Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dziwi mnie bardzo problem sporządzenia kosztorysu :o , to co będzie z budową :o aż strach powyśleć. Ja nie mialem netu a kosztorys zrobilem w excelu i nie było problemu, ale żeby nie było, że jestem wredny to proszę wzór kosztorysu z mbanku: http://www.mbank.com.pl/download/pdf-mplan/07.pdf

 

i jeszcze taki materiał poglądowy bo ma trochę inne syntetyczne ujęcie:

 

http://www.domus.wroc.pl/GetFile.php?id=280 (dotyczy projektu plejada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzisiaj pan Koprowski (mój dekarz) zrobił piekny daszek z dachówki na drewutni. Mielismy tylko dachówke podstawowa, wszystkie brzegi oraz gąsiory byłu robione z blachy. Ma gość talent.

 

a co do naszej studni, to musimy jakos uzdatnic tę naszą zasyfiałą wode, bo innej , po badaniu geotechnicznym, niet. Damy na razie jakies podstawowe filtry i puścimy to na ogród

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Witam,

Pozstało mi po budowie

- ok. 300 stempli,

- 6 palet Porothermu 25 P+W,

- 2 palety Porothermu 11,

- ok. 4-5m3 szlunków (po stropie).

 

Cena do uzgodnienia. Odbiór ze Starej Wsi. Zainteresowanych zapraszam na priv.

 

a ja zapraszam na naszą stronę, do działu ogłoszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pozstało mi po budowie

- ok. 300 stempli,

- 6 palet Porothermu 25 P+W,

- 2 palety Porothermu 11,

- ok. 4-5m3 szlunków (po stropie).

 

Cena do uzgodnienia. Odbiór ze Starej Wsi. Zainteresowanych zapraszam na priv.

 

a ja zapraszam na naszą stronę, do działu ogłoszenia :)

 

Mnie sie nie udaje jakoś korzystać z tej strony domowej grupy :cry: , ani zarejestrować bo mnie wywaliło i tym samym zalogować, z resztą moim zdaniem to jest troche na siłe (takie bicie piany) Informacje się deaktualizują, a ideą forum jest komunikowanie się więc jak ktoś potrzebuje czegos to po prostu zgłasza potrzebę i dostaje info na stronie grupy lub prv o inych "gadulcach" nie wspomnę. A poza tym jest okazja do pogadania, a nie tylo zbierania adresów i telefonów od tego są PKT albo google. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan surowy otwarty zakończony :)

 

Bardzo ladnie wyglada, jednak zdjecia nie oddaja zbyto dobrze tego, co mozna zobaczyc na wlasne oczy :) Tak przy okazji - sa duze szanse ze nic nie zaslania i widzisz moja dzialke ze swoich okien :)

 

O, a jest na działce coś po czym można ją poznać? Bo z góry to rzeczywiście całkiem fajny widok na okolicę się rozciąga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...