Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Gość ~AS~
Mnie sie nie udaje jakoś korzystać z tej strony domowej grupy :cry: , ani zarejestrować bo mnie wywaliło i tym samym zalogować, z resztą moim zdaniem to jest troche na siłe (takie bicie piany) Informacje się deaktualizują, a ideą forum jest komunikowanie się więc jak ktoś potrzebuje czegos to po prostu zgłasza potrzebę i dostaje info na stronie grupy lub prv o inych "gadulcach" nie wspomnę. A poza tym jest okazja do pogadania, a nie tylo zbierania adresów i telefonów od tego są PKT albo google. :wink:

 

Jasne, jak zostało Ci po budowie 300 stempli, to najłatwiej dać ogłoszenie w PKT.

Moim zdaniem lepiej zapisać ogłoszenie w przeznaczonym do tego miejscu, niż zaśmiecać forum, a poza tym, za 2 dni ogłoszenie na forum poleci na dalsze strony i nikt go już nie zobaczy. Ideą forum jest wymiana opinii i porad, no i bieżące tematy, skoro ogłoszenia czy kontakty można przechowywać w sposób bardziej uporządkowany, to moim zdaniem jest to lepsze rozwiązanie. Oczywiście nie zamierzam nikogo na siłę przekonywać do moich teorii.

 

A co do problemów z rejestracją/logowaniem na stronie, jest instrukcja, a w razie problemów służę pomocą. Chyba nie zgłaszałeś wcześniej problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy korzysta z tego, z czego chce i natym polega luxus internetu ! :D

 

Oj Gawełku...

Mocno się z tobą nie zgodzę....

Na stan surowy szukłbyś ekipy w ptk?? :lol:

Istotną zaletą tej książki jest że jest masę informacji w jednym miejscu!

Po drugie...co dwa tygodnie jest ktoś nowy...i co dwa tyg ponawia się pytanie: "Poszukuję studniarza".

Pomimo, że 50 razy jego numerł tu już się znalazł (na forum).

Pewnie, że możemy tu podyskutować...no ale chyba są fajniejsze rzeczy niż czy numer zaczyna się na 501 czy 515 :-)

Książka zbiera wszystko do kupy, porządkuje informacje i poniękąd również wątek naszej grupy.

Dezaktualizacji bym się nie obawiał tak bardzo...jest tam pole do opini...można napisać..."ekipa już nie funkcjonuje".

Wszystko zależy od naszej dobrej woli...

 

Bicie piany to jest wtedy kiedy te same pytania wracają co kilka dni na tym wątku...

Jednym słowem w tej materii całkowicie się z tobą nie zgadzam

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy korzysta z tego, z czego chce i natym polega luxus internetu ! :D

 

Oj Gawełku...

Mocno się z tobą nie zgodzę....

Na stan surowy szukłbyś ekipy w ptk?? :lol:

Istotną zaletą tej książki jest że jest masę informacji w jednym miejscu!

Po drugie...co dwa tygodnie jest ktoś nowy...i co dwa tyg ponawia się pytanie: "Poszukuję studniarza".

Pomimo, że 50 razy jego numerł tu już się znalazł (na forum).

Pewnie, że możemy tu podyskutować...no ale chyba są fajniejsze rzeczy niż czy numer zaczyna się na 501 czy 515 :-)

Książka zbiera wszystko do kupy, porządkuje informacje i poniękąd również wątek naszej grupy.

Dezaktualizacji bym się nie obawiał tak bardzo...jest tam pole do opini...można napisać..."ekipa już nie funkcjonuje".

Wszystko zależy od naszej dobrej woli...

 

Bicie piany to jest wtedy kiedy te same pytania wracają co kilka dni na tym wątku...

Jednym słowem w tej materii całkowicie się z tobą nie zgadzam

:lol:

 

No dobra dobra nie ma co sie narowic i denerwowac :wink: . Ale proszę w związku z tym o pomoc bo jestem zarejestrowany ale nie moge sie zalogować :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrzcie co to za cena 300 000 za działkę nieuzbrojona w Radoniach.... :o :o :o :o :o :o

 

Sylvia...w zasadzie to mnie ta cena wcale już nie dziwi...

Jak wiesz to jest wyjściówka...więc wychodzi ok. 200 zł/m2...

A ja się nie zdziwie, że może to pujść za 180,00 zł...

Mam działkę w innej okolicy gm. Żabia Wola i wiem że się sprzedają za 160,00 zł/m2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrzcie co to za cena 300 000 za działkę nieuzbrojona w Radoniach.... :o :o :o :o :o :o

 

Sylvia...w zasadzie to mnie ta cena wcale już nie dziwi...

Jak wiesz to jest wyjściówka...więc wychodzi ok. 200 zł/m2...

A ja się nie zdziwie, że może to pujść za 180,00 zł...

Mam działkę w innej okolicy gm. Żabia Wola i wiem że się sprzedają za 160,00 zł/m2...

 

To i tak niewiele...

w naszych okolicach jest kilku sprzedających, którym chyba sodówka uderzyła... wołają 415 i 315 zł/m2 pewnie kupujących kolejka..

 

Pozdrawiam

Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w naszych okolicach jest kilku sprzedających, którym chyba sodówka uderzyła... wołają 415 i 315 zł/m2 pewnie kupujących kolejka..Tamlin

 

A to tutaj to się zgodzę...wykręty...

Ale wiesz z drugiej strony, jakby mi się ze sprzedażą nie spieszyło...a przy tej cenie nie może im się spieszyć...to why not...

Jak kupi to kupi...a jak nie to nie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w naszych okolicach jest kilku sprzedających, którym chyba sodówka uderzyła... wołają 415 i 315 zł/m2 pewnie kupujących kolejka..Tamlin

 

A to tutaj to się zgodzę...wykręty...

Ale wiesz z drugiej strony, jakby mi się ze sprzedażą nie spieszyło...a przy tej cenie nie może im się spieszyć...to why not...

Jak kupi to kupi...a jak nie to nie :lol:

no tak ale kurcze jak dla mnie to nawet 150 zł za m2... to :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o pełnym deskowaniu dachu? Pod karpiówkę. Mój potencjalny wykonawca mi to doradza (mimo, że na tym nie zarobi). Właściwie poza usztywnieniem dachu (tak że płyty GK nie pękają) to chyba żadnych korzyści? A koszt ok 10 tys.

 

?

Moi dekarze dla siebie też by deskowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...