Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

I jak sobie radzisz, Sylwia? Bo mnie ogarnela blada rozpacz...

A niby to czemu ??

 

Bo nawet samochodem trudno sie bylo przedrzec...

 

Bo malzon przyjezdza dopiero za dwa tygodnie, a tam sie nie ma jak poruszac...

 

Bo ja sama nie dam sobie rady z kosa spalinowa...

 

Bo nie posiadam zwyklej kosiarki, ktora moglabym ewentualnie problem trzymac pod kontrola...

 

Bo kawal roboty sprzed dwoch miesiecy poszedl w diably...

 

Bo w ogole mnie diabli biora, ze niewiele moge zrobic...

ojej współczuję a co to za robota poszła w diabły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten to mnie potrafi rozbawić jak nikt inny!! :lol: :lol:

520 stempli!!!! 2 ha lasu poszło!!

Mniejszych domów to faktycznie chyba nie mieli??

 

A poza tym widać, stary budowlaniec się robisz.... same tylko długie i krótkie :lol: "k" i "h" :lol:

nie jest jeszcze taki duży

http://images12.fotosik.pl/89/f5292bff01322839.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Lada dzień odbierzemy pozwolenie :D

Ale cały czas działamy :)

Ostatnio geodeta wytyczył budynek :lol:

Byle do przodu

 

Pozdrawiamy

 

Witam Wszystkich,

 

Również pozwolenie u mnie bedzie tuż tuż , tylko czas na uprawomocnione i bedzie start. Ale nie wiedziałem że można wytyczć bez pozwolenie.

W tej chwili załatwiam miedzy innymi połaczenie elektryczny na czas budowy, przez namiar od ZEWT, to bedzie mi kosztować 1600zł (kable+skrzynka+papierów), czy u was było duzó taniej?

 

Pozdrawiam

 

Ruse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszych tynkarzy nadal molestuje jakaś kobieta i ciągnie go do siebie najpierw miała być tylko więźba później strop a teraz to już ławy i ściany...Strasznie upierdliwa i namolna. Niestety jakoś się z nią ciągle mijam i nie mogę jej pogonić raz na zawsze. Podobno buduje w Osowcu przy Szkolnej. Może ktoś ma namolną sąsiadkę w wieku okołoemerytalnym która jest mądrzejsza od murarzy, kierownika budowy i inspektora nadzoru razem wziętych? Chcę ja namierzyć i przemówić do rozumu... Podobno buduje dla córki :)

 

Pozdrawiam

Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Ruse"

W tej chwili załatwiam miedzy innymi połaczenie elektryczny na czas budowy, przez namiar od ZEWT, to bedzie mi kosztować 1600zł (kable+skrzynka+papierów), czy u was było duzó taniej?

Pozdrawiam

Ruse

 

A jakie warunki? (odleglosci od slupa, powietrzne/ziemne itp)?

Ale tak na piewszy rzut oka to znosnie, biorac pod uwage to ile biora elektrycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Ruse"

W tej chwili załatwiam miedzy innymi połaczenie elektryczny na czas budowy, przez namiar od ZEWT, to bedzie mi kosztować 1600zł (kable+skrzynka+papierów), czy u was było duzó taniej?

Pozdrawiam

Ruse[/quote]

 

A jakie warunki? (odleglosci od slupa, powietrzne/ziemne itp)?

Ale tak na piewszy rzut oka to znosnie, biorac pod uwage to ile biora elektrycy.

 

Dzieki Bst,

Słup jest przy działkę (maks 3m od kantowki), napowietrzne przewodem AsXSn 4x16mm2, szafka pomiarowa na słupie przyłaczowym....myślisz dlaej że znosnie :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszych tynkarzy nadal molestuje jakaś kobieta i ciągnie go do siebie najpierw miała być tylko więźba później strop a teraz to już ławy i ściany...Strasznie upierdliwa i namolna. Niestety jakoś się z nią ciągle mijam i nie mogę jej pogonić raz na zawsze. Podobno buduje w Osowcu przy Szkolnej. Może ktoś ma namolną sąsiadkę w wieku okołoemerytalnym która jest mądrzejsza od murarzy, kierownika budowy i inspektora nadzoru razem wziętych? Chcę ja namierzyć i przemówić do rozumu... Podobno buduje dla córki :)

 

Pozdrawiam

Tamlin

 

w Osowcu na Szkolnej to my budujemy, ale przysiegam,ze mamy ekipe i nikomu sie probuje ukrasc ani ja ani nasza mamuska :D :D :D ta sie na szczescie nie wtraca w nasze budowanie :D :D

 

 

jest tam jeszce jedna budowa przy samej Szkolnej, no i w bocznych uliczkach tez sie znajdzie dobre kilka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzieki Bst,

Słup jest przy działkę (maks 3m od kantowki), napowietrzne przewodem AsXSn 4x16mm2, szafka pomiarowa na słupie przyłaczowym....myślisz dlaej że znosnie :) ?

 

Slup juz stoi na dzialce? tylko zejscie do skrzynki?

 

Jezeli trzeba postawic slup na dzialce i jest to usluga w stylu 'place i sie nie matrwie' to chyba cena niestety normalna..

Jezeli tylko zejscie ze slupa to z 50% przegiete.

 

Ale na pocieszenie dodam, ze mi za usluge w stylu 'ja robie wszystko a elektryk tylko zanosi papiery do ZE/sprawdza' krzyczeli nawet 1000zl..

Ostatecznie znalazlem czlowieka ktory odebral to za 300zl..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Czy mozecie polecic jakis elastyczny bank? Chcę wziąć kredyt na kawałek domu. 100 tys. Bank mówi, że taka kwote moze mi dac, ale najpierw musze sfinalizować ten etap za sto tysiecy sama. Oni zwrócą. Chyba ze chce na całosc domu ...np 400 :) to nie ma problemu. Dają.....czy to normalne? Dla mnie kretinus totalus......chcesz mało chca ci wetknąc całośc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie tylko grzecznie tlumacze.....

No dobra...koleżanka się tylko gęsto tłumaczy :lol:

 

A co Ty taki wrażliwy na "donoszenie". Działania koleżanki to tylko sąsiedzka pomoc. Poza tym trzeba się bronić przed takimi elementami - dzisiaj mi podkrada jutro jej... A wygląda na to że sie baba odczepiła... W piątek po robocie chłopaki sobie piwko na schodach pili i ledwo podjechała pod brame już sie z daleka drze że ona takich robotników co piją piwo to nie chce...

Zobaczymy co będzie dalej

 

Pozdrawiam

Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...