Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witam,

 

jestem nową czytelniczką grupy. Razem z moim ukochanym ustaliliśmy, że jako osoba posiadająca więcej czasu i jako „zastępca inwestora” :wink: , będę nas tutaj reprezentować :) .

 

Planujemy budować w Jaktorowie na ul.Pomorskiej.

Czekając na projekt (oby był już w październiku) porządkujemy naszą działeczkę, i zbieramy kontakty na ekipy oraz wszelkiego rodzaju specjalistów, z których usług będziemy w związku z naszą inwestycją korzystać.

Mamy nadzieję, że przed zimą uda nam sie załatwić najważniejsze formalności: pozwolenie na budowę, wystąpienie o przyłącza energii elektrycznej, wody i gazu – tak, żeby na wiosnę zacząć działać :) .

 

A na długie zimowe wieczory jak znalazł będzie literatura o budowaniu, no i forum Muratora :) .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

jestem nową czytelniczką grupy. Razem z moim ukochanym ustaliliśmy, że jako osoba posiadająca więcej czasu i jako „zastępca inwestora” :wink: , będę nas tutaj reprezentować :) .

 

Planujemy budować w Jaktorowie na ul.Pomorskiej.

Czekając na projekt (oby był już w październiku) porządkujemy naszą działeczkę, i zbieramy kontakty na ekipy oraz wszelkiego rodzaju specjalistów, z których usług będziemy w związku z naszą inwestycją korzystać.

Mamy nadzieję, że przed zimą uda nam sie załatwić najważniejsze formalności: pozwolenie na budowę, wystąpienie o przyłącza energii elektrycznej, wody i gazu – tak, żeby na wiosnę zacząć działać :) .

 

A na długie zimowe wieczory jak znalazł będzie literatura o budowaniu, no i forum Muratora :) .

 

Pozdrawiam

 

 

Witamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, powiększa się rodzinna z gminy jaktorów :D

 

ul. pomorska, też oglądaliśmy działeczki, nam przeszkadzało akurat przedsiębiorstwo zajmujące się budową dróg- dużo ciężarówek i wykopów piachu, ale to tam przy końcu ulicy

 

a gdzie dokładniej macie działkę?

 

 

Magdek, oglądaliście pewnie działki na ul. Jagiełły, a przedsiebiorstwo drogowe, o którym piszesz, to Machpol. Na Pomorskiej, z tego co mi wiadomo, nie ma żadnego takiego zakładu, a ciężarówki pojawią się pewnie na wiosnę, razem z naszą budową ;).

 

My budujemy się na rogu Pomorskiej i Łąkowej.

Na mapce chyba lepiej będzie to widać :): http://www.jaktorow.pl/inne/Jaktorow.jpg

 

Pozdrawiam,

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~

Witam i zapraszam na stronę grupy :)

 

Dodałem nowy komponent: ogłoszenia - więc jeżeli zostało Wam coś po budowie albo czegoś poszukujecie, zapraszam do dodawania ogłoszeń! :) Zaznaczam, że tematyka ogłoszeń nie jest ograniczona do materiałów budowlanych!

 

Szczerze mówiąc, nie testowałem za mocno tych ogłoszeń, więc jak coś będzie działało nie tak, to nie krzyczcie :)

 

Dodawanie i czytanie ogłoszeń nie wymaga logowania na stronie.

 

p.s. przed chwilą zaktualizowałem statystyki grupy, więc osoby które pojawiły się na naszej grupie w ostatnich dniach (witam! :) ) mogą już się zarejestrować na stronie i korzystać z książki adresowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Dodałem nowy komponent

 

W zasadzie to trochę się zdublowałeś??

Była/jest kategoria "oferty członków grupy"....

 

Chyba nie do końca zdublowałem... Ta forma jest chyba bardziej przejrzysta, poza tym, tu chodzi raczej o jednorazowe (chociaż niekoniecznie) oferty/transakcje. Poza tym, książka z założenia ma dostęp ograniczony tylko dla członków grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątek trochę ograniczony dla kredytobiorców...

 

zastanawiałam się, jak to jest, że idę do jednego banku i mówią mi o racie, która jest o dobrych parę złotych niższa niż przy takim samym oprocentowaniu w drugim banku

 

w końcu mąż wpadł na dobry pomysł, że te tzw raty spłaty podawane są po kursie średnim, a nie zakupu (oczywiście mam na myśli CHF)

 

co za oszustwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
witam magdek

 

bo jest coś takiego jak różnica kursowa między bankami /czli skup-sprzedaż /

i to jest tak w przypadku CHF niby masz kredyt w CHF a spłacasz w złotych i z tego powodu są rożnice najlepszy jest kredyt w CHF i spłacany CHF .

 

... i najlepiej, jak jeszcze zarabiasz w CHF :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...