Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Cześć,

chcielibyśmy zacząć budowe pod koniec września. Mam pytanko gdzie w okolicy Żabiej woli, Żelechowa można kupić cement z gruszki b7,5 i b 15 i jakie są ceny? dowiedziałem się też, że dachówka ceramiczna musi byc zamawiana sporo wcześniej. Macie jakieś namiary na skład z dachówkami? chodzi mi o Nelskampa Nibrę DS 5.

 

Z cementem z gruszki będzie ciężko :lol: zdecydowanie łatwiej o beton :D. Ja znam 3 betoniarnie w Grodzisku Kasob na Kozerkach i za wiaduktem jak sie jedzie na Błonie sa dwie - pierwsza niewielka (nazwy nie pamiętam) a druga to Budokrusz, a składów z dachówkami też co niemiara od wawy do żabiej woli wzdłóż katowickiej i nie mniej od wawy do grodziska jadąc alejami. Troche inicjatywy... Zanim zapytasz poszukaj...

 

Pozdrawiam

Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z innej beczki.

macie namiar na jakiegoś inżyniera geologa, geotechnika co by mi wywiercił parę otworów, zobaczył co tam pod trawą jest, jakiś papier wystawił?

 

mówię o kimś już poznanym, bo wyguglać mogę wielu :)

My badanie bedziemy mieć pojutrze, w czwartek.

Namiary znalazłam na forum, ktoś polecał gościa.

Cena chyba zbyt konkurencyjna nie jest, bo 800zł za działkę 900m2.

 

Co do efektów i namiarów to polecę lub nie po wykonanej robocie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

pytanie kieruje do osób, które skończyły właśnie stan surowy: czy są zadowoleni ze swoich ekip i ewentualnie mogliby podać jakieś namiary i opinie o nich oraz zakres robót (najlepiej na priva, aby nie zaśmiecać grupy).

Wiem, temat był maglowany już dość długo, ale dzwoniłam już do:

- Sacewicza

- Kramka

- Swarka

- Wojnarowicza

 

i najwcześniejszy termin wolny na rok 2008 jest maj, co jest dla nas trochę za późno.

 

za każdy namiar będziemy serdecznie wdzięczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

pytanie kieruje do osób, które skończyły właśnie stan surowy: czy są zadowoleni ze swoich ekip i ewentualnie mogliby podać jakieś namiary i opinie o nich oraz zakres robót (najlepiej na priva, aby nie zaśmiecać grupy).

Wiem, temat był maglowany już dość długo, ale dzwoniłam już do:

- Sacewicza

- Kramka

- Swarka

- Wojnarowicza

 

i najwcześniejszy termin wolny na rok 2008 jest maj, co jest dla nas trochę za późno.

 

za każdy namiar będziemy serdecznie wdzięczni.

 

 

No jednak :D . Gdzie kupiliscie dzialke strasznie jestem ciekawy może obok mnie :o :roll: :lol:

 

501302508 to jest jakis namiar na murarza mieszka na ulicy żwirowej 2 albo 3 dom po prawejstronie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak :D . Gdzie kupiliscie dzialke strasznie jestem ciekawy może obok mnie :o :roll: :lol:

 

ulica się nazywa bajeczna.... pod koniec ulicy - przedostatnia działka (pomiędzy słupkami z linią N-N).

 

Bardzo możliwe, że się nawet widzieliśmy. Jeśli to ty kosiłeś trawę w sobotę, to mijaliśmy Ciebie - parka z czarnym labem (a dziewczyna z dłonią w gipsie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mozesz powiedziec o jakosci stworzonej dokumentacji i oczywiscie cenie? Badania geotechnicznego w koncu nie robi sie po to, zeby miec "jakis papier", tylko po to, zeby uzyskac cenne informacje :)

 

Dołączam się do pytania, bowiem mi chodzi o papierek :lol:

 

Papierek jest i to dość okazały ;-). Ja dostałem od nich 4 kopie dokumentacji. Część to typowe wodolejstwo, gdzie i po co były robione badania i tak dalej. To co najważniejsze wydaje się być zrobione dobrze. Opisali warunki gruntowe, budowę geologiczną i warunki wodne. Kolejna część to wnioski i zalecenia, potem mapki, jedna w skali 1:10 000 z lokalizacją działki i następna 1:500 z lokalizacją odwiertów na działce. Ostatnia część opracowania to przekrój geotechniczny i karty otworów badawczych. Cena jeśli dobrze pamiętam to było 800 złotych po niewielkich negocjacjach.

