Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Mam prośbę do bardziej zaawansowanych inwestorów. Właśnie zostaliśmy wystawieni przez ekipę od podbitki :evil: Poratujcie jakimiś namiarami, pleeeeaaaaase.

 

Niestety, takie czasy, Ja to od wiosny umawiam się z dwoma - trzema ekipami do jednej roboty i Ci którzy pierwsi przyjdą robią...i dopiero wtedy mówię pozostałym że im dziękuję

 

Pozdrawiam

Tamlin

 

 

hmmm no nie ma się czym chwalić. W ten sposób nikt nie może być niczego pewnym, ani inwestor ekipy ani ekipa inwestora. Gdzie czasy gdy słowo było więcej warte niż pieniądz :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czesc

Mam pytanko

Ile płaciliscie ostatnio za metr ogrodzenia (materiał z robocizną?)

 

 

Witam TYGRYSKU, ciekawy jestem o jaki rodzaj ogrodzenia Ci chodzi..???

Ja też powoli jestem zainteresowany tym tematem, tylko powiem więcej...

interesuje mnie ogrodzenie na betonowym cokole ze słupkami ażurowe do wysokości ok. 2 metrów, wypełnienie drewniane....... chociaż i tak uważam, że mało konkretnie opisałem...:wink: Raczej zajrzałbym do książki adresowej, tam są namiary na zaufanych ludzi...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do bardziej zaawansowanych inwestorów. Właśnie zostaliśmy wystawieni przez ekipę od podbitki :evil: Poratujcie jakimiś namiarami, pleeeeaaaaase.

 

Niestety, takie czasy, Ja to od wiosny umawiam się z dwoma - trzema ekipami do jednej roboty i Ci którzy pierwsi przyjdą robią...i dopiero wtedy mówię pozostałym że im dziękuję

 

Pozdrawiam

Tamlin

 

Nie ma to jak dobra rada :-? , ale ja prosiłam o namiary. A może właśnie przez coś takiego my zostaliśmy na lodzie...???

 

Naprawdę nikt nie może nas poratować :cry:

 

Pozdrawiam,

LuMa

 

LuMa wysłałem namiary na ekipę od podbitki na PW.

 

Pozdrawiam

ten który ośmielił się chcieć mieć kawałek trawnika. I podbitkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, dzięki za namiary. Nie omieszkam zadzwonić i czekam na efekty u Was :wink:

 

Tamlin, bez podbitki może i da się żyć, ale nasza folia chyba nie najlepiej to znosi. Zwłaszcza, że dach mamy już dawno zrobiony, a pogoda jaka jest, każdy widzi. Na szczęście do tej pory trafialiśmy na słownych ludzi. No może poza jednym elektrykiem i ludźmi od podbitki.

Pozdr, LuMa

PS. Zostały nam rusztowania po poprzedniej ekipie, więc jak masz urlop, to ... zapraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lada chwila stanę się właścicielką działki budowlanej i jak najszybciej chciałabym pozałatwiać całą papierologię.

 

Czyli, proszę, pomóżcie mi z ustaleniem listy potrzebnych dokumentów do pozwolenia na budowę (gm. Nadarzyn, starostwo Pruszków, prąd - Konstancin).

 

Potrzebne dokumenty:

http://bip.powiat.pruszkow.pl/pl/bip/organy_powiatu/urzad_starostwa/wydzialy/architektura/architektura/arch2/dokumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam

ten który ośmielił się chcieć mieć kawałek trawnika. I podbitkę :D

 

Witam,

ja tylko dodam 3 slowa od siebie nt. podbitki.

Wcale się nie dziwię, że podbitka ma być zrobiona wcześniej - sam tak samo zrobiłem. Wokół domu będzie niewielka skarpa, ale czekam z nią, aż będzie skończona podbitka (teraz jeszcze zostały listwy wykończeniowe) oraz tynk. Po zrobieniu skarp już się nie da tego zrobić, bo jak rozstawić chociażby rusztowanie.

Co do namiarów, to i tak nie mam co podawać, ponieważ mój wykonawca jeszcze trochę u mnie posiedzi :D W tym tygodniu kończy prace szpachlarsko-malarskie i czas się zająć tynkiem zewnętrznym i dokończeniem ogrodzenia :D

 

pzdr.

Wookasch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam płot. na cokole murowanym. Musze skłonic sąsiadów do partycypacji w kosztach i zorientowac sie ile wart jest metr materiału i roboty

 

ostatnio dowiadywałam się, jak kształtują się ceny budowy ogrodzenia- takiego prostego, podmurówka wraz z siatką i robocizna i wychodzi między 90-160zł za mb, w zależności kto to robi, jak szybko i czego NIE musi być na działce (czyt. prąd, woda)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos reflektowal namiarami na ekipe murarzy - tynkarzy to zapraszam na priv.

 

Brali udzial w castingu na nasza ekipe. Brygada murarska spod Radomia, calkiem sensowny majster, przyzwoita cena, wizytowalem budowe. Sam sie z nimi nie budowalem stad do ksiazki nie trafia, ale akurat moze komus przypasuja. Robia tylko mury bez wiezby.

 

Tygrysek12 gratuluje odbioru pozwolenia - tempo ekspresowe !!!

 

Pozdrawiam

Zonzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim,

od kilku dni staram się przeglądać forum i mam już zawrót głowy,

planujemy budowę w Rozalinie, jeśli wszystko dobrze pójdzie na wiosnę 2008,

zaczynamy się rozglądać za sensowną ekipą, z tego co wyczytałam na forumto dobry czas, żeby nie obudzić się za późno,

chętnie przyjmiemy wszelkie rady i sugestie,

póki co będę czytać dalej, ale pewnie niedługo uaktywnie się jako pytacz,

miłego dnia życzę,

mada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie wszystkich, a szczególnie nowych forumowiczów

 

Pochwalimy się, że dziś odebraliśmy pozwolenie na budowę a od jutra zaczynamy rundę po bankach w poszukiwaniu dogodnych warunków kredytu

Może jakiś bank polecicie?

Na co powinno zwrócić się szczególną uwagę w ofertach bankowych?

 

Pozdrawiamy, wombaty2

PS. udział w ankiecie już braliśmy - obstawiamy sierpień

coś żle wkleiłam wpis, nie trafił do grupy tylko zupełnie poza :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, dzięki za namiary. Nie omieszkam zadzwonić i czekam na efekty u Was :wink:

 

Tamlin, bez podbitki może i da się żyć, ale nasza folia chyba nie najlepiej to znosi. Zwłaszcza, że dach mamy już dawno zrobiony, a pogoda jaka jest, każdy widzi. Na szczęście do tej pory trafialiśmy na słownych ludzi. No może poza jednym elektrykiem i ludźmi od podbitki.

Pozdr, LuMa

PS. Zostały nam rusztowania po poprzedniej ekipie, więc jak masz urlop, to ... zapraszam :D

 

A ile płacisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...