Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A propo okolicy Walaciki wiecie ile chce własciciel za pierwszą działkę od asfaltu przy "Waszej" poprzecznej drodze? 300zł/m2 !!!!!!

Szaleństwo...

 

Tak ogolnie musze powiedziec, ze niektorych wlascicieli dzialek chyba troche glowki rozbolaly. Ceny podskoczyly w ciagu ostatnich 2-3 lat ok 4-5-cio krotnie.

 

Teraz bardzo bym sie zastanawial, czy jest sens kupowac dzialke w "naszych" okolicach i budowac dom, bo szczerze mowiac koszty tego zaczynaja sie robic gigantyczne.

 

pzdr.

Wookasch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo okolicy Walaciki wiecie ile chce własciciel za pierwszą działkę od asfaltu przy "Waszej" poprzecznej drodze? 300zł/m2 !!!!!!

Szaleństwo...

 

Ja bym do tego poważnie nie podchodził...

To jest oferta gościa, któremu specjlanie się ze sprzedażą nie spieszy..."a jak się uda?"...

Każdy może sobie ustalić dowolną cenę...tylko pytanie czy to ktoś kupi.

Chyba optymalna cena działek w naszym rejonie to 100-150 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo okolicy Walaciki wiecie ile chce własciciel za pierwszą działkę od asfaltu przy "Waszej" poprzecznej drodze? 300zł/m2 !!!!!!

Szaleństwo...

 

nie chcialabym uzywac slow niecenzuralnych, ale chyba goscia p******o

 

przeciez to nie jakis Kampinos czy Powsin tylko prowincja, nie ?

 

a my 4 lata temy placilismy 18 pln za metr, lezka sie w oku kreci,interes zycia... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomocy. Szukam chętnych na młode kotki. Mam 3 do oddania. Wystarczy nam nasza kotka. Nasz zwierzyniec powiększył sie o psa rasy berneński pies pasterski. A kiedyś nawet bym nie pomyślał o psie.

a coś więcej o tych kotkach to mozna? kolor (umaszczenie) płeć, i wiek? :roll:

 

Ja tez bym chciala sie cos dowiedziec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kotów. To są 3 - kot i dwie kotki (chyba) i teraz ok. 9 tygodni mają. Powiedziałbym, że szarobure, z tego pierwszy raczej bury, drugi szarobury, a trzeci szary. Postaram się pstryknąć fotki i wrzucić na forum. Ale to najwcześniej jutro, bo trzeba je odnaleźć. Obecnie zamieszkują garaż blaszak. I raczej się chowają, bo w pobliżu jest pies, choć matka raczej sobie nic z psa nie robi. Zawsze gdzieś czmychnie i przechadza się ostntacyjnie mu pod nosem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej beczki. Czy ktoś już rozważał zmianę dostawcy prądu? od 1 lipca teoretycznie będzie można go zmienić. A są tańsi niż ZEWT. ZEWT bierze ok. 850 zł rocznie za 1950 kWh (standardowa rodzina), a są tacy co ponoć 750 zł. Oczywiście są i drożsi. Ale ponoć STOEN jest tańszy. Co wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek jest - zdjęty humus i wywiercona studnia(ekspresowo...). Niestety na prąd budowlany muszę poczekać, ma być po 05.07. No i chyba muszę zmienić materiał, ytonga nie ma, a jak juz jest to ceny astronomiczne.. :evil: chyba będzie BK z dociepleniem. Mętlik mam tylko czy szary czy biały. Szwagier budowlaniec poleca szary, mąż chce biały.. A niedopilnowany koparkowy zdjął humus i rozłożył go idiotycznie na środku działki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylvia1 trzymamy kciuki !

 

Basia i Marek - witamy !

 

Z ciekawostek mam pierwsza wycena na robocizne na stan surowy otwarty bez sprzetu, trzeba zapewnic barak i szope, bez chudziaka i jeszcze nie wiem czego... 72 tys plus 16 tys za dach...

 

220 m2 plus spory garaz , bez balkonow lukarn etc.

 

Pozdrawiam

Zonzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...