Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Senser- to ja w takim razie proszę na priv informacje o tym cudotwórcy :D , bo ja mam najtańsza wycenę na 45k, za dom 110m

 

To żadne cuda, same fakty.... Aga&Janusz właśnie z nim stawiają.

 

Namiar Książka > Usługi > Murarze> Sacewicz

 

45k za taki nie wielki domek to niestety dużo. Sacewicz nie ma czasu az do kwietnia przyszlego roku, a poniewaz popyt przewyzsza podaz to ceny poszly w gore jak szalone, niestety

 

Z dobrych newsow suporex staniał srednio o 2-3 złote o własnie probuje odwolac wczesniejsze zamowienia (juz niestety zapłacone), ale jest o co powalczyc bo roznica w cenie na calych bloczkach juz z transportem to ponad 6k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Nie spotkalem kogoś kto robi tylko dgp do kominków, tak jak fryzjerki która wyłącznie farbuje włosy i to tylko na bląd :lol: . Szukaj dalej :wink:

 

No zwykle robią to tacy co i klimatyzację robią... dostałam namiar na jedną firmę, ale nawet wyceny się nie mogę doczekać, a czas goni więc... nadal proszę o ewentualne namiary jeśli by ktoś dysponował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no niestety 29k, ale bez tarasow i bez ocieplenia fundamentów,ale za to z więźbą dachową

 

a co to za typ sprzedaży- to tak jak kupić samochód, ale bez koła :D

 

w takim razie ile policzyli sobie za to ocieplenie i tarasy?

 

Z takim typem sprzedaży to tylko do Developera...

Tylko tam masz full wypas...

Nawet jakby było z tarasem i ociepleniem to wciąż będzie "samochód bez koła" przecież dachu nie ma...

 

Taras dolicz ok 3500 zł. Ocieplenie fundamentów zrobiłem akurat sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no niestety 29k, ale bez tarasow i bez ocieplenia fundamentów,ale za to z więźbą dachową

 

a co to za typ sprzedaży- to tak jak kupić samochód, ale bez koła :D

 

w takim razie ile policzyli sobie za to ocieplenie i tarasy?

 

Z takim typem sprzedaży to tylko do Developera...

Tylko tam masz full wypas...

Nawet jakby było z tarasem i ociepleniem to wciąż będzie "samochód bez koła" przecież dachu nie ma...

 

Taras dolicz ok 3500 zł. Ocieplenie fundamentów zrobiłem akurat sam.

 

No Hubercik widze ze walczysz jak lew broniac naszego Sacewicza. Ale popieram nasz wybór. Tarasu nie robi bo uwaza ze na etapie murowania przed wylewkami lepiej sie z tym wstrzymac, zeby potem nie było problemu z drzwiamy wyjsciowymi na taras. a ocieplenie zrobia nam Ci co beda ocieplac sciany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety 29k, ale bez tarasow i bez ocieplenia fundamentów,ale za to z więźbą dachową

Taras dolicz ok 3500 zł. Ocieplenie fundamentów zrobiłem akurat sam.
Nie tak....raczej kwot za stan surowy poniżej 30k.....

senser nie mogę się doliczyć :D ale dzisiaj głowa mnie boli :D

 

Eh lubimy sobie dokuczać :lol: nie ma co :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...