Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Uwga na biuro projektowe ŁAW-BUD z Grodziska!

 

 

 

Pani pseudoarchitekt Irena Ławnikowska jest osobą nierzetelną, niekompetentną, nieuczciwą, niezorganizowaną, niesłowną. W trakcie adaptacji zapomina o zmianach, gubi dokumenty. Na umówione spotkania po prostu nie przyjeżdża, tłumacząc sie,że "jest w terenie". "Zapomina" o ustaleniach finansowych żądając kwoty dwa razy większej, niż była umówiona. Przy każdym z trudem wymuszonym spotkaniu brała od nas nr. telefonu( ok. 10 razy:), ale i tak nie dzwoniła...

Po wielu naciskach oddaje projekt niekompletny, bez wymaganych dokumentów i umówionych zmian!!!!!, po czym nie odbiera telefonów, a w biurze twierdzą, że nie wiedzą gdzie jest(cyt." przecież się nam nie tłumaczy...")

Jeżeli chcecie zaoszczędzić sobie, czasu, nerwów, kłopotów, siwych włosów i pieniędzy - OMIJAJCIE JEJ BIURO Z DALEKA!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich,

 

Jestem kolejną rodzinę ktory sie zdecydowała budować w tym roku w okolicach, dokładnie w Pruszkowie.

Teren mamy od roku, jescze to były dobre czasy na zakup...Złożylismy całą dokumentację do pozwolenia na początek kwietnia, i proces trzwa.

Mamy zamiar zacząc budować koniec Lipca jezeli braki w dokumentacji szybko sie uzupełnią. Dzisiaj się dowiedziałem że aktualna mapa do celów projetowych dostanę za miesiąc :evil: taki są terminy w Pruszkowie (Zobaczymy, moze byc szybciej bo ma byc nowe inspektor, tak mi powiedziała geodetką).

Mam pytanie do was: czy są potrzebny badanie geotechnicznych do pozwolenia na budowę. Czy to starostwa ktore decyduje o tym, czy chce lub nie?

 

PS: Przepraszam z góry za błedów w pisaniu, ale tak naprawdę tylko moja żona jest prawdziwą narodowitę Polkę, ja dostałem obywateltwo od moich dziadków (6 lat temu w emigrowałem z Francji) i nasz syn ma prawie 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy forumowiczów grupy nadarzyńsko-grodziskiej :)

Chyba nadszedł już czas na oficjalne powitanie :D

Jesteśmy szczęśliwymi właścicielami działeczki w Młochowie. Lada chwila (mam nadzieje) ruszymy z budową naszego wymarzonego domku.

Będzie on malutki - 120m, ale jak dla nas jest idealnie.

Budujemy APS 126 z Archi-Projektu ;)

Na chwilie obecną czekamy na pozwolenie na budowe....

Ale już bliżej niż dalej :D

 

 

Pozdrawiamy serdecznie

Aga i Piotr

 

Troche późno, ale witam nowych sąsiadów. Mieszkam tylko 3 km od Was i często robie zakupy w Młochowie (bo fajny sklep). Macie dzialke w samym centum :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

dawno mnie tu niestety nie było (budowa domu mnie wykańcza).

Obecnie nadrabiam zaległości w czytaniu Grupy (jeszcze tylko ok. 26 stron do przeczytania :( ).

Muszę przyznać, że pomysł z książką Grupy przypadł mi do gustu - brawo dla pomysłodawców. Będę się starał uzupełniać.

No i jeszcze jedno - Senser - można się dorysować na mapie ??

 

pozdrawiam

Wookasch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Uwga na biuro projektowe ŁAW-BUD z Grodziska!

 

 

Jeśli dobrze pamiętam to stosowna, podobna w klimarach opinia o tej pani już istnieje w naszej książce...

 

No i czego się czepiasz, takich ostrzeżeń nigdy za wiele (chociaż lepiej, żeby było jak najmniej) :)

 

 

BTW co to są "klimary" ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Jestem kolejną rodzinę ktory sie zdecydowała budować w tym roku w okolicach, dokładnie w Pruszkowie.

