Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mam prośbę do bardziej zaawansowanych inwestorów. Właśnie zostaliśmy wystawieni przez ekipę od podbitki :evil: Poratujcie jakimiś namiarami, pleeeeaaaaase.

 

Niestety, takie czasy, Ja to od wiosny umawiam się z dwoma - trzema ekipami do jednej roboty i Ci którzy pierwsi przyjdą robią...i dopiero wtedy mówię pozostałym że im dziękuję

 

Pozdrawiam

Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och ludziska jak ja dawno tu niezagladalam 8)

ale nam stron przybylo :o

 

witam wszystkich nowych :D

 

no to jak z tym spotkaniem

bo prezenty zaczynaja mi wychodzic z torby :evil: a udeptywanie raczej odpada :p

osobiscie tez wole termin wrzesniowy, dzieci w domu brak to robota idzie powoli do przodu, a jak jeszcze nas trafi fchwila wytchnienia i wyjazd choc na pare dni :wink:

 

a wlasnie tak przyziemnie, moze ktos z was ma namiar na kwatery/domek kampingowy nad morzem, zeby byla lazienka(3 dzieci wiec odpada latanie w nocy po osrodku :evil: ) i zeby niezdarli z czlowieka ostatniej koszuli

odpowiada nam totalne zadupie im dalej od zycia rozrywkowego tym lepiaj

 

 

ide oddac glos w ankiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooomatko i nieoddalam glosu :evil:

 

zamalo terminow do wyboru :lol: :lol:

 

poprosze o termin wrzesniowy

mysle ze wtedy wszystkie pociechy beda juz w zasiegu rodzicielskiej dloni nietylko te moje(w wakacje to albo trzeba je odwiedzic albo przewozic z jednego miejsca w drugie- zbyt dlugo w jednym miejscu niemoga siedziec bo rodzina by zastrajkowala)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to faktycznie można by się zacząć zastanawiać nad miejscem...

Ankieta już trochę powisiała...

Minimalna ale jednak utrzymuje się od jakiegoś czasu większość za terminem lipcowym.

W zasadzie ciężko wyczuć jaka mogłaby być wtedy pogoda...a co za tym idzie wybór odpowiedniego scenariusza na spotkanie...najlepiej na zewnątrz ale jakąś tak brak mi odpowiedniego pomysłu...

Może ktoś da jakąś ciekawą opcje??

 

Jeśli chodzi o "dach nad głową" to może tam sam pizzeria w Milanówku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooomatko i nieoddalam glosu :evil:

 

zamalo terminow do wyboru :lol: :lol:

 

poprosze o termin wrzesniowy

mysle ze wtedy wszystkie pociechy beda juz w zasiegu rodzicielskiej dloni nietylko te moje(w wakacje to albo trzeba je odwiedzic albo przewozic z jednego miejsca w drugie- zbyt dlugo w jednym miejscu niemoga siedziec bo rodzina by zastrajkowala)

 

Victoria...niestety ale trochę na to za późno...mocno by to namieszało..

Cześć (spora) już oddała głos....i teraz to znów zmieniać to tak nie bardzo...

Nie żeby mi zależało na tym, żeby cię tam nie było (ani mi to w głowie), ale ankieta wisi już ponad tydzień....i wszyscy głosujący już się nieco nastawili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do bardziej zaawansowanych inwestorów. Właśnie zostaliśmy wystawieni przez ekipę od podbitki :evil: Poratujcie jakimiś namiarami, pleeeeaaaaase.

 

Niestety, takie czasy, Ja to od wiosny umawiam się z dwoma - trzema ekipami do jednej roboty i Ci którzy pierwsi przyjdą robią...i dopiero wtedy mówię pozostałym że im dziękuję

 

Pozdrawiam

Tamlin

 

Nie ma to jak dobra rada :-? , ale ja prosiłam o namiary. A może właśnie przez coś takiego my zostaliśmy na lodzie...???

 

Naprawdę nikt nie może nas poratować :cry:

 

Pozdrawiam,

LuMa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do bardziej zaawansowanych inwestorów. Właśnie zostaliśmy wystawieni przez ekipę od podbitki :evil: Poratujcie jakimiś namiarami, pleeeeaaaaase.

 

Niestety, takie czasy, Ja to od wiosny umawiam się z dwoma - trzema ekipami do jednej roboty i Ci którzy pierwsi przyjdą robią...i dopiero wtedy mówię pozostałym że im dziękuję

 

Pozdrawiam

Tamlin

 

Nie ma to jak dobra rada :-? , ale ja prosiłam o namiary. A może właśnie przez coś takiego my zostaliśmy na lodzie...???

 

Naprawdę nikt nie może nas poratować :cry:

 

Pozdrawiam,

LuMa

 

Wiekszość "naszych" namiarów (mam nadzieję) jest w książce.

Dom bez podbitki to jeszcze żadna tragedia da sie żyć (choć niektórzy tutaj nie wyobrażają sobie zamieszkania bez kwitnacego ogrodu :) ). Ciesz sie że nie zostawiono Cie na lodzie na etapie fundamentów, ścian albo pokrycia dachu. Moja postawa jest spowodowana takim własnie a nie innym podejściem budowlańców. Nie pocieszę Cie mówiąc że sama podbitka to mało atrakcyjna i niewiele płatna robota więc jak im sie trafiło coś bardziej kasowego to Cię zostawili. Mój sąsiad szukał ekipy do podbitki 4 miesiące, jak będę na budowie to zapytam go o namiary

 

Pozdrawiam

Tamlin

PS można wypozyczyć rusztowanie i samemu w ramach urlopu.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lada chwila stanę się właścicielką działki budowlanej i jak najszybciej chciałabym pozałatwiać całą papierologię.

 

Czyli, proszę, pomóżcie mi z ustaleniem listy potrzebnych dokumentów do pozwolenia na budowę (gm. Nadarzyn, starostwo Pruszków, prąd - Konstancin).

Posiadam działkę budowlaną, która była wcześniej rolna. (miejscowy plan zagospodarowania - budownictwo mieszkaniowe)

Czyli dodatkowo dochodzi mi Melioracja w Grodzisku.

Poza tym czy dodatkowo muszę załatwiać w starostwie przekształcenie działki czy jakieś odrolnienie?

 

Zależy mi przede wszystkim na ustaleniu kolejności załatwiania i składania dokumentów, jako że na chwilę obecną nie mam samochodu, jestem zdana na komunikację miejską (podmiejską), a że rozbieżności kilometrowe pomiędzy niektórymi miejscowościami są nie takie małe, wolałabym nie tracić dni na krążeniu od urzędu do urzędu (chociaż wiem, że i tak mnie to czeka, ale chciałabym to jakoś zminimalizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...