Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

DAJE NAMIARY NA GOŚCI KTÓRZY WIERCĄ STUDNIE 0604270445

 

022/7297683 0607392966

MOŻ ONI COŚ POMOGĄ

SKĄD WIESZ JAK ZROBISZ STUDNIE KOPANĄ TO BĘDZIESZ MIAŁ WODĘ

JAK MAJĄ SĄSIEDZI

 

Szanowny panie kolego...ze względu na liczne donosy (już została założona twoja teczka, a ty masz na razie status "nieświadomego współpracownika"), zwracam się z prośbą o umieszczanie wszelkich kontaktów operacyjnych w naszej książce adresowej!.

Niestety, nie mogę ujawnić źródła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
DAJE NAMIARY NA GOŚCI (...)

 

Szanowny panie kolego(...) zwracam się z prośbą o umieszczanie wszelkich kontaktów operacyjnych w naszej książce adresowej!.

 

A ponadto, w związku z brakiem Twojej reakcji na delikatną aluzję ewak39, chciałbym zwrócić uwagę, że nie należy pisać postów wielkimi literami!

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

http://netykieta.pl/regula=122

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę liczyć na pomoc?

 

ciężko z tynkarzami

 

wiem, wiem ale dzięki za odzew :)

 

oj bardzo ciężko

Habier chętnie byśmy pomogli ale nietety... ja mam problem nawet z gipsem z agregatu w krótkim terminie - najwcześniej lipiec.

 

cieżko, ciężko - ale ja właśnie potrzebuję na lipiec/sierpień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialem sie pochwalic :oops: 8) Fanfary trutu tutu

 

Wczoraj odebrany projekt - architektowi zajelo skromne 7 miesiecy na znalezienie konstruktora i przygotowanie projektu - w sumie rok czasu :evil: . A dzis malzowinka zlozyla papiery na pozwolenie. Jeszcze w szoku jestem.

 

Wprawdzie pozwolenie wodnoprawne i odrolnienie jeszcze się uprawomocniaja ale to juz doniesiemy jak odlezy swoje w kolejce :lol:

 

tygrysek12 Blyskawica jestes :D

Jeszcze w tamtym roku w na jesieni prawie wszystkie papiery mozna bylo zalatwic "od reki tj tydzien" a teraz to minimum miesiac na jeden kwit czekalismy.

 

Ps.1 Szukam ekipy do silikatow na sierpień (Kajetany) bo chyba wczesniej nie ma szans na ruszenie.

PS 2 Kajetany zadaja dostepu do mapki. W koncu jestesmy gmina Nadarzyn :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dotarli do mnie z ofertą monitoringu;

solid skorpion i juventus

 

z czego Wy korzystacie?

a może CMA?

 

Ja korzystam od ponad 3 lat z Solidu. Na razie współpraca nam się dobrze układa, 2 razy przysłano mi serwisantów, umawiając się wczesniej, bo były zakłócenia w sygnale kontrolnym odbieranym przez nich, bezpłatnie wymieniali anteny itp. Patrole przyjeżdżają dość szybko, ogólnie nie narzekam. Ceny nie podniesiono mi od początku, czyli od 2003 roku - ale też nie obniżono...

Choć najlepiej mieć życzliwych i wnikliwych (byle nie za bardzo) sąsiadów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY KTOŚ WIE JAKA JEST NAJLEPSZA IZOLACJA PIONOWA ŚCIAN FUNDAMENTOWYCH

 

 

 

A będziesz je ocieplał styropianem? Jeśli tak to tylko na bazie kałczuku. Jeśli nie to może być każda lepikopodobna.

 

Oj nie byłbym taki pewny czy to akurat dobra rada...

Jeśli na styropian to raczej wyłącznie Dysperbit na bazie wody...

Wszystko inne, kauczuk pewnie też może styro po prostu stopić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...