Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

no jak na razie mi jedni potwierdzili dziś rano, że jutro się wybierają.Nie udało mi się obejrzeć ich pracy poprzedniej niestety a są z łapanki. Czuję, że będę musiała stać nad nimi z poziomką i halogenem :-? ...

Alex daj znać jak sie nazywają bo moi drudzy tez byli z łapanki i jak skończyłam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex daj znać jak sie nazywają bo moi drudzy tez byli z łapanki i jak skończyłam?

 

Sylvia, ja nawet nie wiem jak sie nazywają, działaja między Łodzią a Wawą, z ogłoszenia wyłapałam, też nie bardzo mieli czas ale ktoś akurat zrezygnował...

Wcześniej się umówiłam z panem Sasakiem polecanym na forum ale już drugi termin wejścia mu jutro mija i się nie odzywa więc w miedzyczasie wzięłam innych.Wiesz, nie wiem co o tym myśleć...trzeba z nimi zawierac jakieś umowy zawierające sankcje obciążające ich w takim przypadku. Żadna ekipa mnie nie zawiodła jak dotąd, udało mi się w 2,5 mies. postawić san surowy zamknięty z instalkami wszelkim a tu jacyś tynkarze dają ciała co roboty mają na 4-5 dni, maskara!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex daj znać jak sie nazywają bo moi drudzy tez byli z łapanki i jak skończyłam?

 

Sylvia, ja nawet nie wiem jak sie nazywają, działaja między Łodzią a Wawą, z ogłoszenia wyłapałam, też nie bardzo mieli czas ale ktoś akurat zrezygnował...

Wcześniej się umówiłam z panem Sasakiem polecanym na forum ale już drugi termin wejścia mu jutro mija i się nie odzywa więc w miedzyczasie wzięłam innych.Wiesz, nie wiem co o tym myśleć...trzeba z nimi zawierac jakieś umowy zawierające sankcje obciążające ich w takim przypadku. Żadna ekipa mnie nie zawiodła jak dotąd, udało mi się w 2,5 mies. postawić san surowy zamknięty z instalkami wszelkim a tu jacyś tynkarze dają ciała co roboty mają na 4-5 dni, maskara!!!!

oj tak ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Właśnie - 11.08.2007 stałem się właścicielem domu w Odrano Woli, który mam jeszcze do wykończenia więc Przedstawiam się Zgodnie z wymogami i mam zamiar pozadawać parę pytań (mam nadzieję sensownych) oraz skorzystać z Rad i Doświadczeń starszaków czyli Was Forumowicze.

 

Mam nadzieję że wejdę w skład grupy Nadarzyńsko-Grodziskiej:)

 

Pozdrawiam Serdecznie

 

Cristobal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Właśnie - 11.08.2007 stałem się właścicielem domu w Odrano Woli, który mam jeszcze do wykończenia więc Przedstawiam się Zgodnie z wymogami i mam zamiar pozadawać parę pytań (mam nadzieję sensownych) oraz skorzystać z Rad i Doświadczeń starszaków czyli Was Forumowicze.

 

Mam nadzieję że wejdę w skład grupy Nadarzyńsko-Grodziskiej:)

 

Pozdrawiam Serdecznie

 

Cristobal

 

witamy serdecznie :)

zastanowimy się ;)

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prośbę mam wielką

 

nie słyszeliście może o działkach do sprzedaży w Waszej okolicy?

niestety cena działki którą miałem kupować i którą miałem zarezerwowaną (ale nie notarialnie) wzrosła do zbyt dużej ceny - o ponad 150%

i już mnie na nią nie stać

 

może znacie kogoś kto ma do sprzedania działki?

wielkość od 600 m2 do 1400m2 (jak w dobrej cenie to może być i większa)

rejon oczywiście szlachetny czyli rejon naszej grupy

 

 

będę wdzięczny za każdy namiar na priva

żona załamana a ja szukam i szukam ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego nie ma w książce w dziale podbitka? :D

 

A tyyyyy sierściuchu jeden!! :lol:

To była prowokacja!!

Udało ci się...cholera wszędzie...już nawet tu zaczynają nagrywać.....

 

Kto mieczem wojuje ten od pochwy ginie....

A jaką masz podbitkę? Jakieś sugestie? co do firmy, materiału?

 

Pozdrowionka

Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...