Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

A jak ktoś ma namiary na jakiegoś elektyrka (Bobo30 na Twój namiar już dzwoniłem, ale zbieram dalej oferty...), w miarę przyzwoitego i taniego, to bardzo poprosze...

 

pozdrawiam

Tommi

 

Tommi, szukaj, szukaj, my też pewnie skorzystamy :D

Mąż oznajmił dzisiaj, że wieczorem on czyta forum i juz nic więcej Wam nie napiszę, bo zostałam wygoniona. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryk:

Tadeusz Gos: 608551567 - u mnie brał 20 zł za punkt "normalny" i 22 zł za punkt w ryciem bruzdy w silce i zakładaniem peszla. Załatwia formalności w Pruszkowie i ma zniżki w hurtowni. Dosyć konkretny ma kilku ludzi którym zleca robotę.

Nie robił mi instalacji osobiście tylko przysłał Grabarka: 503137024. Ten z kolei to "dłubek". Daję namiar na niego bo zrobił całkiem całkiem, a może weźmie ciut taniej niż Gos. Nie wiem natomiast czy załatwi formalności i czy ma rabaty w hurtowni.

Robią wszystko: elektrykę, antenową, komputer, bramofon, mają faceta od alarmów, któremu robią okablowanie a on uzbraja w czujki. Ja w końcu się na niego nie zdecydowałem, ale właściwie sam nie wiem dlaczego.

Powołujcie się na mnie (Włodek Gałązkiewicz) - będę miał u nich plusy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Włodka

Jeśli chodzi o ocieplenie poddasza i instalację płyt g-k to ja tą akcje mam właśnie przed sobą. Ok 6 tys kosztowały mnie materiały (nie wiem czy to już na pewno wszystko). Ekipę zwerbował mój teść. Teraz nie mogę jeszcze nic powiedzieć, ale plany są takie że za 2 tyg. ma być "po robocie". Wtedy chętnie podzielę się doświadczeniem. Za robociznę krzyknęli 35 zł/m2.

pozdrawiam MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodek, jestem laikiem i nie bardzo umiem to obliczać. Budowę nadzoruje mój teść. Coś mi się przypomina, że chyba była mowa o 130m2 wełny mineralnej czyli rozumiem, że taka jest powierzchnia poddasza.Budujemy bliżniak z użytkowym poddaszem. Jeden pokój nad garażem + 3 pokoje +łazienka na poddaszu. Jeśli chodzi o powierzcnię podłogi to z planu wynika, że razem = 70m2. Przepraszam, ale nie potrafię inaczej tego wyłożyć.

Pozdrawiam MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Sensera,

 

rzadko bywalismy na forum, ale teraz juz bedziemy czesciej :o - dlatego chcialbym tez ewentualnie prosic o wpisanie na mapke :D . Jestesmy w Ksiazenicach, na osiedlu AGrirol - czyli tam gdzie McLim (zreszta dziela nas tylko dwie dzialki i jedna droga wewnetrzna). Tak na prawde na mapce trzeba by zaznaczyc punkcik jakies pol centymetra na lewo od McLim - pod samym lasem, w miejscu gdzie jest taki maly czubek lasu.

A kontakt na studniarza znalazlem jakos inaczej, jak ktos potrzebuje to sluze, jest niedrogi i podobno dobry (jeszcze nie sprawdzilem, ale bede sprawdzal w ta sobote)

Pozdrawiam

Guliwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser, my tez prosimy o umieszczenie na mapce. Uwazaj :D: w lewo od napisu Czarny Las do najblizszej pionowe kreski(2 cm?), na skrzyzowaniu czterech drozek, 1 mm w dól od tego skrzyzowania. Zobaczymy co Ci wyjdzie :lol:

 

Uwazajcie: Bylam w wodociagach w Jaktorowie, pan w 1 min naniosl przebieg przylacza na mape i powiedzial" Jeszcze dzis idzie to do ZUD, potem od razu mozemy kopac" Jestesmy zachwyceni.

Nastepnie ZE Zyrardow: napisalismy wniosek o przylacze budowlane, pozytywna odp. w przyszlym tygodniu, slup mamy na dzialce, a potem juz mozna wzywac elektryka. Nawet jesli bedzie poslizg, to i tak super szybko. Szok. Mala pociech dla tych podlegajacych pod Pruszkow, ale sa jeszcze normalne zaklady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser, spora ta mapka, mam w pracy stałkę i to żwawą, ale ładuje się okropniasto długo.

Nie da się jej jakoś odchudzić?

Np na B&W przerobić?

 

Poza tym szkoda, że się na nią nie załapię, bo mojego Franciszkowa nie obejmuje o Żyrardowie nie wspominając, będę pewno musiał jakąś grupę niszową założyć...

 

A miałem nadzieję częściej się na pizzy spotkać... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pod Pruszków podlegam jesli to kogoś pocieszy, chociaż działeczka w zupelnie innym rejonie bo w gminie Izabelin. Ten Pruszków to jakiś makabrycznie duży teren zmonopolizował. Szkoda, że nie podlegam pod Warszawę, bo od elektryka co nam był działkę sprzedał słyszałam, że tam łatwiej.

A teraz pozwolę sobie ponowić apel o glazurnika z okolic Grodziska lub Nadarzyna, mając nadzieję, że ktoś się zlituje i uszczęśliwi moich rodziców jakimś dobrym i niedrogim fachowcem.

 

Pozdrawiam serdecznie,

jj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser uciekł z forum :lol: , a mapka trochę za duża :) , i trochę za mała :D

 

Wiecie ile się załatwia gaz w Skierniewicach? 8 miesięcy. Dobrze,że nas gość w gazowni uświadomil, bo bysmy bez gazu na przyszłą zimę zostali.

 

Bard13, czy Ninka czyta pocztę, czy tez nadal ma nieczynną? Wyslałam posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejejej...

:-)

 

Ile się was uzbierało...

:-)

Z mapką to czekam aż w miarę wszyscy się wpiszą co do miejsca na mapce i dopiero hurtem to wszystko wrzucę na mapę...

A zdięcie mapki no niestety/stety raczej takie pozostanie...podejmowałem próby jego odchudzenia, jednak efekt był gorzej niż mizerny...przypominało to ciachanie się filmu DVD :-)

A niestety na razie nie mam lepsiejszej mapki co to geografię równie dokładnie by utrzymywała jak ta...

A z drugiej stronie to przy mojej nie aż tak pewnie żwawej stałce 128 KB to ona nie ładuje się aż tak długo...

 

 

A tak poza tematem....

Majstrowie skończyli już więźbe !! :-)

Jeszcze tylko skończą ścianki działowe na poddaszu...komin klinkierowy i finito!!!

Dalej to już "tylko" blacharze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...