Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Dzięki WOOKASCH....... Skorzystam na 99% z usług pana Paluchowskiego...

Dzwoniłem do niego jak tylko TRZY osoby z NASZEGO elitarnego FORUM potwierdziły właśnie tą osobę... Ujął mnie przede wszystkim ceną.... TWÓJ minus 2/3.... :-) :lol: , również tym, żę jak On to powiedział ..."PANIE , JA KRĘCĘ OD 20 LAT..." i po trzecie tym, że na jutro - PIATEK się umówił juz ze mną na mojej działeczce........... OCzywiście dwa filterki sa dodatkowo płatne.... Także niedugo się okaże... Mam nadzieję, że będzie OK..........

 

 

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam wszystkich.....

 

P.S.

... a z tymi strzałami 100% też dobre - hehehe.....

 

Pan Paluchowski zrobił wiele o ile nie wszystkie studnie na naszym terenie , 12 u moich najbliższych sąsaiadów i sam taką mam. Jest chyba najtanszy, z tym ze duzo zależy od miejsca w którym sie kopie. Jeden z sąsiadów miał pecha i woda była na 46 metrach nawet bardzo dobra ale studnia miała niewielką wydajność. Polecony przez Pana Paluchowskiego hydraulik dał porządną pompę i 300 litrowy hydrofor i po sprawie woda jest mozna mieszkac i normalnie funkcjonowac. :wink:. Z resztą mój sąsiad zafundował sobie prawdziwą głebinówke za parenascie tysięcy i niestety woda nadaje sie do kapieli błotnych :o . Teraz ma studnie o polowę płytrzą zrobpina przez Pana Paluchowskiego i jest git. Tak na marginesie moja studnia ma 10 m głębokosci i kosztowała 550zł :lol: . Woda jest niezła z resztą mam równiez wodociąg. Taniej się już chyba nie da :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

ha ;) chyba się udało :)

Ja własnie będe się wykańczać w Legionowie - dlatego tu do Was zajrzałam - to niby kawałek drogi, ale... podwarszawiaki muszą się łączyć :lol:

 

Przyznaj nieskromnie że z podwarszawiaków ta grupa jest najlepiej zorganizowana 8)

 

i w ogóle najlepsza i najskromniejsza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zostaliśmy właścicielami działki w Skułach gm. Żabia Wola. Zamierzamy budować dom w Rododendronach 5 z podwójnym garażem z Archonu. Jutro składamy projekt w Starostwie i czekamy na pozwolenie na budowę. Mamy zamiar jesienią wykonać fundamenty. Reszta od wiosny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkim :D :D :D

My z mężem będziemy się budować w Wolicy k/Nadarzyna :p ,

czy mogłabym prosić namiary na sprawdzoną ekipę do stanu surowego z okolic Nadarzyna.

Będę wdzięczna za kontakty

chcielibyśmy zacząć w tym roku jak się uda, tylko ławy fundamentowe, jka znajdziemy ekipę :(

a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałabym skorzystać z Waszego notesu ale na razie nie mogę :(

A na szybko potrzebuję ekipę do stanu surowego :D

 

witaj Agnieszko w elitarnej grupie :)

a wpłaciłaś wpisowe, żeby zajrzeć do "notesu"?? ;)

na szybko, to chyba nie znajdziesz ..... :(

ja niestety nie mam nikogo sensownego do polecenia

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może z tym na szybko to nie tak do końca. Po prostu zależałoby nam żeby znaleźć kogoś solidnego, jakby się udało to jeszcze na ten rok a jak nie to od wiosny.

Nie bardzo mamy czas na pilnowanie ekipy, co prawda zawsze ktoś by przyjechał raz dziennie i tatusiowe w ciągu dnia, ale żeby to nie było tak że wszystko trzeba pokazać palcem. Chcielibyśby by to oni nam podpowiadali jakie rozwiązania np. będą lepsze a nie my im wszystko wytykali, a jak czegoś nie będziemy wiedzieli to co?

Chcielibyśmy taką ekipę, która zna się na rzeczy. Może za dużo oczekuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

chcielibyśmy zacząć budowe pod koniec września. Mam pytanko gdzie w okolicy Żabiej woli, Żelechowa można kupić cement z gruszki b7,5 i b 15 i jakie są ceny? dowiedziałem się też, że dachówka ceramiczna musi byc zamawiana sporo wcześniej. Macie jakieś namiary na skład z dachówkami? chodzi mi o Nelskampa Nibrę DS 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

chcielibyśmy zacząć budowe pod koniec września. Mam pytanko gdzie w okolicy Żabiej woli, Żelechowa można kupić cement z gruszki b7,5 i b 15 i jakie są ceny? dowiedziałem się też, że dachówka ceramiczna musi byc zamawiana sporo wcześniej. Macie jakieś namiary na skład z dachówkami? chodzi mi o Nelskampa Nibrę DS 5.

Polecam

DACHLUX Wolica

05-830 NADARZYN, al. Katowicka 45,

tel. (0-22) 739-75-45 739-75-46

fax (0 22) 739-75-47

[email protected]

 

My kupujemy u nich, bardzo miła obsługa i duże rabaty.

Ale nie wiem czy ta konkretnie dachówka tam jest - musisz zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z innej beczki.

macie namiar na jakiegoś inżyniera geologa, geotechnika co by mi wywiercił parę otworów, zobaczył co tam pod trawą jest, jakiś papier wystawił?

 

mówię o kimś już poznanym, bo wyguglać mogę wielu :)

 

Mogę polecić tego który robił badania u mnie.

Wiercenie zajęło im jakieś dwie godziny, a opracowanie było po kilku dniach.

Wieczorem poszukam kontaktu i postaram się dodać do książki adresowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zostaliśmy właścicielami działki w Skułach gm. Żabia Wola. Zamierzamy budować dom w Rododendronach 5 z podwójnym garażem z Archonu. Jutro składamy projekt w Starostwie i czekamy na pozwolenie na budowę. Mamy zamiar jesienią wykonać fundamenty. Reszta od wiosny.

 

Pozdrawiam

No witajcie:) My budujemy RODO 6 tez z podwojnym garazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z innej beczki.

macie namiar na jakiegoś inżyniera geologa, geotechnika co by mi wywiercił parę otworów, zobaczył co tam pod trawą jest, jakiś papier wystawił?

 

mówię o kimś już poznanym, bo wyguglać mogę wielu :)

 

Mogę polecić tego który robił badania u mnie.

Wiercenie zajęło im jakieś dwie godziny, a opracowanie było po kilku dniach.

Wieczorem poszukam kontaktu i postaram się dodać do książki adresowej.

 

A co mozesz powiedziec o jakosci stworzonej dokumentacji i oczywiscie cenie? Badania geotechnicznego w koncu nie robi sie po to, zeby miec "jakis papier", tylko po to, zeby uzyskac cenne informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...