Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Czy ktoś brał kredyt w GE??

 

 

polecam osobny wątek- prawo i finanse, tam jest dużo o kredytach i kredytobiorcach

 

nam zaproponowano ge w expanderze, ale jak wiadomo, ten bank to expander więc.... na razie się umówiliśmy z ge face to face

 

ogólnie nie słyszałam super pozytywnych komentarzy, ale warunki proponowane przez expandera są dobre, gdyby nie te wpłaty na fundusze inwestycyjne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktos moze polecic projektanta przylacza energetycznego? W tym tygodniu bede uzgadniac w ZUD gaz i chcialabym to samo zrobic za jednym zamachem z pradem.

 

Pozdrawiam,

 

A ja mam pytanie co trzeba uzgadniać w tym ZUD. A może ktos ma namiary na firmę od szamba, potrzebujemy "projektu budowlanego zbiornika na nieczystości płynne" do pozwolenia.....

 

Przebieg przyłącza.

Projekt szamba mozna kupic w pracowniach projektowych np na Barytckiej. Ja placilam za 4 egzemplarze 190 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze polecic projektanta przylacza energetycznego? W tym tygodniu bede uzgadniac w ZUD gaz i chcialabym to samo zrobic za jednym zamachem z pradem.

 

Pozdrawiam,

 

A ja mam pytanie co trzeba uzgadniać w tym ZUD. A może ktos ma namiary na firmę od szamba, potrzebujemy "projektu budowlanego zbiornika na nieczystości płynne" do pozwolenia.....

 

Przebieg przyłącza.

Projekt szamba mozna kupic w pracowniach projektowych np na Barytckiej. Ja placilam za 4 egzemplarze 190 zl.

 

dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt szamba mozna kupic w pracowniach projektowych np na Barytckiej. Ja placilam za 4 egzemplarze 190 zl.

 

A ja coś takiego dostałem za frikasa od architetki podczas adaptacji projektu.

Mają coś takiego...tylko xerówki walą i pieczątki stawiają...

 

Jest popyt, jest podaż. A kto nie ma szczescia w zyciu musi placic, dobrze, ze tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, czasy się zmieniły, niektórzy budowali rok temu, a to była inna rzeczywistość

 

dziś 35k to jest normalna cena

 

Tak sądzisz??

Mój wykonawca wziął ode mnie 22 500,00 zł (2 lata temu). od innego forumowicza z naszej grupy wziął jeśli dobrze pamiętam 25 000,00 zł (3-4 m-ce temu) więc nie tak do końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak sądzisz??

Mój wykonawca wziął ode mnie 22 500,00 zł (2 lata temu). od innego forumowicza z naszej grupy wziął jeśli dobrze pamiętam 25 000,00 zł (3-4 m-ce temu) więc nie tak do końca...

 

Senser- to ja w takim razie proszę na priv informacje o tym cudotwórcy :D , bo ja mam najtańsza wycenę na 45k, za dom 110m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie te wpłaty na fundusze inwestycyjne....

Możesz to rozjaśnić??

 

 

no więc tak, bierzesz kredyt, ale w tym samym czasie musisz odkładać na jakiś wybrany fundusz inwestycyjny (za każde 100k kredytu 100zł m-cznie na fundusz)- obwarowanie takie, że nie możesz wypłacić wcześniej niz po 10 latach

 

oni to motywują tym, że jak bierzesz kredyt na 30 lat, to po 20 latach te zyski z funduszy pozwolą Ci skrócić kredyt o 10 lat....

 

 

tak, tylko jak ja sobie sama zainwestuję, to pewnie będę mieć mniejsze opłaty i większe zyski :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni to motywują tym, że jak bierzesz kredyt na 30 lat, to po 20 latach te zyski z funduszy pozwolą Ci skrócić kredyt o 10 lat....

 

A co mają powiedzieć...że chcą na tym zarobić...

Generalnie w sensie ekonomicznym to ciekawe rozwiązanie...ale wiadomo, że raty wyższe...

Więc jak się cióła grosz do grosza to ciężko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, kiedy tak pomyślałeś, bo coś długo myślałeś nad tą odpowiedzią :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Myślę szybciej niż piszę...

Myślisz, że jak mnie tu nie ma to nie myślę?? :lol:

 

Wydaje mi się, że byłeś, bo odpisywałeś innym :wink: To mój ostatni post na ten temat, bo widzę, że lubisz mieć ostatnie słowo i raczej Cię nie "przegadam" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc tak, bierzesz kredyt, ale w tym samym czasie musisz odkładać na jakiś wybrany fundusz inwestycyjny (za każde 100k kredytu 100zł m-cznie na fundusz)- obwarowanie takie, że nie możesz wypłacić wcześniej niz po 10 latach

 

To coś nowego w Expanderze :o Nam rok temu też pani namiętnie przedstawiała korzyści płynące z inwestowania w fundusze, chociaż grzecznie mówiliśmy jej, że interesują nas tylko kredyty hipoteczne. Ale nie proponowali nam transakcji wiązanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Rzadko ostatnio tu sie pojawiam, bo czasu jakos malo... :(

Czy ktos z Was ma moze butle z LPG, albo rozmawial z niektorymi z dostawcow i moze sie podzielic wrazeniami ?

Musze wreszcie sie za to zabrac, a nie mam ochoty spotykac sie z przedstawicielami wszystkich firm, zeby tylko porozmawiac o super plusach ich gazu...

 

pzdr

Wookasch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, czasy się zmieniły, niektórzy budowali rok temu, a to była inna rzeczywistość

 

dziś 35k to jest normalna cena

od innego forumowicza z naszej grupy wziął jeśli dobrze pamiętam 25 000,00 zł (3-4 m-ce temu)

 

no niestety 29k, ale bez tarasow i bez ocieplenia fundamentów,ale za to z więźbą dachową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...