Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A u mnie tynkarzom popsuł się agregat k................wa maćććććććććććć.

Nie udało im sie tynkować na zaprawie gotowej mechanicznej (cement + wapno) i jutro kupuję piach wapno i cement :evil:

 

Oj ty to się cholera naszarpiesz...

Widzisz...to jest to co pisałem kiedyś wcześniej...budowanie tylko pozornie jest proste i łatwe...

I nie ma tu znaczenia, że "ty" płacisz...

Ja jak tylko widzę kogoś z nawet dobrej ekipy "bo coś tam" to i tak mi ciarki idą...już tak mam dosyć tych wszystkich majstrów że nie wiem....

 

 

Mi udało się załatwić ekipę aż z okolic Piły. Budowa rusza wiosną przyszłego roku i wykonują wszystkie prace od wbicia pierwszej łopaty po wręczenie kluczy. To w zasadzie murarze i złote rączki od wykończeniówki. Mają zaprzyjaźnionych dekarzy, elektryka, hydraulika którzy mają tu przybyć na parę dni by wykonać swoją część roboty. Miałem okazję widzieć wybudowane przez nich domy - ich właściciele bardzo ich polecają. Sam znam ich zresztą od wielu lat i mam, co dziś tak cenne, do nich pełne zaufanie.

 

Zatem może odejdzie mi szarpanie się z pojedyńczymi ekipami, które nagle znikają albo się nie pojawiają tam, gdzie powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się załatwić ekipę aż z okolic Piły. Budowa rusza wiosną przyszłego roku i wykonują wszystkie prace od wbicia pierwszej łopaty po wręczenie kluczy. To w zasadzie murarze i złote rączki od wykończeniówki. Mają zaprzyjaźnionych dekarzy, elektryka, hydraulika którzy mają tu przybyć na parę dni by wykonać swoją część roboty. Miałem okazję widzieć wybudowane przez nich domy - ich właściciele bardzo ich polecają. Sam znam ich zresztą od wielu lat i mam, co dziś tak cenne, do nich pełne zaufanie.

 

Zatem może odejdzie mi szarpanie się z pojedyńczymi ekipami, które nagle znikają albo się nie pojawiają tam, gdzie powinny.

 

Daj ci panie zdrowie...

Budowa jak u dewelopera a cena jak systemem gospodarczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się załatwić ekipę aż z okolic Piły. Budowa rusza wiosną przyszłego roku i wykonują wszystkie prace od wbicia pierwszej łopaty po wręczenie kluczy. To w zasadzie murarze i złote rączki od wykończeniówki. Mają zaprzyjaźnionych dekarzy, elektryka, hydraulika którzy mają tu przybyć na parę dni by wykonać swoją część roboty. Miałem okazję widzieć wybudowane przez nich domy - ich właściciele bardzo ich polecają. Sam znam ich zresztą od wielu lat i mam, co dziś tak cenne, do nich pełne zaufanie.

 

Zatem może odejdzie mi szarpanie się z pojedyńczymi ekipami, które nagle znikają albo się nie pojawiają tam, gdzie powinny.

 

Daj ci panie zdrowie...

Budowa jak u dewelopera a cena jak systemem gospodarczym...

 

 

Jak się sprawdzą wylądują w książce - o ile będą chcieli. Od razu powiedzieli, że budowanie tylko do stanu surowego nie opłaca się im (pewnie za krótko z dala od żon:), ale jeżeli wchodzi w rachubę postawienie całości to na to się piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tynkarz ma dojechać... z Niemiec. Ciekawe ile ja będę czekać, ale łudzę się, że brat nie zawiedzie...:)

No to zabańczysz....importowanych tynków się zachciało :lol:

 

Mam właśnie nadzieję, że sporo oszczędzę. Tynki kupię u nas, a brat za robotę chce zgrzewkę piwa :) Oby tylko dojechał :)

 

Przy okazji ponawiam pytanie... Wie ktoś może gdzie można agregat tynkarski wypożyczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład zamówiłem tutaj:

http://allegro.pl/item227245845_garaze_blaszane_ocynk_i_gatunek_3x5_najtaniej_.html

i na razie czekam...

 

My tez mamy z Allegro ten sam namiar. Wprawdzie mieli problemy z dojazdem ale w koncu im sie udalo dostarczyc i rozladowac.

 

Tryllu Jak u mnie robil p Paluchowski to filtr i agregat byly extra platne. Cena zalezy od przekroju rury fi 110 = 110 PLN. Na razie woda leci :lol:

 

Poradzcie pliiiz z jakiego tartaku brac wiezbe bo do 4 tygodni po skladach jezdze. Przestraszylem sie info z tv o tym ze w Tatrach masowo sosny wycinaja bo korniki sie panosza. Chce zamowic impregowane cisnieniowo.

 

pozdrawiam

Zonzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zostałem wywołany to odpowiadam (przepraszam, ze dopiero teraz, ale właśnie wróciłem z urlopu :))

U mnie studnia była wykonana przez http://studniarstwo.wirtuale.pl/

Polecono mi, człowiek się sprawdził. Cen nie pamiętam, bo to było ponad rok temu, ale chyba ok 150 zl/mb + jakieś pieniądze za kręgi.

Do wyznaczenia miejsca miał różdżkarza - niby u mnie na działce glina itp, ale miejsce w którym jest studnia - zero gliny, piękny piaseczek itd :o

U mnie odwiert na 23 metry, wszystko ręcznie :o

Ja byłem zadowolony, bo z tego co słyszałem, to sąsiedzi obok mnie mieli problemy ze znalezieniem wody innej niż podskórna :)

Pamiętam, że człowiek był bardzo zajęty, bo miał kupę roboty.

 

pzdr

Wookasch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki WOOKASCH....... Skorzystam na 99% z usług pana Paluchowskiego...

Dzwoniłem do niego jak tylko TRZY osoby z NASZEGO elitarnego FORUM potwierdziły właśnie tą osobę... Ujął mnie przede wszystkim ceną.... TWÓJ minus 2/3.... :-) :lol: , również tym, żę jak On to powiedział ..."PANIE , JA KRĘCĘ OD 20 LAT..." i po trzecie tym, że na jutro - PIATEK się umówił juz ze mną na mojej działeczce........... OCzywiście dwa filterki sa dodatkowo płatne.... Także niedugo się okaże... Mam nadzieję, że będzie OK..........

 

 

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam wszystkich.....

 

P.S.

... a z tymi strzałami 100% też dobre - hehehe.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...