Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mili Państwo!

komu potrzeba drewna ok 10 m3 to zapisać się u mnie bo zamawiam ze Starachowic w cenie 650 m3 i będzie po prostu szybciej jak się pełny transport zamówi, moje 10 m3 to niestety tylko pół auta więc może ktoś chętny z naszych stron? Transport gratis oczywiście płacimy tylko za drewno,

pozdr.

 

Ja niedługo będę potrzebował więźbę. Do kiedy trzeba zamówić ? Czy to cena razem z impregnacją ?

 

Pozdr.

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo będę potrzebował więźbę. Do kiedy trzeba zamówić ? Czy to cena razem z impregnacją ?

 

Pozdr.

Jacek

 

najlepiej zamówić jak najszybciej bo ja też czekam więc żeby mi się nie opóźniło, cena jest bez impregnacji, z impregnacją ok 50 pln więcej, ale gwarantuję, że w lepszej cenie obecnie nie znajdziesz, szukam od 3 miesięcy więźby i bylo taniej...ale nie przyjmowali w tak odległym terminie zamówień, teraz jak mnie terminy gonią to jest już ok 750 bez impregnacji, albo 700 + koszt transportu z mazur na przykład...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm Forumowiczów,

 

Jesteśmy nowi, budujemy się w Żółwinie, właśnie trwają prace u nas wykończeniowe. Oczywiście nie obywa się bez drobnych problemów po drodze........ Chcielibyśmy się przeprowadzić jeszcze w tym roku do nie całkiem wykończonego domku...

 

Czy Żółwin mieści się terytorialnie w obrębie Waszej grupy?

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm Forumowiczów,

 

Jesteśmy nowi, budujemy się w Żółwinie, właśnie trwają prace u nas wykończeniowe. Oczywiście nie obywa się bez drobnych problemów po drodze........ Chcielibyśmy się przeprowadzić jeszcze w tym roku do nie całkiem wykończonego domku...

 

Czy Żółwin mieści się terytorialnie w obrębie Waszej grupy?

Pozdrawiamy

 

Witam! w Grupie . Mysle że spokojnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo będę potrzebował więźbę. Do kiedy trzeba zamówić ? Czy to cena razem z impregnacją ?

 

Pozdr.

Jacek

 

najlepiej zamówić jak najszybciej bo ja też czekam więc żeby mi się nie opóźniło, cena jest bez impregnacji, z impregnacją ok 50 pln więcej, ale gwarantuję, że w lepszej cenie obecnie nie znajdziesz, szukam od 3 miesięcy więźby i bylo taniej...ale nie przyjmowali w tak odległym terminie zamówień, teraz jak mnie terminy gonią to jest już ok 750 bez impregnacji, albo 700 + koszt transportu z mazur na przykład...

 

Witam,

Potrzebuę 10m3 kantowki, czy to cena z fakturą czy bez?

Pozdr.

Ruse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

Potrzebuę 10m3 kantowki, czy to cena z fakturą czy bez?

Pozdr.

Ruse

 

cena oczywiście bez faktury...

 

W Grodzisku przy gazie i w Kaniach masz po 550zł

 

no nawet mnie hie denerwuj :evil: , to świeża cena czy sprzed miesiąca na przykład? I jaki czas oczekiwania???

Kupowałem w czwartek 2m3 w Kaniach w Godzisku miałby na piątek ta sama cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to była resztka. Ja za swoją płaciłem 570 wiec nie zdziwiła mnie cena.

 

 

ale podstawowe pytanie, kiedy płaciłeś 570 i za co konkretnie i czy to co kupileś w czwartek to było cięte na wymiar bo Ci zabrakło do więźby i tak od ręki Ci przycieli belkę np 12 mb bo ja taką mam w projekcie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to była resztka. Ja za swoją płaciłem 570 wiec nie zdziwiła mnie cena.

 

 

ale podstawowe pytanie, kiedy płaciłeś 570 i za co konkretnie i czy to co kupileś w czwartek to było cięte na wymiar bo Ci zabrakło do więźby i tak od ręki Ci przycieli belkę np 12 mb bo ja taką mam w projekcie???

570 zamowilem luty marzec placilem 3 tyg temu w czwartek kupowalem 4 metrowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

570 zamowilem luty marzec placilem 3 tyg temu w czwartek kupowalem 4 metrowe

 

no to ok, bo zamówiłeś luty marzec a mamy czerwiec i jest 100 pln drożej pewnie, a nie cięte na wymiar to można i od ręki i w lepszej cenie dostać. jutro zadzwonię do tego tartaku jeśli wrzuciłeś do książki i się dowiem ile na chwilę obecną jak zamówię i ile oczekiwania, coby zdementować ewentualne plotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no to ok, bo zamówiłeś luty marzec a mamy czerwiec i jest 100 pln drożej pewnie, a nie cięte na wymiar to można i od ręki i w lepszej cenie dostać. jutro zadzwonię do tego tartaku jeśli wrzuciłeś do książki i się dowiem ile na chwilę obecną jak zamówię i ile oczekiwania, coby zdementować ewentualne plotki :)

W książce jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no to ok, bo zamówiłeś luty marzec a mamy czerwiec i jest 100 pln drożej pewnie, a nie cięte na wymiar to można i od ręki i w lepszej cenie dostać. jutro zadzwonię do tego tartaku jeśli wrzuciłeś do książki i się dowiem ile na chwilę obecną jak zamówię i ile oczekiwania, coby zdementować ewentualne plotki :)

W książce jest

 

cena drewna na więźbę w w/w tartaku to 915 pln z vatem bez vatu natomiast nie da rady, tak czy tak wychodzi powyżej 700 pln, a nie 570...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialam sie pochwalic ze sie przeprowadzamy w sobote :)

czekaja na nas 2 wykonczone wlasnorecznie pokoje i jedno swiezutkie pomieszczenie gospodarcze; reszta spowita jest delikatnym pylem golych wylewek i zawalona plytkami do calkiem dziewiczej lazienki czekajacej az ja glazurnik w koncu zacznie; w kuchni wlasnie kuja sciany bo trzeba przeniesc podlaczenie wody ale nieszkodzi bo kuchnia w stanie dosc zblizonym do lazienki; salon bardziej przypomina pomieszczenie gospodarcze bo jest to sklad kleju ,terakoty oraz wszystkiego co zbedne i niezbedne; najbardziej boleje nad tym ze nie ma tarasu bo gdzie ja te kawke wypije rano no ???

zeby tylko nie zapomniec i kupic materac do spania bo styropian juz chyba wyszedl ; i zeby byl internet na czas to da sie przezyc ;)

 

pozdrowionka dla wszystkich, ktorzy przed i ktorzy po :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...