Teren mamy od roku, jescze to były dobre czasy na zakup...Złożylismy całą dokumentację do pozwolenia na początek kwietnia, i proces trzwa.

Mamy zamiar zacząc budować koniec Lipca jezeli braki w dokumentacji szybko sie uzupełnią. Dzisiaj się dowiedziałem że aktualna mapa do celów projetowych dostanę za miesiąc :evil: taki są terminy w Pruszkowie (Zobaczymy, moze byc szybciej bo ma byc nowe inspektor, tak mi powiedziała geodetką).

Mam pytanie do was: czy są potrzebny badanie geotechnicznych do pozwolenia na budowę. Czy to starostwa ktore decyduje o tym, czy chce lub nie?

 

PS: Przepraszam z góry za błedów w pisaniu, ale tak naprawdę tylko moja żona jest prawdziwą narodowitę Polkę, ja dostałem obywateltwo od moich dziadków (6 lat temu w emigrowałem z Francji) i nasz syn ma prawie 2 lata.

 

Witamy Ruse

Nie słyszałem, aby badania geotechniczne były wymagane w naszych okolicach.

Najczęściej inwestor decyduje czy je chce czy nie

Wymóg badań geo istnieje np. przy terenach typu szkody górnicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwga na biuro projektowe ŁAW-BUD z Grodziska!

 

 

Jeśli dobrze pamiętam to stosowna, podobna w klimarach opinia o tej pani już istnieje w naszej książce...

 

No i czego się czepiasz, takich ostrzeżeń nigdy za wiele (chociaż lepiej, żeby było jak najmniej) :)

 

 

BTW co to są "klimary" ? :wink:

 

Senser zaraz zrobi czary-mary i z niewinną miną zapyta:

 

Ale o co ci chodzi?? :D

 

 

PS

Od Ław-budu z daleka (przećwiczyłem na własnej skórze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Ruse

Nie słyszałem, aby badania geotechniczne były wymagane w naszych okolicach.

Najczęściej inwestor decyduje czy je chce czy nie

Wymóg badań geo istnieje np. przy terenach typu szkody górnicze

 

No akurat w moim przypadku (Opypy) w wypisie z planu zagospodarowania było jasne napisane, że takie badania muszę wykonać.

 

pzdr.

Wookasch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~

No akurat w moim przypadku (Opypy) w wypisie z planu zagospodarowania było jasne napisane, że takie badania muszę wykonać.

 

To by się zgadzało, bo pod Opypami są tajne kopalnie CIA. Przetrzymują tam terrorystów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by się zgadzało, bo pod Opypami są tajne kopalnie CIA. Przetrzymują tam terrorystów. :wink:

 

AS, hmm... wiesz, pewna wiedza jest zarezerwowana tylko dla nielicznej grupy osób, nie wszyscy powinni być wtajemniczeni. Myślisz, że mnie teraz będą bawiły setki limuzyn poselskich jeżdżących po Opypach wzbijając tumany kurzu, próbując wyjaśnić sprawę i zaistnieć w świecie polityki.

No ale stało się, trudno.

Mam nadzieję, że nie napiszesz, gdzie jest ukryte lotnisko dla samolotów CIA, bo wtedy to już by była tragedia... ;-)

 

pzdr.

Wookasch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam pytanie do was: czy są potrzebny badanie geotechnicznych do pozwolenia na budowę. Czy to starostwa ktore decyduje o tym, czy chce lub nie?

 

Witamy Ruse

Nie słyszałem, aby badania geotechniczne były wymagane w naszych okolicach.

Najczęściej inwestor decyduje czy je chce czy nie

Wymóg badań geo istnieje np. przy terenach typu szkody górnicze

Witaj Ruso

 

to zależy .. ja miałam wymóg w planie zagospodarownia że dla nowych inwestycji wymagane badanie getechniczne gruntu

więc Ruso zerknij do wypisu z planu zagospodarowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...