Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich..... jeżeli ktoś mógłby podać namiary na sprawdzonego magika lub czarodzieja lub kogoś komu udało się uczynić , że woda pojawiła się na działce, to będę bardzo wdzięczny.... Za około miesiąc, półtora będziemy mieli juz pozwolenie na budowę, a nie mamy jeszcze wody. Prosiłbym o pomoc... Z góry dziękuję...

WOOKASH, a może Ty jako najbliższy mnie sąsiad mogłby cosik napisać. THX

 

 

 

u nas kręcił studnię pan Paluchowski i mogę go polecic z czystym sumieniem. Numer 502286560

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich..... jeżeli ktoś mógłby podać namiary na sprawdzonego magika lub czarodzieja lub kogoś komu udało się uczynić , że woda pojawiła się na działce, to będę bardzo wdzięczny.... Za około miesiąc, półtora będziemy mieli juz pozwolenie na budowę, a nie mamy jeszcze wody. Prosiłbym o pomoc... Z góry dziękuję...

WOOKASH, a może Ty jako najbliższy mnie sąsiad mogłby cosik napisać. THX

 

 

 

u nas kręcił studnię pan Paluchowski i mogę go polecic z czystym sumieniem. Numer 502286560

u nas ten sam polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: I gratuluje trafnego wyboru działaki :oops: w najzaciszniejszym zakątku Grupy

PS. Zaraz mnie Hubert opierdzieli :cry: :lol:

 

Nooooo Gaweł, chyba nie sądziłeś że to ot tak sobie zostawie :-)

Myślałem, że mamy już ustalone gdzie leży CENTRUM MUSULSKIE??

:lol: :lol:

 

Hubert a Radonie to co???

 

że o Szczęsnem nie wspomne...wystarczy jak człowiek sie przez chwilę nie odzywa i już zapominają o nim i jego cichej okolicy.... 8)

 

JK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich..... jeżeli ktoś mógłby podać namiary na sprawdzonego magika lub czarodzieja lub kogoś komu udało się uczynić , że woda pojawiła się na działce, to będę bardzo wdzięczny.... Za około miesiąc, półtora będziemy mieli juz pozwolenie na budowę, a nie mamy jeszcze wody. Prosiłbym o pomoc... Z góry dziękuję...

WOOKASH, a może Ty jako najbliższy mnie sąsiad mogłby cosik napisać. THX

 

 

 

u nas kręcił studnię pan Paluchowski i mogę go polecic z czystym sumieniem. Numer 502286560

u nas ten sam polecam

 

I u nas tez ten sam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie pewnie nie będzie do śmiechu, ale nie wytrzymałem... muszę napisać. Toż w słowniku języka polskiego w żadnym razie kombinacja "solidny" jak i "słowny" w połączeniu ze zwrotem "tynkarz" nie występuje :D Raz tylko miałem u siebie taką ekipę, ale to było zaraz po tym jak tamci z pielgrzymki wrócili :lol: ale próbuj!!! Teraz jest właśnie ten moment mniej-więcej :wink:

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Niezłe jaja... :-)

 

no i dobra po pielgrzymce i ja mam tynkarzy z łapnki, umówionch tydzień wcześniej(bo poprzedni oleli), są od wczoraj wytynkowali już połowę mojego małego domku i dziś popełniłam pierwsze pomiary poziomką i nawet trzymają piony i poziomy :) jak na razie jest jedno niedociągnięcie - zatynkowana jedna puszka, dam znać jakie postępy i polecę ewentualnie bo ceny są konkurencyjne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z grupy elitarnej kupował blaszany garaż na czas budowy?? Jeżeli tak to podpowiedzcie gdzie, bo muszę juz takowy nabyć, a wszędzie ceny kosmiczne :evil: z góry dzięki

 

Ja na przykład zamówiłem tutaj:

http://allegro.pl/item227245845_garaze_blaszane_ocynk_i_gatunek_3x5_najtaniej_.html

i na razie czekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas kręcił studnię pan Paluchowski i mogę go polecic z czystym sumieniem. Numer 502286560

u nas ten sam polecam

 

Widzę że w całej okolicy kręcił.

Znaczy normalna głębinówka nie abisynka? Rura i filtr w cenie?

 

Kumpel i ja na swoich działkach chcemy wiercić i ktoś sensowny by się przydał.

 

Jeszcze jedno: koleś strzela, czy ma czarodziejską różdżkę? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie tynkarzom popsuł się agregat k................wa maćććććććććććć.

Nie udało im sie tynkować na zaprawie gotowej mechanicznej (cement + wapno) i jutro kupuję piach wapno i cement :evil:

 

Oj ty to się cholera naszarpiesz...

Widzisz...to jest to co pisałem kiedyś wcześniej...budowanie tylko pozornie jest proste i łatwe...

I nie ma tu znaczenia, że "ty" płacisz...

Ja jak tylko widzę kogoś z nawet dobrej ekipy "bo coś tam" to i tak mi ciarki idą...już tak mam dosyć tych wszystkich majstrów że nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...