacząć wkuwać w kratówke na przykad to chyba zacznie sie kruszyć. Zresztą tak to wyglądało jak blok nam budowali. Były zamocowane do cegieł takimi klamerkami. Nikt sie w nic nie wkuwał.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie tak wydaje ale gosciu od tynków mówił że tynk ma 0,5-1 cm grubości, a za więcej jest dopłata :roll: no i nie wiem czy ten jeden cm grubosci to dokładnie przykryją

Z drugiej strony na taką grubość to można sobie pozwolić na Ytongu ale np na takim maxie to juz za cienko bo ściany mniej równe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wam...siatka tymczasowa była ostatnio w promocji w Leroyu......za naszą dalismy chyba 60 zł......

 

niestety w leroyu wczoraj pustki a za 60 pln to ja tam nigdy żadnej siatki nie widziałam, jak na razie wygrywa cenowo i zaopatrzeniowo Brico Depot, tylko tam była siatka i taniej niż w obi o 20 pln na 50 m2, po 25 nie było nigdzie.

 

Uff...ogrodzenie skończone, brama jest, choinka "z fundamentów" przesadzona, dołek pod kibelek wykopany tylko już kibelka dziś nie mieliśmy siły dowieźć...

ruszam w przyszłym tyg,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oszczyszczalni to bardzo chciałbym mieć już pod płotem kanalizacje, ale rzeczywiście nie chciałbym, żeby mi z niej zalatywało a w szczególności żebym musiał na nią patrzeć...tu protestujacych rozumiem. A propos- ktoś może wie na kiedy planują zkanalizowanie Starej Wsi?

 

Witaj, z tego co piszą w "Planie Rozwoju Lokalnego Gminy Nadarzyn" I Etap budowy sieci kanalizacyjnej w Starej Wsi miał byc zaczęty w 2006 roku: długość: 2000mb, zawory: 20szt. Czy coś się zaczęło?

II Etap - 2007-2008, długość: 4170mb, zawory: 50szt. Pewnie i tak pierwsza bedzie ulica Grodziska. Nie wiem na ile ten plan jest realny, ale np. znalazłam info, że nakladka asfaltowa na ulicy Poziomkowej ma być zrobiona w 2012roku. Jak byliśmy tydzień temu w Starej Wsi to widzieliśmy że coś z tą ulica robią? Czyzby asfalt? tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiadów ze Starej Wsi!

cholibka, jeszcze rok temu same pola a teraz wielka budowa.

co do kanalizy...

w biezacym roku ma byc na grodziskiej.Jak dobrze pojdzie to istnieje szansa ze Starowiejską do konca roku podłączą(priorytet).Połozenie rurek to jedno a uruchomienie-drugie. Kiedy?Teraz to już trudno o wiesci.Spotkanie wiejskie opusciłem, skarbnica wiedzy(śp. sołtys nas opuscił) - zatem pozostaje szczelne szambo (zgodnie z warunkami) i cierpliwe czekanie. Dobre wiesci to 3 miejsce w kolejce inwestycyjnej na dokończenie nakładki bitumicznej ul. Tarniny (moze 2008 r.), wielka inwestycja jaką jest "osiedle naszych dzieci" (jemiołowa, miła, głogowa), kolejne - szybko budowane "osiedle pod lasem" (brwinowska).

Te inwestycje muszą "ściągnąć" kolejne, gminne.

Poza tym gmina - jak obserwuje - jest otwarta na współprace. jesienią zeszłego roku wnioskowalismy o oświetlenie ul. Tarniny i na mikołajki dostalismy prezent! Drogi są odśniezane, równane-generalnie nie jest zle.

pozdr.

mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Help!!!

Zabrakło mi 25 mb siatki tymczasowej, może komuś została po budowie, bo rolki są tylko po 50 mb w sklepie, chętnie odkupię resztki jakieś jakby ktoś miał w okolicy,

dzięki

 

Coś mi zostało tej siatki... 1,60 m wys.

Ale na pewno mniej niż 25 mb....

Wcale się nie ździwie jeśli ok. 5 mb....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...