Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Odrobina inicjatywy...

 

Zapewniam ,że się nią wykazałam. Problem polega na OD ZARAZ !!!Poprzednia ekipa zrezygnowała przed rozpoczęciem mimo podpisania umowy.

 

Umowa ma to do siebie, że ma jakieś restrykcje na wypadek jej zerwania przez którąś ze stron.

Dla ciebie to nie ma wielkiego znaczenia w tej chwili (potrzebujesz wykonawcy), ale dobrze by było w takich sytuacjach zrobić z tego użytek sądowy...

Zbyt wiele się słyszy ostatnio o takich zachowaniach...

 

A po drugie... Książka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie skończyli tynkować, są pewne niedociągnięcia oczywiście, poucinane oprawki z żarówkami dość blisko, że teraz ciężko będzi zamocować, zwarcie bo korek wywala główny i uszkodzona jakaś czujka alarm wył pół nocy, ech...ale piony są, poziomica ładnie przylega, wejdzie wykończeniowiec to oceni i polecę ekipę wtedy dopiero,

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki WOOKASCH....... Skorzystam na 99% z usług pana Paluchowskiego...

 

Witam,

proszę bardzo.

Ja się nie upieram przy moich wykonawcach :). Ja Pana Paluchowskiego wcześniej nie znałem, polecono mi mojego wykonawcę i się sprawdził. Również nie była to jego pierwsza studnia... :)

 

Zresztą ja zbyt wieloma ekipami nie mogę się pochwalić. Część moich wykonawców pracuje tylko na dużych budowach, a po znajomości zgadzają się wpaść do mnie i chwilę "podłubać".

Mam za to jednego, którego wpiszę dopiero jak u mnie skończy - żebyście mi nie zabrali :p

 

pozdr

Wookasch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAMY POZWOLENIE NA BUDOWĘ :D :D :D :D :D teraz TYLKO budowa :lol: 8) :lol:

 

Gratulacje :D

 

Ja mam nadzieję, że w tym roku też podzielę się z Wami dobrą nowiną. Została mi jeszcze opinia geodezyjna i wyłączenie z produkcji rolnej i... do Ożarowa.

 

Czy w Starostwie robili Wam jakieś problemy?

 

W Starostwie nie robią większych problemów ale sprawdzają wszystko naprawdę szczegółowo. U nas były problemy z przeliczoną powierzchnią domu przez architekta adaptującego projekt. Następnie w warunkach zabudowy mieliśmy wpisane, że odpływ nieczystości do szamba, a dostarczyliśmy warunki techniczne podłączenia od MPWiK, nie robiąc projektu szamba. Następnie odpływ wody deszczowej musi byc zaznaczony, ze będzie rozprowadzony po działce-pani z Ożarowa mowi ze 99% osob nie ma tego napisanego i muszą poprawiać. I to w zasadzie wszystko. Jeżeli nie chcesz czekać 2 tyg na uprawomocnienie pozwolenia to dowiaduj się w między czasie jak już bedziesz czekać na pozwolenie kiedy ono będzie gotowe, pojedź, podpisz, że nie wnosisz żadnych uwag itp i ono już będzie prawomocne :D Nastepnie wszystkie papiery od kierbuda plus to pozwolenie skaładasz w powiatowym inspektoracie nadzoru budowlanego też w Ożarowie i juz po tygodniu mozna działać :D uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff Acha najgorszą zmorą Starostwa jest czekanie ok 60 dni na pozwolenie :evil: proponuję jeździć i się pytać o swoje sprawy wtedy może uda się cokolwiek przyspieszyć 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W Starostwie nie robią większych problemów ale sprawdzają wszystko naprawdę szczegółowo.

 

Dzięki za wskazówki. Z tą deszczówką to zapewne znalazłbym się wśród tych 99%. Czy adnotacja o rozprowadzeniu deszczówki po działce musi się znaleźć w planie zagospodarowania działki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...