Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Czesc

Senser własnie oglądam sobie twój domek...fotki znaczy. Przyznam, że to arcydzieło dla mnie...szczególna uwage zwróciłam na okna w wykuszu. Czy mógłbys mi podac wymiary ich? W moim projekcie miedz oknami sa jeszcze cegły i nawet jak dla mnie (osoby bez wyobrazni przestrzennej) zdaje mi sie to mało estetyczne. Ty uzyskałes maxymalną perfekcję...moze miałes tak w projekcie, choc czesto czytam ze ludzie powiekszają sobie na własna rękę.....

Też miałem cegły ale przepchneliśmy ściankę działową do kolejnego pokoju...

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Będę kupował w Strzegomiu ze znajomym kostkę granitową. Może ktoś byłby zainteresowany. Kupując razem maleje cena. My chcemy kupić 3 samochody czyli 75 ton, z każdej następnej tony robi się większy rabat. :D

Ile wychodzi m2/t ??

Jaka cena i wymiary kostki??

Kostka tłuczona czy zwykła cementowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Będę kupował w Strzegomiu ze znajomym kostkę granitową. Może ktoś byłby zainteresowany. Kupując razem maleje cena. My chcemy kupić 3 samochody czyli 75 ton, z każdej następnej tony robi się większy rabat. :D

a do czego ta kostka?

 

Do wyłożenia dziedzińca przed pałacem.

 

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie samo mam ogrodzenie jak Ty, ciekawe ile postoi?? Podobno paliki zaraz zgniją w ziemi :(

Nie tak zaraz...ale po roku pierwsze sztuki na pewno... :lol:

Nie pomogło nawet zabezpieczenie...

 

no właśnie....słyszałam, że rok postoi, może zdążę do tego czasu coś zorganizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Do wyłożenia dziedzińca przed pałacem.

8)

 

:lol: :lol: :lol:

 

 

Tylko się zastanawiam, czy Jakubowi starczy te 75ton ;)

 

 

 

p.s. Senser, chyba masz niepotrzebne "5" w linku do avatara, tzn. powinno być "http://i.pbase...." zamiast "http://i5.pbase" - chyba Twoje ulubione pbase coś pozmieniało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyłożenia dziedzińca przed pałacem.

8)

 

:lol: :lol: :lol:

Wy zawsze macie dobry humor :D

Napisałem, że kupujemy razem z kolegą ja biorę 1 bryczkę czyli ok 200m2

Ja chcę średnią. Wymiar i kolor każdy może sobie sam wybrać. Chodzi o zamówienie im więcej zamówimy tym będziemy mieli większy rabat. Jadę w piątek osobiście sprawdzić. Mogę przywieść próbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do koparki (do zdjecia humusu) to polecam Pana Marka Kłosiewicza 0601088750 - zaraz wrzuce jego namiar do ksiazki. Za zdjecie humusu zaplacilisci 200 zł plus 300 za wykarczowanie działki i wywoz tego wszystkiego.

 

 

Pana Marka wpisalismy juz jakis czas temu do książki :D :D

 

Heh,

A nam nie sie Marek obraził i "ukarał" za to że nie brałem od niego zasypki do fundamentów i pisku do murowania. Za zasypkę chciał 300zł/tatre +70zł/h ładowarką za wsypywanie do fundamentów w miarę zagęszczania... Ja miałem od Tadeusza ze Strynbudu za 250zł/tatre wliczając ładowarkę i taką kwotę zaproponowałem Markowi - stwierdził że mu się nie opłaca... Noi jak chciałe żeby mi zrobił wykop pod doprowadzenie wody do budynku to stwierdził że nie bo jakaś kara musi być za to że nie dałem mu wcześniej zarobić i że u mnie "tylko" zdejmował humus i utwardzał wjazd więc mi nie wykopie....

Ale fakt że wykopy i niwelacje robi porządnie ale nie bierzcie go do robienia drogi wg jego pomysłu... Sąsiad wpakował kupe kasy a po zimie droga nie nadawała się do jazdy

 

Pozdrawiam

Tanlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile w Naszej okolicy kosztuje elektryk?

Za ok 130 pkt ile powinien wziąć elektryk?

Godzić sie "z" czy "bez" materiału?

 

Mogę Ci polecić elektryka

Mariusz Iwański

608601019

Moim zdaniem lepiej wziąść z materiałem tylko troche sie potargować. Jak dobry elektryk (dużo robi) to i ma dobre rabaty na kable w hurtowni. Niech sie z Tobą tym rabatem podzieli - zorientuj sie jaki chcesz kabel i ile on kosztuje w jakiejś hurtowni od tego powinien Ci elektryk opuścić z 15% a w hurtowni dostaniesz najwyżej 5% (bo co to jest 1 km przewodów..)

 

Pozdrawiam Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...