Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

jak wrzucić jakiś embelmacik przy moim opisie? w profilu każą mi podac jakiś adres "Odnośnik do zewnętrznego Emblematu:

Wpisz adres Emblematu, który chcesz wykorzystać"

Co za adres? wpisuje lokalizację pliku w moim komputerze, ale to chyba nie to. Powinna być chyba jakieś "przeglądaj" lub "dodaj" a tu nic.

To samo dotyczy tego jak wrzucić zdjęcie w tekst np tego postu?

Dziękuję z góry za wsakzówki. Pzdr, Kuba

[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wrzucić jakiś embelmacik przy moim opisie? w profilu każą mi podac jakiś adres "Odnośnik do zewnętrznego Emblematu:

Wpisz adres Emblematu, który chcesz wykorzystać"

Co za adres? wpisuje lokalizację pliku w moim komputerze, ale to chyba nie to. Powinna być chyba jakieś "przeglądaj" lub "dodaj" a tu nic.

To samo dotyczy tego jak wrzucić zdjęcie w tekst np tego postu?

Dziękuję z góry za wsakzówki. Pzdr, Kuba

[/code]

Nie wkleisz z lokalizacji na swoim dysku lokalnym, załóż sobie album gdzieś na onecie czy w empiku. Wtdy klikając na zdjęcie i właściwości pokaże Ci się adres. Kopijesz, wklejasz i gotowe. Pamiętaj, żeby zdjęcie nie było za duże bo się forum rozjedzie i Cię obsobaczą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiamy się nad wykopaniem studni przydomowej, takiej do podlewania ogrodu w momencie, gdy gmina zakręci kurek:)

 

ostatnio doszły mnie wieści, że za zużycie takiej wody jest także pobierana opłata, a wiercenie wiąże się z pozwoleniami

 

jakie mieliście w tym aspekcie doświadczenia?

 

pzdr

 

Witam,

 

my taką sobie wykopaliśmy z przeznaczeniem tylko do podlewania ogrodu i może mycia samochodu.

 

O żadnej opłacie nie słyszałem a jeśli nawet to przecież nie musisz się do niej przyznawać :wink:

 

Wiercenie, jeśli woda nie jest niżej niż 30 m pod ziemią, nie wymaga żadnych papierów (ale i tu nie musisz się przyznawać, że masz głębiej).

 

W razie czego służę dalszą wiedzą.

 

Pozdrawiam,

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak rzucił ceną, to mnie prawie zrzuciło z krzesła.

Z krzesła to cię dopiero zrzuci jak zobaczysz ile cię budowa będzie wynosić :lol:

 

:lol: jak zwykle w samo sedno :lol:

 

Wiecie co, jest nas już tyle tutaj, szczególnie nowych osób, które serdecznie witam (w imieniu weteranów :)) że może powinniśmy pomyśleć o jakimś spotkaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakub,

to za parę dni można u Was lądować?? ;)

narysuj pasy ;)

a tak w ogóle to GRATULKI!!

...powinniśmy spisywać powiedzenia-określenia naszego "komfortowego"...Był już "wilczy szaniec" - a'propos ilości betonu, który wylalismy w ziemi

"lotnisko z pasami startowymi"...

Muszę przejrzeć posty...jeszcze kilka innych by sie znalazło... :lol:

...a ile :o :o :o pojawiło sie po drodze, gdy mowa o ilości stali, stempli itp... :lol:

...mysza- żona jakuba jankowskiego

 

...przy okazji stawiania więźby dachowej pojawiła sie wzmianka o (cytuję !) "wycięciu puszczy amazońskiej"... :lol: :lol: ...a to przecież tylko troszkę :lol: drewna...

...cieszymy się, że jesteście z nami... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak rzucił ceną, to mnie prawie zrzuciło z krzesła.

Z krzesła to cię dopiero zrzuci jak zobaczysz ile cię budowa będzie wynosić :lol:

 

:lol: jak zwykle w samo sedno :lol:

 

Wiecie co, jest nas już tyle tutaj, szczególnie nowych osób, które serdecznie witam (w imieniu weteranów :)) że może powinniśmy pomyśleć o jakimś spotkaniu?

jestem za... i tez witam nowoprzybyłych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, jest nas już tyle tutaj, szczególnie nowych osób, które serdecznie witam (w imieniu weteranów :)) że może powinniśmy pomyśleć o jakimś spotkaniu?

jestem za... i tez witam nowoprzybyłych :D

 

 

Witamy również, choć także jesteśmy w "miarę Nowi", to myślimy, że takie spotkanie mogłoby byś fajne... , poznać sąsiadów... Proponuję tylko ze względów urlopowych może ciut bliżej końca Sierpnia... Co Wy na to..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~

Mam prośbę, raczej do tych co już miszkają (a przynajmniej są na finiszu :) ) - dopiszcie w książce jakieś namiary, gdzie można kupić dobrą (i tanią :) ) podbitkę. Najlepiej z PCV bo na drewnianą za leniwy jestem.

 

No i podzielcie się na forum swoimi opiniami o producentach, trwałości materiału, kolorów, itp.

Interesuje mnie też, czy montowaliście na stelażu drewnianym, czy np. z profili stalowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...