Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

No i mamy psa, a raczej sukę. Od zawsze była mowa, że jak będzie dom to kupimy sznaucera olbrzyma i bedziemy mieć pieknego rasowego psa.

Póki co czekaliśmy z tym psem na zrobienie ogrodzenia.

No i przedwczoraj przyplątała się sunia, kundel, ale bardzo ładny, duży, a będzie chyba jeszcze większy. Ma ok. pół roku i wielkie łapy, a to zdaje się jest oznaka, że jeszcze urośnie. Musiała być dotychczas bardzo źle traktowana, ma na szyi ślad po łańcuchu, jest wychudzona i brudna.

Dobrze, że uciekła :x .

Jest mocno zalękniona, ale u nas jej się spodobało i mimo braku ogrodzenia nie oddala się od domu. Przewduję spore trudności z wychowaniem takiego okaleczonego psychicznie psa, żeby był normalny, ale muszę spróbować.

Narazie udało mi się jej przetłumaczyć, że koty nic jej nie zrobią i nie trzeba na nie szczekać i jeżyć się.

Śpi na posłaniu na tarasie frontowym (koty na tarasie od ogrodu), trzeba będzie zrobić jakąś budę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia od grupy starobabickiej

 

moze wiecie gdzie mozna kupic jak najtansza siatke na tymczasowe ogrodzenie?

 

bede wdzieczna za wszelkie info

 

karorka

 

Nie wiem czy skorzyzstasz...

Ja kupiłem siatkę tzw. "leśną" w Asmecie (chyba Michałowice) i jeśli dobrze pamiętam to zapłaciłem za nią 5,64 za mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy psa, a raczej sukę. Od zawsze była mowa, że jak będzie dom to kupimy sznaucera olbrzyma i bedziemy mieć pieknego rasowego psa.

Póki co czekaliśmy z tym psem na zrobienie ogrodzenia.

No i przedwczoraj przyplątała się sunia, kundel, ale bardzo ładny, duży, a będzie chyba jeszcze większy. Ma ok. pół roku i wielkie łapy, a to zdaje się jest oznaka, że jeszcze urośnie. Musiała być dotychczas bardzo źle traktowana, ma na szyi ślad po łańcuchu, jest wychudzona i brudna.

Dobrze, że uciekła :x .

Jest mocno zalękniona, ale u nas jej się spodobało i mimo braku ogrodzenia nie oddala się od domu. Przewduję spore trudności z wychowaniem takiego okaleczonego psychicznie psa, żeby był normalny, ale muszę spróbować.

Narazie udało mi się jej przetłumaczyć, że koty nic jej nie zrobią i nie trzeba na nie szczekać i jeżyć się.

Śpi na posłaniu na tarasie frontowym (koty na tarasie od ogrodu), trzeba będzie zrobić jakąś budę.

 

No i dobrze zrobiłaś, że ją przygarnełaś.

Takie psy są dużo bardziej wdzięczne niż te "rasowe śierściuchy" :-)

Nie no żartuje...co do tych śerściuchów....ale one naprawdę są dużo bardziej wdzięczne...

I jak może przyjdzie kiedy jaki dziad po nią to go popędź!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia od grupy starobabickiej

 

moze wiecie gdzie mozna kupic jak najtansza siatke na tymczasowe ogrodzenie?

 

bede wdzieczna za wszelkie info

 

karorka

 

Nie wiem czy skorzyzstasz...

Ja kupiłem siatkę tzw. "leśną" w Asmecie (chyba Michałowice) i jeśli dobrze pamiętam to zapłaciłem za nią 5,64 za mb.

 

dzieki, ale czy mozesz choc w przyblizeniu okreslic gdzie to jest, bo az tak to sie nie orientuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny pies, wspaniale,że ją przygarnęłaś, Jolu.

 

Udało mi się obejrzeć domek. Ładny i chyba dosyć duży (jak na forumowicza :) ). Nasz też będzie duży i o podobnej bryle.

 

Marzek dostał SMS-a, ale nie odpowiedział. Senser, jak chcesz to zadzwoń.

 

Przypominam tym ,którzy jeszcze nie wiedzą,albo się nie zgłosili:

SPOTKANIE 17 LIPCA o 14.00 w GRODZISKU MAZOWIECKIM.

Oczywiście mozna przyjść bez zgłoszenia :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bard 13

 

do zrobienia projektu calego :wink:

to co wybralismy z gotowych po sporej ilosci przerobek :cry: i tak nas niezadawala nawet w 90% :evil: wiec doradzono nam aby zrobic na miare :-? tylko tak z drogi brac architekta to niewiem czy jest porzadny :o

no i najwazniejsze jak podzwonilam to ceny podaja takie ze w piety poszlo :cry:

wiec pomyslalam ze ktos ma moze niedrogiego :lol:

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista obecnych na spotkaniu: (dojazd opisał Senser)

 

Senser Tak (szt.2)

Bobo30 Tak (szt.2)

Jolka Tak (szt.2)

McLim Tak (szt.2)

Tommi chyba Tak (szt.1)

Bard13 Tak (szt.2, spóźnione)

Joskul Tak (szt.1)

Bogus Tak (szt.1)

Wg Nie

Marzek Chyba nie

 

Zgłaszajcie wszelkie zmiany na liście!!!!!

 

 

Ach, jak wam zazdroszcze! Bo mnie jeszcze dlugo nie bedzie! :evil: A chcialabym! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny pies, wspaniale,że ją przygarnęłaś, Jolu.

 

Udało mi się obejrzeć domek. Ładny i chyba dosyć duży (jak na forumowicza :) ). Nasz też będzie duży i o podobnej bryle.!

 

Dziś jak wyjeżdżałam do pracy sunia zaczęła biec za samochodem, rozpaczliwy widok. Musiałam cofnąć do tyłu i zadzwonić do męża, który jeszcze spał (ma wolny dzień), żeby ją zawołał.

bobo, widziałaś nasz domek? Wcale nie jest taki duży, ma 130 m2 z garażem. Pow. bez garażu to 102 m2. Wolnostojąca kawalerka - jak mówi mój małżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jak wyjeżdżałam do pracy sunia zaczęła biec za samochodem, rozpaczliwy widok. Musiałam cofnąć do tyłu i zadzwonić do męża, który jeszcze spał (ma wolny dzień), żeby ją zawołał.

bobo, widziałaś nasz domek? Wcale nie jest taki duży, ma 130 m2 z garażem. Pow. bez garażu to 102 m2. Wolnostojąca kawalerka - jak mówi mój małżek.

 

W mojej okolicy (Pomiechówek) mój mąż jadąc do pracy dosyć często widzi jak ludzie zatrzymują się i wyrzucają zwierzaka z samochodu. Zgroza :evil: :evil: Psina pędzi za samochodem :cry: Serce się kraje. Do więzienia z nimi, albo wielki grzywny, albo pół roku bezpłatnej pracy w schronisku. Bardzo dobrze, że ruszyła ta akcja "Bądź wierny" w telewizji - może kogoś sumienie ruszy i już tego nie zrobi.

Co do tych domków, to moja sugestia była właśnie taka, że domek forumowicza jest zazwyczaj dosyć mały, co wcale nie oznacza,że zbyt mały dla danej rodziny. Każdy kroi według potrzeb. Według mojej miary mały domek to taki do 150 m2 z garażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...