Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witajcie

Czy mozecie polecic jakis elastyczny bank? Chcę wziąć kredyt na kawałek domu. 100 tys. Bank mówi, że taka kwote moze mi dac, ale najpierw musze sfinalizować ten etap za sto tysiecy sama. Oni zwrócą. Chyba ze chce na całosc domu ...np 400 :) to nie ma problemu. Dają.....czy to normalne? Dla mnie kretinus totalus......chcesz mało chca ci wetknąc całośc

 

My wzielismy w milenium, bylismy we wszystkich bankach oferujacych kredyty na budowe, kredyt na 95% wartosci inwestycji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

ja sie tylko grzecznie tlumacze.....

No dobra...koleżanka się tylko gęsto tłumaczy :lol:

 

A co Ty taki wrażliwy na "donoszenie". Działania koleżanki to tylko sąsiedzka pomoc. Poza tym trzeba się bronić przed takimi elementami - dzisiaj mi podkrada jutro jej... A wygląda na to że sie baba odczepiła... W piątek po robocie chłopaki sobie piwko na schodach pili i ledwo podjechała pod brame już sie z daleka drze że ona takich robotników co piją piwo to nie chce...

Zobaczymy co będzie dalej

 

Pozdrawiam

Tamlin

 

To zostaw jej wiadomość na kartce, aby spróbowała przez Radio Maryja. Może oni skołują jej takich fachowców. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie co zrobić z umową z zakladem energetycznym????? Przyslali mi to do podpisania razem z warunkami technicznymi potrzebnymi do złozenia wniosku o pozwolenie na budowę. Jak podpiszę to co się stanie?? :-? Zaklad wymienia tam pkt ktore będę musiala spelnic jak oni bedą to podłączać iid ale gdzie oni mają to podłączyć jak domu nie ma??? A jak nie podpisze to co? Termin jaki jest podany do podłączenia przez nich to lipiec przyszlego roku i ten termin nam odpowiada ale jak nie podpiszę to umowy to co z tym terminem?? Ludzie podpowiedzcie coś bo jechać tam i się pytać to pewnie tylko stracony czas i nadszarpnięte nerwy :evil: Czytalam, ze też mieliście rozne przejscia ale oczy mi wysiadly pod koniec roku 2004 więc wszystkiego nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakub,

to za parę dni można u Was lądować?? ;)

narysuj pasy ;)

a tak w ogóle to GRATULKI!!

...powinniśmy spisywać powiedzenia-określenia naszego "komfortowego"...Był już "wilczy szaniec" - a'propos ilości betonu, który wylalismy w ziemi

"lotnisko z pasami startowymi"...

Muszę przejrzeć posty...jeszcze kilka innych by sie znalazło... :lol:

...a ile :o :o :o pojawiło sie po drodze, gdy mowa o ilości stali, stempli itp... :lol:

...mysza- żona jakuba jankowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie co zrobić z umową z zakladem energetycznym????? Przyslali mi to do podpisania razem z warunkami technicznymi potrzebnymi do złozenia wniosku o pozwolenie na budowę. Jak podpiszę to co się stanie?? :-? Zaklad wymienia tam pkt ktore będę musiala spelnic jak oni bedą to podłączać iid ale gdzie oni mają to podłączyć jak domu nie ma??? A jak nie podpisze to co? Termin jaki jest podany do podłączenia przez nich to lipiec przyszlego roku i ten termin nam odpowiada ale jak nie podpiszę to umowy to co z tym terminem?? Ludzie podpowiedzcie coś bo jechać tam i się pytać to pewnie tylko stracony czas i nadszarpnięte nerwy :evil: Czytalam, ze też mieliście rozne przejscia ale oczy mi wysiadly pod koniec roku 2004 więc wszystkiego nie wiem.

 

podpisz i nastw się na to że prąd będzie tak w okolicy XII 2008... :roll: :roll: :roll: i to i tak powód do radochy ze tak szybko... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie co zrobić z umową z zakladem energetycznym????? Przyslali mi to do podpisania razem z warunkami technicznymi potrzebnymi do złozenia wniosku o pozwolenie na budowę. Jak podpiszę to co się stanie?? :-? Zaklad wymienia tam pkt ktore będę musiala spelnic jak oni bedą to podłączać iid ale gdzie oni mają to podłączyć jak domu nie ma??? A jak nie podpisze to co? Termin jaki jest podany do podłączenia przez nich to lipiec przyszlego roku i ten termin nam odpowiada ale jak nie podpiszę to umowy to co z tym terminem?? Ludzie podpowiedzcie coś bo jechać tam i się pytać to pewnie tylko stracony czas i nadszarpnięte nerwy :evil: Czytalam, ze też mieliście rozne przejscia ale oczy mi wysiadly pod koniec roku 2004 więc wszystkiego nie wiem.

