Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Od kobiet pracujących w sądzie w dziale ksiąg wieczystych.

Najlepiej zadzwoń i dowiedz się, jeżeli informacja się potwierdzi to po cholerę jechać do Żyrardowa, jak można to załatwić w Grodzisku.

 

Nie no pewnie...

Ja tak na przyszłość...na razie nic mi nie potrzeba....te tematy mam trochę za sobą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy sad w Zyrardowku, ksiege elektroniczna dostajemy od reki,

po uiszczeniu odpowiedniej oplaty-oczywiscie, a kasa jest w budynkuw innej czesci miasta,

wypis z rejestru gruntow starostwie w Grodzisku tez od reki ale tylko w dni, kiedy oblsuguja interesantów

 

pzdr

albo można zapłacic w Żubrzyku który jest w ZEŁT:) gorzej jak sie tam człowiek wybierze bez samochodu to musi sobie po Żyrdku pobiegać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było mnie na FOrum chyba ze 3 tygodnie albo lepiej a tu tylko 3 strony nie przeczytane! coś się towarzystkwo chyba zapracowało na budowach :lol: u nas na razie przestój. AHA no wreszcie mamy pozwolenie na budowe juz od 2 tygodni więc możemy oficjalnie budować :D :lol: całkiem szybko dostalismy - 3 tygodnie bez jednego dnia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było mnie na FOrum chyba ze 3 tygodnie albo lepiej a tu tylko 3 strony nie przeczytane! coś się towarzystkwo chyba zapracowało na budowach :lol: u nas na razie przestój. AHA no wreszcie mamy pozwolenie na budowe juz od 2 tygodni więc możemy oficjalnie budować :D :lol: całkiem szybko dostalismy - 3 tygodnie bez jednego dnia:)

gratulacje, jest co opijac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

A u mnie 4 tydzień stropu :cry:

Mój majsterek chyba sie przeliczył ze stropem bo chciał wylewać 2 tyg temu :lol:

Poszło już ponad 300 stępli i jeszcze mało.

Chętnie kupię 300 szt 3m

 

O cholera, Jakub niezla chalupe budujesz U mnie dwoch gosci uwinelo sie ze stropem monolitycznym w tydzien,poszło 13 m3 i 170 stempli :) :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka....

Ojku jak tak was podczytuje to coraz bardziej wątpie czy uda nam sie zamknąć stan surowy do jesieni........w sumie jeszcze pozwolenia nie mamy. Na razie tylko płot wkoło i porotonu 40 palet. W przyszłym tygodniu zjadą bloczki na fundament i w smie tylko oczekiwanko na pozwolonko. Licząc lipiec,sierpien,wrzesien i pazdziernik jakos mi sie zdaje ze to za krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

jestesmy z Nadarzyna. Za tydzien ruszamy z budowa i nie mamy jeszcze garazu na skladowanie narzedzi. Mimo ze ekipa bedzie dojezdzac, cos musimy im zorganizowac zeby mieli sie gdzie schronic w razie deszczu.

 

Jesli zostalo wam cos takiego po budowie pls dajcie znac. Chetnie przyjmiemy, ewentualnie odkupimy.

 

Agata i Lukasz

tel 668-286-778

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli budujesz w rejonie Grodziska Maz. Radziejowice, Mszczonów, Nadarzyn , Tarczyn , polecam firmę do prac ziemnych typu wykopy fundamentów , szamb itp. Firma wykonuje prace związane z budową dróg osiedlowych , równanie [ duża równiarka ! ] , wyrywanie karp , wałowanie , kopanie rowów oraz utwardzanie kruszywem . 046 857 82 90 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...