Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Na duch, żeby nie pisać gwałt :roll: potrzebuje zrobić kosztorys dla banku.

Macie może jakieś namiary na osobę która by się tym zajęła?

Będe bardzo wdzięczna za pomoc :D

 

Pozdrawiam

Aga

 

hej,

kosztorysy dla banku sa bardzo ogólne, generalnie rozpisujesz go pod kwote, ktora jest Ci potrzebna,

mam nasz w excelu, ktory przeszedl przez bank wiec moge Wam przeslac na wzor mailem, na pewno sami sobie poradzicie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek? Ile czasu wam to zajęło?

 

Zaczęliśmy 18.05.2007. Strasznie się ślimaczył etap fundamentów. Przynajmniej tak mówił majster.

 

Budowa nam znacznie przyspieszyła, bo plan był taki, że w czerwcu ekipa robi stan 0 a od sierpnia murują ściany. (mieli już nagraną inną budowę). A tu 15 maja telefon od majstra, "panie Wojtku, to my wpadniemy w poniedziałek i pociągniey pod strop...".

 

I nam się zagotowało, bo nic nie było zgromadzone - bloczki, porotherm....

 

Dzisiaj przyjeżdża strop. :)

 

 

Pozdrawiam,

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o O rany ty to masz tempo :o . Bylem u siostry niedawno i nic tam nie bylo a tu juz dom prawie gotów. Gratulacje! Wprowadzka pewno na jesień :wink:

 

Dzięki! Zaplanowaliśmy budowę na dwa lata. W tym roku stan surowy z dachem, bez okien. W przyszlym od wczesnej wiosny wykańczamy się wykończeniówką.

 

Budowy w okolicy wyrastają jak grzyby po deszczu.... mimo iż ziemia poszła kosmicznie do góry...

 

Pozdrawiam,

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzy mi się trawnik na połowie działki juz... czy mozecie mi polecic kogos kto takowe zakłada, albo poradzic gdzie w naszej okolicy można kupić w miare tanio ziemie?

I jak sie pozbyć paskudnych, gryzących MRÓWEK?

pozdrawiam

 

Na Mrówki polecam ogólno dostępne siówaxy/proszki.

Co do trawnika to daruj sobie rolki...posiany trawnik przy tej aurze wyrośnie ci moment (a będzie znacznie taniej).

Na ziemie namiar bym ci dał, ale wiem że w tamtym roku gość mi powiedział przy okazji przywozu ostatniej ciężarówki, że i tak by więcej nie miał bo na tej kopalni nie będzie więcej odkrywki i jemu skończyła się chyba ziemia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o O rany ty to masz tempo :o . Bylem u siostry niedawno i nic tam nie bylo a tu juz dom prawie gotów. Gratulacje! Wprowadzka pewno na jesień :wink:

 

Dzięki! Zaplanowaliśmy budowę na dwa lata. W tym roku stan surowy z dachem, bez okien. W przyszlym od wczesnej wiosny wykańczamy się wykończeniówką.

 

Budowy w okolicy wyrastają jak grzyby po deszczu.... mimo iż ziemia poszła kosmicznie do góry...

 

Pozdrawiam,

Wojtek

 

Przy takim tempie szkoda czekac i tracić rozpęd, jestescie szybsi od wzrostu cen warto by moze pokusić sie o zamieszkanie w tym roku :wink: . a co tam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno na naszym Forum jest jakiś dobry hydraulik - czy mógłby się ujawnić?

A jesli cos pokrecilam to przepraszam. A czy mozecie tez mi przyblizyc ceny hydrauliki (kanalizacji- tego wszystkiego co idzie pod chudziak).

z góry dziekuje i pozdrawiam

AGA!! :evil:

Każdemu bym się nie dziwił ale nie tobie...

Ma Baba namiary w książce!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno na naszym Forum jest jakiś dobry hydraulik - czy mógłby się ujawnić?

A jesli cos pokrecilam to przepraszam. A czy mozecie tez mi przyblizyc ceny hydrauliki (kanalizacji- tego wszystkiego co idzie pod chudziak).

z góry dziekuje i pozdrawiam

AGA!! :evil:

Każdemu bym się nie dziwił ale nie tobie...

Ma Baba namiary w książce!! :lol:

A miałam dopisać: "Tylko sie Hubercik nie denerwuj ze pytam tutaj, ale w ksiązce nie znalazłam tego co mnie interesuje", no ale Baba nie dopisała i jej sie dostało :wink: ehhh zycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

ma ktoś z Was może doświadczenia z firmą DOMEX,wybudowała już osiedle w Komorowie a teraz do stanu stanu surowego zamkniętego buduje ogrodzone osiedle w Strzeniówce/Kanie.

Mam już tam zarezerwowaną działkę, ale wiadomo warto sie dopytać :) na co ewentualnie zwrócić w ich przypadku uwagę

 

wdzięczny będę za sygnały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo przepraszam, ale nie moge Hubercik znaleźć tego w ksiązce - czy ktoś może mi polecić kogoś z rurowego gruntowego wymiennika ciepła? idzie o to, że przed zalaniem chudziaka trzeba wprowadzic rure od GWC. pozdrawiam

aga

 

nam GWC robili Panowie z http://www.rekuperatory.pl,

do tego nie trzeba byc hydraulikiem, zakopali na glebokosci 1,5 m - 40 m specjalnej rury, podkopali sie pod lawami fundamentowymi i wyszli w kotlowni :D

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam GWC robili Panowie z http://www.rekuperatory.pl,

do tego nie trzeba byc hydraulikiem, zakopali na glebokosci 1,5 m - 40 m specjalnej rury, podkopali sie pod lawami fundamentowymi i wyszli w kotlowni :D

Pzdr

 

Jeśli mogę spytać - robili Wam tylko GWC czy cała instalację z rekuperatorem? Zastanawiam się właśnie nad wyborem tej firmy i chętnie posłucham opinii ich klienta.

 

Na razie spóźniają się kilka dni z wyceną...

 

Pozdrawiam,

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to i MY się przedstawimy... EWCIA i MARCIN i NASZ SYNECZEK Urwisek, Witamy Wszystkich z Elitarnej TERAZ MAMY NADZIEJĘ I NASZEJ GRUPY... :wink: Kupiliśmy z żonką (w końcu) działkę w OPYPACH bliżej WKD BRZÓZKI. :) Czekamy teraz tylko na media i do ROBOTY..... Powoli poszukujemy namiary na kogoś, kto mógłby zrobić ogrodzenie, skosić trawę, wyrównać teren. e. t. c. ( wszystko do dogadania)... Jeżeli ktoś jest z tamtych okolic lub zna kogoś, to bardzo prosimy o kontakt....

...(mamy nadzieję, że uda się w dwa lata max i w końcu własna trawka...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...