Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Lista obecnych na spotkaniu: (dojazd opisał Senser)

 

Senser Tak (szt.2)

Bobo30 Tak (szt.2)

Jolka Tak (szt.2)

McLim Tak (szt.2)

Tommi chyba Tak (szt.1)

Bard13 Tak (szt.2, spóźnione)

Joskul Tak (szt.1)

Bogus Tak (szt.1)

Jsk Tak (szt.1?)

Wg Nie

Marzek Chyba nie

ewak39 Nie

 

Zgłaszajcie wszelkie zmiany na liście!!!!!

 

Z przyjemnością dopisalam kolejną forumowiczkę do listy. Serdecznie zapraszamy pozostałych. Znaku rozpoznawczego nie mamy - no chyba,że tłum ludzi przy zestawionych stolikach :)

Ewak39 też jest nam smutno :( Może następnym razem? Na pewno kiedyś się spotkamy :)

 

 

Victoria będziesz na spotkaniu? Chyba mogę Ci polecić naszego nowego architekta, bo stary nawalił. Babeczka jest profesjonalistką, a przy tym rozsądna cenowo. Oczywiście robi nam projekt indywidualny, bardzo dokładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Nowa lista obecnych na spotkaniu: (dojazd opisał Senser). TO JUŻ JUTRO O 14!

 

Senser Tak (szt.2)

Bobo30 Tak (szt.2)

Jolka Tak (szt.2)

McLim Tak (szt.2)

Tommi chyba Tak (szt.1)

Bard13 Tak (szt.2, spóźnione)

Joskul Tak (szt.1)

Bogus Tak (szt.1)

Jsk Tak (szt.1?)

Alicjanka Tak (szt.1?)

Wg Nie

Marzek Chyba nie

ewak39 Nie

 

Zgłaszajcie wszelkie zmiany na liście!!!!!

 

Witamy Alicjankę, weterankę forum i nowicjuszkę (hi, hi :) w naszej grupie. Serdecznie zapraszamy pozostałych.

Fantastycznie, że będzie tyle osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa lista obecnych na spotkaniu: (dojazd opisał Senser). TO JUŻ JUTRO O 14!

 

Senser Tak (szt.2)

Bobo30 Tak (szt.2)

Jolka Tak (szt.2)

McLim Tak (szt.2)

Tommi chyba Tak (szt.1)

Bard13 Tak (szt.2, spóźnione)

Joskul Tak (szt.1)

Bogus Tak (szt.1)

Jsk Tak (szt.1?)

Alicjanka Tak (szt.1?)

Wg Nie

Marzek Chyba nie

ewak39 Nie

 

Zgłaszajcie wszelkie zmiany na liście!!!!!

 

Witamy Alicjankę, weterankę forum i nowicjuszkę (hi, hi :) w naszej grupie. Serdecznie zapraszamy pozostałych.

Fantastycznie, że będzie tyle osób.

 

Witajcie,

 

Potwierdzam, będę w liczbie szt.1 :D

 

pozdrowienia i do zobaczenia

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Sorry za tak długie milczenie i dzięki za SMS-a. Byliśmy wtedy na urlopie i nie wiedzieliśmy co odpisać. Co do usprawiedliwienia to powiem jeszcze, że w tym tygodniu jeździliśmy codziennie na działkę i załatwialiśmy różne sprawy związane z budową. Stąd mało czasu na zaglądanie na forum. Ale pewnie uda sie to nadrobić. No i jutro się pojawimy. Będzie nas 2 + 1. Ale czy nikt oprócz nas nie zabiera pociech? No cóż to my chyba będziemy jedyni w tak licznym gronie. Fajnie się znowu spotkać! Do zobaczenia jutro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jakby ktoś chciał obejrzeć nasz domek, to jest na stronie dekarza, który u nas robił. Oto adres: http://ad-dach.pl. Domek to taki z grafitowym daczem. Jest tam kilka razy. Nasz dach jest na stronie głównej. Może rozpoznacie. To zdjęcia z zeszłego roku. Kiedy nie było jeszcze okien i tynków zewnętrznych. Ja na razie nie mam własnej strony. Może się wkrótce dorobię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę...doznałem zaszczytu zamieszczenia pierwszego posta po naszym spotkaniu!! :lol:

 

Oraz niniejszym pozwoliłem sobie na prezentację zdięć z naszego drugiego już spotkania które to można sobie obejrzeć TUTAJ

 

Może to bardzej zmotywuje tych, którzy z różnych powodów nie mogli się zjawić...

Było bardzo fajnie, że mogliśmy poznać nowych "sąsiadów" :-)

 

No i mam nadzieję, że się spotkamy niebawem ponownie..

Tym razem uprzedzimy obsługę, która to "obiecała" nam rabat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po spotkaniu. Moim zdaniem był super :D . Przybyło mnóstwo sympatycznych osób, w tym wiele nowych.

 

Senser Ty chyba spać nie możesz. 2.07 :o , ale zdjęcia są bardzo dobre. Pełny profesjonalizm- spotkanie i oprawa prasowa. :)

 

Na spotkanie przybyli:

 

McLim z żoną, był też pies

Tommi

Bard13 i Nina

Senser z żoną

Joskul

Jolka z mężem

Marzek z żoną i synkiem

bobo30 z mężem

 

W sumie 14 osób+1 dziecko, na ostatnim spotkaniu było nas 8 +troje dzieci. Marzek, gdybym wiedziała, że będziesz z synem(nie miałam dostępu do internetu w sobotę), to bym zabrała córeczkę. Następnym razem :)

bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam

nie wiem jak ludzie budują domy bez forum i takich grup jak nasza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...