Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Melduję, że zrobiłem wylewki. - tzn zapłaciłem za nie;-).

Wygląda to ok, dziś jadę je podlać. 140 m2 zajęło chłopakom od Eimundów 5 h goboty - bystrzy są.

Aha i widziałem ...Gawła dawno tu nie zagladał więc donoszę: żyje, kosi(ł) trawę :D

 

No ładnie kto mnie tu szpieguje :D :D :D . Widzialem oczywiście przez przypadek przez twoim domem jakeś expensive cars, pewno ludzi od wykończeniówki, ale pewno do tanich nie należą :roll: :D. Ale jesli wykonane prace mają być takie jak te samochody to na pewno warto :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Po raz kolejny się reaktywuję i jednocześnie pozdrawiam wszystkich szanownych Sąsiadów, tych bliższych i dalszych.

 

Mimo że to trudny rok pod względem materiałów i wykonawców, ciągle mam ambitny plan wykończenia wszystkiego, czego nie udało mi się dokonać na etapie budowy.

 

Miło widzieć, jak przybywa zarówno tych "budujących", jak i już "wybudowanych" w naszej okolicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

My włąsnie dzis zamówilismy porotherma.......no i czekamy teraz na pozwolenie.

Aleks a za tą gruchę to wychodzi dosc drogo. ciekawa jestem ile gruszek wchodzi w fundament.......

 

Oczywiście zależy jak duży masz dom i jaki rozkąłd pomieszczeń. Jeżeli pytasz o same ławy to myślę że przy typowych domach 3-4 gruchy

 

Pozdrawiam

Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Po raz kolejny się reaktywuję i jednocześnie pozdrawiam wszystkich szanownych Sąsiadów, tych bliższych i dalszych.

 

Mimo że to trudny rok pod względem materiałów i wykonawców, ciągle mam ambitny plan wykończenia wszystkiego, czego nie udało mi się dokonać na etapie budowy.

 

Miło widzieć, jak przybywa zarówno tych "budujących", jak i już "wybudowanych" w naszej okolicy :)

 

o wreszcie ktoś z Żelechowa, po sąsiedzku !!!Myślałam, ze nikogo tam nie ma prócz mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

My włąsnie dzis zamówilismy porotherma.......no i czekamy teraz na pozwolenie.

Aleks a za tą gruchę to wychodzi dosc drogo. ciekawa jestem ile gruszek wchodzi w fundament.......

 

Oczywiście zależy jak duży masz dom i jaki rozkąłd pomieszczeń. Jeżeli pytasz o same ławy to myślę że przy typowych domach 3-4 gruchy

 

Pozdrawiam

Tamlin

 

Aleks podał cene za m3 - nie za "gruchę". Swoją drogą "gruchy" są różnej objętości.

Najłatwiej policzyć: długość x szerokość x wysokość ław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aleks podał cene za m3 - nie za "gruchę". Swoją drogą "gruchy" są różnej objętości.

Najłatwiej policzyć: długość x szerokość x wysokość ław

 

no cena jest za m3 a w gruszce pewnie ok 5-6 m3, do mnie wejdzie ok 12 m3, bez szalowania, dom 10x11+ jedna ściana nośna wewnątrz przez cały budynek.

 

A tak ogólnie to Alexs jest dziewczynką...Aleksandrą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie to Alexs jest dziewczynką...Aleksandrą 8)

 

 

wybacz proszę :oops:

 

no cena jest za m3 a w gruszce pewnie ok 5-6 m3, do mnie wejdzie ok 12 m3, bez szalowania, dom 10x11+ jedna ściana nośna wewnątrz przez cały budynek.

 

Gruchy są i po 9m3. Natomiast moja uwaga była skierowana na objętości. Bo gdzieś tam w miedzyczasie padło że na dom wejdą 3-4 gruchy i ta cena 230PLN (jak podała sylvia1 za gruchę) - ot tak, mała uwaga żeby ktoś się nie przeliczył. Cena 230 jest za metr szescienny.

 

Alexs: Napisałem zapytanie na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie kto mnie tu szpieguje :D :D :D . Widzialem oczywiście przez przypadek przez twoim domem jakeś expensive cars, pewno ludzi od wykończeniówki, ale pewno do tanich nie należą :roll: :D. Ale jesli wykonane prace mają być takie jak te samochody to na pewno warto :wink:.

Cześć Piotrek,

te expesive cars należą do niedawnych jeszcze pracowników Stoenu, ale ponieważ chcą je zmienić na lepsze ;-) porzucili etat dla własnj działalności... :D

Jeden z nich to mój bardzo dobry znajomy i mam do niego pełne zaufanie że ze mnie nie zedrze kasy oraz że będzie dobrze zrobione. Powiedzaiłem że trzeba zrobić elektrykę wg projektu i nic więcej mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy grupowicze - a znacie moze kogos kto w okolicy kopie studnie (nie wierci)?

Sytuacja robi mi sie dramatyczna, bo glebinowej wody nie ma, a budowac samemu wodociagu dla 6 innych dzialek troche mi sie nie widzi...

help!

 

Prosze bardzo p. Paluchowski tel. 502286560 lub 046-8560566

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie kto mnie tu szpieguje :D :D :D . Widzialem oczywiście przez przypadek przez twoim domem jakeś expensive cars, pewno ludzi od wykończeniówki, ale pewno do tanich nie należą :roll: :D. Ale jesli wykonane prace mają być takie jak te samochody to na pewno warto :wink:.

Cześć Piotrek,

te expesive cars należą do niedawnych jeszcze pracowników Stoenu, ale ponieważ chcą je zmienić na lepsze ;-) porzucili etat dla własnj działalności... :D

Jeden z nich to mój bardzo dobry znajomy i mam do niego pełne zaufanie że ze mnie nie zedrze kasy oraz że będzie dobrze zrobione. Powiedzaiłem że trzeba zrobić elektrykę wg projektu i nic więcej mnie nie interesuje.

 

Trzeba zdecydowanie pomyśleć o zmianie profesji :D :D :D . musze się do Ciebie wybrac na rekonesans kiedyś jak będziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze raz, nie zobaczę że ktoś tu coś kiedyś cuś...jakiś tel poda!!

A nie znajdę go w książce to łeeeeep poleci!!

:-)

Jakby tak każdy wklepał dziennie nawet jeden tel to w tydzień już by była niezła baza!!

A tak śierściuchy leniuchy tylko ble ble ble :-)

 

Senser,

W dobie agentów,teczek i tak dalej...

uprzejmie donoszę, że niektórzy to namiary podają w wątku.... :D zamiast wpisywać do bazy...(patrz wyżej)

nie podam nazwisk ale Ci o których mówię wiedzą, że to o nich mowa... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...