Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja tez potrzebuje hydraulika co nam zrobi kanalize i rury pod chudziakiem - namiar wezmę z ksiązki, ale chciałam zapytać o cenę takiej usługi - czy ktoś się orientuje.

 

I po ile teraz jest piasek pod zagęszczanie w fundamentach? Moj wykonawca poleca od p. Miusiaka po ok. 280/kamaza.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez potrzebuje hydraulika co nam zrobi kanalize i rury pod chudziakiem - namiar wezmę z ksiązki, ale chciałam zapytać o cenę takiej usługi - czy ktoś się orientuje.

 

I po ile teraz jest piasek pod zagęszczanie w fundamentach? Moj wykonawca poleca od p. Miusiaka po ok. 280/kamaza.

pozdrawiam

Jeśli chodzi o piach żwir itd spróbujcie Pawła Sobonia, nowa firma i bardzo sie stara 503123338

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Od dłuzszego czasu przeglądam forum Muratora a w szczególności tę grupę. I przyszedł już chyba czas, żeby się przywitać. :)

 

Z zapowiedzi majstra wynika, że 20 maja zaczynamy budowę w Starej Wsi. W przyszłym tygodniu wiercimy studnię i podciągamy prąd od sąsiada.

 

Nasz projekt to: http://www.stylowydom.com.pl/projekty/rd1/rd1.html z drobnymi zmianami "prostującymi" ściany i dach.

 

Ekipę, Stal, beton, bloczki mamy już nagrane.

 

Cały czas szukamy kierowika budowy i koparki z naszej okolicy.

 

Będę bardzo wdzięczny za jakieś polecenia.

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Szukam pilnie ekipy do stanu surowego na sierpień 2007 ewent. II połowa sierpnia.

Czy możecie mi pomóc?

 

Do waszej bazy ciągle nie mogę się dostać - chyba problem techniczny.

 

Nie sądzę. Rejestracja działa prawidłowo, ostatnie 2 osoby zarejestrowały się 2 i 4 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez potrzebuje hydraulika co nam zrobi kanalize i rury pod chudziakiem - namiar wezmę z ksiązki, ale chciałam zapytać o cenę takiej usługi - czy ktoś się orientuje.

 

I po ile teraz jest piasek pod zagęszczanie w fundamentach? Moj wykonawca poleca od p. Miusiaka po ok. 280/kamaza.

pozdrawiam

 

Aga...co do hydraulika to j.w.

Chłopak blisko mieszka.

Co do "Musiaka" :-) to chyba chodzi o Misiaka :-)

Namiary do niego zresztą podałem w książce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Help!!!

Zabrakło mi 25 mb siatki tymczasowej, może komuś została po budowie, bo rolki są tylko po 50 mb w sklepie, chętnie odkupię resztki jakieś jakby ktoś miał w okolicy,

dzięki

 

Coś mi zostało tej siatki... 1,60 m wys.

Ale na pewno mniej niż 25 mb....

Wcale się nie ździwie jeśli ok. 5 mb....

 

no już kupiłam bo nikt nie miał, takie samo mam ogrodzenie jak Ty, ciekawe ile postoi?? Podobno paliki zaraz zgniją w ziemi :(

 

Jakby coś to zostało mi 25 m2 siatki bo nadmiar trzeba było kupić, może komuś kiedyś zabraknie to zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Senser własnie oglądam sobie twój domek...fotki znaczy. Przyznam, że to arcydzieło dla mnie...szczególna uwage zwróciłam na okna w wykuszu. Czy mógłbys mi podac wymiary ich? W moim projekcie miedz oknami sa jeszcze cegły i nawet jak dla mnie (osoby bez wyobrazni przestrzennej) zdaje mi sie to mało estetyczne. Ty uzyskałes maxymalną perfekcję...moze miałes tak w projekcie, choc czesto czytam ze ludzie powiekszają sobie na własna rękę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Od dłuzszego czasu przeglądam forum Muratora a w szczególności tę grupę. I przyszedł już chyba czas, żeby się przywitać. :)

 

 

Nasz projekt to: http://www.stylowydom.com.pl/projekty/rd1/rd1.html z drobnymi zmianami "prostującymi" ściany i dach.

Witamy, witamy, kierownika budowy oczywioscie polecamy naszego, a co do koparki (do zdjecia humusu) to polecam Pana Marka Kłosiewicza 0601088750 - zaraz wrzuce jego namiar do ksiazki. Za zdjecie humusu zaplacilisci 200 zł plus 300 za wykarczowanie działki i wywoz tego wszystkiego.

 

pozdrawiam

ps. Widze ze kolejna hala bedzie rosła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...