Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

chodzi po prostu o ładną działkę w rejonie naszej grupy nie dalej niż 30 km od centrum wawy

 

Zapraszam do Ruśca jest 25 km do Placu Zawiszy w Warszawie. I pewno cos by sie znalazło ceny co prawda troche znarowione, ale trzeba przyjechac i popytac bezposrednio. Na pewno sie uda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Ruśca jest 25 km do Placu Zawiszy w Warszawie. I pewno cos by sie znalazło ceny co prawda troche znarowione, ale trzeba przyjechac i popytac bezposrednio. Na pewno sie uda :wink:

 

I tak wszystko zależy ile kto chce wydać na działkę... teraz nawet w Ruścu cena waha się ok. 180-200 zł za m2...

Nie wiem do końca, jak to się kształtuje bezpośrednio, bo my kupowaliśmy przez biuro nieruchomości Nadarzyn. (okolice Gawla i tom17)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Ruśca jest 25 km do Placu Zawiszy w Warszawie. I pewno cos by sie znalazło ceny co prawda troche znarowione, ale trzeba przyjechac i popytac bezposrednio. Na pewno sie uda :wink:

 

I tak wszystko zależy ile kto chce wydać na działkę... teraz nawet w Ruścu cena waha się ok. 180-200 zł za m2...

Nie wiem do końca, jak to się kształtuje bezpośrednio, bo my kupowaliśmy przez biuro nieruchomości Nadarzyn. (okolice Gawla i tom17)

 

 

:o Nie wiedziłem że mieszkam w takim exkluzywie :o

 

:lol: I gratuluje trafnego wyboru działaki :oops: w najzaciszniejszym zakątku Grupy

PS. Zaraz mnie Hubert opierdzieli :cry: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

 

Może troszkę napiszę...jakiś czas temu byłem aktywny na Forum, kiedy to budowałem z rodzicami dom. Niestety nie było mi dane w nim długo pomieszkać, bo przeprowadziłem się do Warszawy.

 

Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu odbieram mieszkanie od dev elopera i sporo się naczytałem, że dobrze mieć jakieś fachowe oko przy sobie. Chodzi o weryfikację czy wszystko jest ok i czy działa. Co prawda odbierałem kilka prac od fachowców przy budowie domu, ale tutaj jednak chciałbym wiedzieć, że na 100% wszystko jest ok, bo przecież po podpisaniu protokołu odbioru, to już lipa.

 

Czy ktoś z Was, albo z Waszych znajomych mógłby mi pomóc? Mieszkanie jest na Bemowie w Warszawie.

 

Jeśli tak, to poproszę o informację na priv lub mailem.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Tommco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonych,solidnych i słownych tynkarzy Możecie podesłac namiary?W książce jest tylko Pan Skwarek :(

Tobie pewnie nie będzie do śmiechu, ale nie wytrzymałem... muszę napisać. Toż w słowniku języka polskiego w żadnym razie kombinacja "solidny" jak i "słowny" w połączeniu ze zwrotem "tynkarz" nie występuje :D Raz tylko miałem u siebie taką ekipę, ale to było zaraz po tym jak tamci z pielgrzymki wrócili :lol: ale próbuj!!! Teraz jest właśnie ten moment mniej-więcej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż jestem tylko kupującym

nie ja ustalam ceny 8)

 

wszystko zależy od lokalizacji, mediów itd.

 

Naprawde staramy Ci się pomóc, ale nie ułatwiasz oj nie. Mówisz że chcesz kupić ładny samochód i najlepiej czerwony i nic więcej. Kupienie działki to spora inwestycja i powinieneś określić przedział kwoty jaka chcesz przeznaczyć możesz to określić w zł/m2 lub za całą działkę. Bez tego ani rusz. Dobrze by było wiedzieć jakie masz ponadto wymagania, czy ma być uzbrojona czy jesteś gotowy ciągnąć media 100m lub kopać studnię, czy przy drodze asfaltowej czy niekoniecznie itd...

 

Pozdrawiam

Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich..... jeżeli ktoś mógłby podać namiary na sprawdzonego magika lub czarodzieja lub kogoś komu udało się uczynić , że woda pojawiła się na działce, to będę bardzo wdzięczny.... Za około miesiąc, półtora będziemy mieli juz pozwolenie na budowę, a nie mamy jeszcze wody. Prosiłbym o pomoc... Z góry dziękuję...

WOOKASH, a może Ty jako najbliższy mnie sąsiad mogłby cosik napisać. THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż jestem tylko kupującym

nie ja ustalam ceny 8)

 

wszystko zależy od lokalizacji, mediów itd.

 

Naprawde staramy Ci się pomóc, ale nie ułatwiasz oj nie. Mówisz że chcesz kupić ładny samochód i najlepiej czerwony i nic więcej. Kupienie działki to spora inwestycja i powinieneś określić przedział kwoty jaka chcesz przeznaczyć możesz to określić w zł/m2 lub za całą działkę. Bez tego ani rusz. Dobrze by było wiedzieć jakie masz ponadto wymagania, czy ma być uzbrojona czy jesteś gotowy ciągnąć media 100m lub kopać studnię, czy przy drodze asfaltowej czy niekoniecznie itd...

 

Pozdrawiam

Tamlin

 

oki

postaram się

co do tego że to inwestycja na lata przekonywać nie trzeba :)

odległość do centrum warszawy podałem około 30 km, choć szukam działki mniejszej bliżej wawy niż większej dalej. Kwota jaka mogę przeznaczyć to do 250-300 zł za m2. Na czym mi zależy: alternatywny wobec samochodu dojazd do wawy (PKP, WKD, PKS, MZA), okolica nowych domów, chętnie media w drodze (prąd, gaz), wielkość działki od 600 do 1400m2.

jeżeli zatem mogę liczyć na wasz czas i popytanie właścicieli ziemskich

:D czy mają cośik takiego do sprzedania będę ogromnie wdzięczny

 

warunki jakie podałem są oczywiscie wzorcowe, jednak smutna rzeczywistość pokazuje, że obecny czas nie jest rynkiem kupującego :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie pewnie nie będzie do śmiechu, ale nie wytrzymałem... muszę napisać. Toż w słowniku języka polskiego w żadnym razie kombinacja "solidny" jak i "słowny" w połączeniu ze zwrotem "tynkarz" nie występuje :D Raz tylko miałem u siebie taką ekipę, ale to było zaraz po tym jak tamci z pielgrzymki wrócili :lol: ale próbuj!!! Teraz jest właśnie ten moment mniej-więcej :wink:

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Niezłe jaja... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...