 

Kolejnośc działań ZE jest taka:

1 - składasz wniosek owydanie warunków

2- dostajesz warunki

3- składasz wniosek o zawarcie umowy przyłaczeniowej

4- podpisujesz umowę

5- płacisz kasę

6- ZE stawia Ci skrzynkę z prądem na działce

7 - wynajmujesz elektryka który robi z ną co trzeaba i możesz kożysta ć z prądu

Jak nie podpiszesz to nie będziesz miała prądu w ogóle

Nigdy nie widziałaś skrzynek na niezabudowanych działkach?

W 99% prąd podłacza sie zanim wbije sie pierwszą łopatę na budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnośc działań ZE jest taka:

1 - składasz wniosek owydanie warunków

2- dostajesz warunki

3- składasz wniosek o zawarcie umowy przyłaczeniowej

4- podpisujesz umowę

5- płacisz kasę

6- ZE stawia Ci skrzynkę z prądem na działce

7 - wynajmujesz elektryka który robi z ną co trzeaba i możesz kożysta ć z prądu

Jak nie podpiszesz to nie będziesz miała prądu w ogóle

Nigdy nie widziałaś skrzynek na niezabudowanych działkach?

W 99% prąd podłacza sie zanim wbije sie pierwszą łopatę na budowie

 

Gdyby to było tak jak piszesz w pkt 1,2,3, to sprawa byłaby dość prosta, a co więcej oczywista. Natomiast obecenie ZE przesyła Ci umowę chociaż my tylko prosiliśmy o warunki techniczne. Poza tym moje opory nie są bezpodstawne, ponieważ moi przyszli sąsiedzi własnie podpisali umowę od razu i mniej wiecej kolo grudnia 2006 ZE chcial im dochrzanić karę za niedotrzymanie warunków z umowy. Ponieważ u nich sprawa oparła się o kierownictwo w Pruszkowie więc nie mogę się na nich wzorować :roll: DLatego sie dopytuję aby nie podpisać umowy, której nie będę wstanie zrealizować. Ponieważ czytam ją ponownie od wczoraj /wczesniej byla u architekta/ to może nasuną mi sięjakies dodatkowe przymślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 99% prąd podłacza sie zanim wbije sie pierwszą łopatę na budowie

 

więc ja i moi sąsiedzi to ten 1%... :evil: :roll: :lol:

 

Moim zdaniem przed rozpoczęciem budowy na działce musi być prąd, woda i dojazd. Ale jak ktoś lubi na pożyczanym...

:D

 

Pozdrawiam

Tamlin

 

W końcu się Sylvia wydało!

Ty nie masz pradu, bo po prostu lubisz na pożyczanym :D :D :D

Tylko po co Ci ten agregat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przed rozpoczęciem budowy na działce musi być prąd, woda i dojazd. Ale jak ktoś lubi na pożyczanym...

:D

 

Ten to ma dobrze....budowę oficjalnie rozpoczął przecięciem wstęgi i przekręceniem klucza w furteczce z kutego ogrodzenia.

Był ksiądz i poświęcił kamień węgielny, Burmistrz uścisnął dłoń i powiedział, że pierwsza grucha dojedzie do tej działki już po asfalcie pod którym będą już wcześniej wszystkie media...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie co zrobić z umową z zakladem energetycznym?????.

 

Jak podpiszesz teraz, to będziesz miała prąd podłączony na tych warunkach jakie oni ci tam proponują.

Jeśli wszystko akceptujesz to podpisuj jak najszybciej żeby zegar już tykał..

Prawdopodobnie masz tam zaproponowane przyłącze powietrzne.

Jeśli to podpiszesz a zmienisz później zdanie na kablowe...nie ma szans na odwrót!!

Sprawdzone doświadczalnie!!

Uprzedzał mnie o tym elektryk i na szczęście mam kablowe...mój sąsiad się pośpieszył bo jak mówił "Później sobie może zmienie..." duuuupa i to baaardzo blada...

Teraz ma ucięte wpół brzózki bo nad nimi idzie kabel :lol: :lol: :lol:

Więc sugeruje dopiąć wszystko tak jak ci pasuje i dopiero wtedy podpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...