 

Kontakt dodany do książki, kategoria: Inne ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak :D . Gdzie kupiliscie dzialke strasznie jestem ciekawy może obok mnie :o :roll: :lol:

 

ulica się nazywa bajeczna.... pod koniec ulicy - przedostatnia działka (pomiędzy słupkami z linią N-N).

 

Bardzo możliwe, że się nawet widzieliśmy. Jeśli to ty kosiłeś trawę w sobotę, to mijaliśmy Ciebie - parka z czarnym labem (a dziewczyna z dłonią w gipsie).

 

Trawy nie kosiłem to mój sasiad ja mieszkam na srodkówej , ale sobie przypominam ze was widzialem :D

 

A wasza działka jest pewno za czekoladowym domkiem :roll: Fajnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawy nie kosiłem to mój sasiad ja mieszkam na srodkówej , ale sobie przypominam ze was widzialem :D

A wasza działka jest pewno za czekoladowym domkiem :roll: Fajnie :wink:

 

wiem, że mieszkasz na środkowej - nawet pamietam numer - 79.

A co do czekoladowego domku, to który to?

 

taki dom pokryty siwym gontem bitumicznym vis a vis "maduelki" ostatni dom po prawej stronie na bajecznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z innej beczki.

macie namiar na jakiegoś inżyniera geologa, geotechnika co by mi wywiercił parę otworów, zobaczył co tam pod trawą jest, jakiś papier wystawił?

 

mówię o kimś już poznanym, bo wyguglać mogę wielu :)

My badanie bedziemy mieć pojutrze, w czwartek.

Namiary znalazłam na forum, ktoś polecał gościa.

Cena chyba zbyt konkurencyjna nie jest, bo 800zł za działkę 900m2.

 

Co do efektów i namiarów to polecę lub nie po wykonanej robocie :lol:

 

daj znać co i jak. bo chciałbym we wrześniu już mieć to z głowy.

czy to ten sam koleś co jest w książce grupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mozesz powiedziec o jakosci stworzonej dokumentacji i oczywiscie cenie? Badania geotechnicznego w koncu nie robi sie po to, zeby miec "jakis papier", tylko po to, zeby uzyskac cenne informacje :)

 

Mnie jest potrzebne to i to :) Jak mi fabryka domu będzie robiła fundament to chcą mieć wcześniej badanie geologiczne. A im tego wolałbym nie przekazywać słowno-muzycznie tylko na jakiejś karteluszce :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

chcielibyśmy zacząć budowe pod koniec września. Mam pytanko gdzie w okolicy Żabiej woli, Żelechowa można kupić cement z gruszki b7,5 i b 15 i jakie są ceny? dowiedziałem się też, że dachówka ceramiczna musi byc zamawiana sporo wcześniej. Macie jakieś namiary na skład z dachówkami? chodzi mi o Nelskampa Nibrę DS 5.

 

Budokrusz jest też w Mszczonowie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w kontekście studni- pan Paluchowski wierci studnie, a mi potrzebny będzie ktoś kto je kopie- na kręgi

 

możecie podrzucić namiar? będę bardzo wdzięczna

 

wykonaliśmy własnie badania geofizyczne i wyszło, że o wodzie nie ma co marzyć

 

no niestety

nota bene pan od badań tego typu bierze ok 500zł- z tym że był to pomiar hydrologiczny

 

wrzucę go jednak w książkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszło nas z żoną na budowanie nowego domku i powoli szukamy fajnej działeczki > 1500m2 (czyli minimum w tych okolicach lub trochę więcej). Obecny bliźniak w Książenicach już się znudził, bo najfajniejsza zabawa w budowanie już się tam skończyła ;)

Nie wiecie o jakichś działkach w swojej okolicy do sprzedania? Nie ukrywam, że średnia cena w okolicy zabija, szukamy czegoś trochę tańszego niż 200zł/m2 w trójkącie Grodzisk-Nadarzyn-Radziejowice (może być również kierunek Tarczyn).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie o jakichś działkach w swojej okolicy do sprzedania? Nie ukrywam, że średnia cena w okolicy zabija, szukamy czegoś trochę tańszego niż 200zł/m2 w trójkącie Grodzisk-Nadarzyn-Radziejowice (może być również kierunek Tarczyn).

 

w mojej okolicy ceny doszły do 500 PLN za m2

ale krzyczeć sobie można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...