Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Bobo30 bardzo dziekuje , juz dzwonilismy

 

 

Teraz potrzebuje namiaar na jakiegos eletryka ktory doprowadzi mi prad do daialki, mamy sobie stawiac slupy itp rzeczy, pewniw najleprzy by byl z okolic Komorowa i rzeby jescze znal(żył dobrze ze stoenem ;-)

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wszyscy zapracowani tylko my Senser zostalismy. :)

U nas projekt liczy konstruktor, we wtorek projekt zag. dzialki i wycieczka do mediow. W tym tygodniu wybierzemy ekipe. Wlasnie licza robocizne, oby nie za duzo. Potem zamowimy materialy. Po drodze jeszcze uzgadniamy niuanse architektoniczne, elewacje, wielkosc okien itp. Odchwaszczamy dzialke. Uff, to by chyba bylo wszystko. Acha, i jeszcze ten komin od kominka. Bedzie chyba oparty na stropie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser, jeśli masz ochotę zabrać sobie gruz, który u mnie leży to proszę bardzo - jest tego całkiem spora kupka. Jest trochę przemieszany ze śmieciami, ale podczas załadunku można przebrać, nie ma ich wiele. Jestem zainteresowany oddaniem ale tylko całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mogę Ci polecić naszego nowego architekta, bo stary nawalił. Babeczka jest profesjonalistką, a przy tym rozsądna cenowo. Oczywiście robi nam projekt indywidualny, bardzo dokładny.

 

Cos za mnie zadecydowalo, ze nie chce juz sledzic tego tematu :evil: , wiec od 5 dni nie dostawalam wiadomosci!

 

Bobo 30, czy ja tez moge prosic o namiary na pania architekt? W lutym prosilam pewna pania (z polecenia :-? ), zeby bez pospiechu zaczela cos robic, do sfinalizowania w listopadzie-grudniu. W tej chwili nie odpowiada na maile (miala grype a potem jej komputer zaczal nawalac, jak ja dorwalam na komorke w szesc tygodni po moim mailu wlasnie myslala, zeby kupic nowa klawiature :o ), mam juz dosc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy Żabiej Woli mamy sporo wykonawców naprawde dobrych np Tomek Kujawa - hydraulik, Piotrek Bigos - hydraulik , Janek Rylski - schody drewniane [ ekstra] , Michał Antos - domy z drewna budowa od podstaw po dach, Ziółkowski - balustrady i ogrodzenia metalowe.

 

Darek, jak ci jeszcze przyjdzie do glowy ktos sensowny, napisz! Zaczynam juz myslec o zebraniu ekipy na wiosne przyszlego roku, od fundamentow poczawszy... Zreszta prosze wszystkich o pomoc, moze jest ktos, z kogo jestescie naprawde zadowoleni... Skad sie na przyklad bierze godnego zaufania inspektora nadzoru??? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

po dwumiesiecznej przerwie powracamy na forum. Wczesniej bylismy obecni pod nickiem mojej zony ("agasza") ale poniewaz mamy malutka coreczke ktora urodzila sie nam pod koniec maja (i to byla przyczyna przerwy w bytnosci na forum .. :lol: ) - to teraz ja przejmuje paleczke pod nickiem "guliwer" (taki zrobilismy podzial obowiazko, zona wziela na siebie zajecie sie dzieckiem a ja organizuje budowe)

 

sluchajcie, zaczynamy sie budowac! Wlasnie w ta sobote Pan Koparka zdjal humus, w kolejna sobote wyznaczamy dom i dzialke i od poczatku sierpnia zaczynamy. Uff. Jeszcze tylko musze skonczyc negocjacje ze skladem budowlanym i mozna dzialac.

 

Od razu mam pytanie: czy ktos zna kogos dobrego i godnego polecenia do wywiercenia studni na wode? Bede wdzieczny za pomoc.

Pozdrawiamy

Guliwer&Agasza z mala Hania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...