Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

m wujek u nas ich własne prace przy przyłączu dla iluś tam działek trwały od lipca do czerwca.... sąsiedzie mieli terminy do stycznia 2007 a prąd otrzymali prawie 5 mies po terminie.. :/

na pocieszenie na agregacie da się i budować i wykańczać :D

 

Dzięki za "pocieszenie". Agregat ma tą wadę, że majster z którym rozmawiałem i którego planowałem wziąć do stanu surowego bardzo kręci nosem na budowanie z agregatem. Ale może go przekonam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

m wujek u nas ich własne prace przy przyłączu dla iluś tam działek trwały od lipca do czerwca.... sąsiedzie mieli terminy do stycznia 2007 a prąd otrzymali prawie 5 mies po terminie.. :/

na pocieszenie na agregacie da się i budować i wykańczać :D

 

Dzięki za "pocieszenie". Agregat ma tą wadę, że majster z którym rozmawiałem i którego planowałem wziąć do stanu surowego bardzo kręci nosem na budowanie z agregatem. Ale może go przekonam ;-)

 

...pozostaje jeszcze uczynny sąsiad...Kiedy w końcu doczekaliśmy się własnego prądu dekarze kryli dach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej

Dawno mnie nie było bo kołomyja z kredytem przeszła sama siebie.....ostatecznie wczoraj złozylismy wniosek o kredyt. Czas oczekiwania 2 tyg max. Potem warunki do spełnienia i kasa. Niestety do konca wrzesnia na budowie musi sie cos dziac wiec pozyczamy kase gdzie sie da a potem zwróci sie z kredytu. w poniedziałek zaczną stawiac sciany......uff. Myslałam ze w tym roku nie doczekam tego. Jeszcze nie wiem czy bank nie odrzuci naszego wniosku kredytowego ze wzgledu na niski koszt oszacowany w kosztorysie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Jesteśmy nowi na grupie ( dom praktycznie już stoi - mieszkamy od zeszłego roku ) . Piszę po prośbie . Szukamy ziemi ( najlepiej za darmo ) w okolicy milanówka do wyrównania terenu pod ogródek - więc w miarę czystą i nie ilastą ) .

 

Potrzeba nam ok 12 m3 ziemi .

 

Jak komuś zostało po fundamentach , podjazdach czy stawach >> polecamy się uwadze.

 

pozdrawiamy

JiM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Jesteśmy nowi na grupie ( dom praktycznie już stoi - mieszkamy od zeszłego roku ) . Piszę po prośbie . Szukamy ziemi ( najlepiej za darmo ) w okolicy milanówka do wyrównania terenu pod ogródek - więc w miarę czystą i nie ilastą ) .

 

Potrzeba nam ok 12 m3 ziemi .

 

Jak komuś zostało po fundamentach , podjazdach czy stawach >> polecamy się uwadze.

 

pozdrawiamy

JiM

 

ja tez szukam w Milanówku takowej ziemi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylvia1,

 

sylvia1

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 9:36 pm Temat postu:

zygmor napisał:

Kochani czy w naszej okolicy jest suszarnia drewna, bo przywieźli mi legary pod podłogę, ale chyba spławiali je jakąś rzeką, bo ledwie podnieść się dają, a co dopiero podpierać podłogę z desek chyba że na tratwie...

 

zapytaj TUTAJ

 

Od nich zacząłem moje poszukiwania, ale oni tylko impregnują nie suszą niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam problem... :evil: :cry: :cry: :evil:

Moj majster okazał sie oszustem i zamiast dzis wejsc do mnie na budowe klamie ze ma chory kreguslup i nie wie czy wogole wejdzie :evil: :cry: :(

A ze nic mu nie jest wiem od jego synowej!!!

 

I co ja mam teraz zrobic? materialy na budowie, kredyt prawie uruchomiony :evil:

 

Pewnie nikt nie slyszał o ekipie do wziecia od zaraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących, bardzo żałuję że dopiero teraz dowiedziałem się o tej grupie ponieważ dopiero co skończyłem budowę domu w Osowcu, ale chętnie posłużę moimi doświadczenia z dwuletniej walki o mój dom. Pozdrawiam wszystkich i życzę sukcesów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam problem... :evil: :cry: :cry: :evil:

Moj majster okazał sie oszustem i zamiast dzis wejsc do mnie na budowe klamie ze ma chory kreguslup i nie wie czy wogole wejdzie :evil: :cry: :(

A ze nic mu nie jest wiem od jego synowej!!!

 

I co ja mam teraz zrobic? materialy na budowie, kredyt prawie uruchomiony :evil:

 

Pewnie nikt nie slyszał o ekipie do wziecia od zaraz?

 

 

Aga i Janusz współczuje. Ja tez sie naczekałam miesiąc na mojego fachowca od ścian. Mój mąż w tym czasie sam skonczył robic fundamet. :(

 

Mam pytanie do doswiadczonych.....mianowicie z czego robiliscie w domu kominy? Systemowo czy murowaliscie ze zwykłej cegły?

Pozdr EWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam problem... :evil: :cry: :cry: :evil:

Moj majster okazał sie oszustem i zamiast dzis wejsc do mnie na budowe klamie ze ma chory kreguslup i nie wie czy wogole wejdzie :evil: :cry: :(

A ze nic mu nie jest wiem od jego synowej!!!

 

I co ja mam teraz zrobic? materialy na budowie, kredyt prawie uruchomiony :evil:

 

Pewnie nikt nie slyszał o ekipie do wziecia od zaraz?

 

 

Aga i Janusz współczuje. Ja tez sie naczekałam miesiąc na mojego fachowca od ścian. Mój mąż w tym czasie sam skonczył robic fundamet. :(

 

Mam pytanie do doswiadczonych.....mianowicie z czego robiliscie w domu kominy? Systemowo czy murowaliscie ze zwykłej cegły?

Pozdr EWA

 

u nas z cegły a częśc nad dachem z klinkieru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących, bardzo żałuję że dopiero teraz dowiedziałem się o tej grupie ponieważ dopiero co skończyłem budowę domu w Osowcu, ale chętnie posłużę moimi doświadczenia z dwuletniej walki o mój dom. Pozdrawiam wszystkich i życzę sukcesów.

 

Moze masz sprawdzona ekipe murarzy? Takich co to przychodza w umowionym terminie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAm nadzieję, że uda Wam się kogoś znaleźć!!!!!!!!!!! ALbo jeździe i rozmawiajcie z szują, żeby jednak stawił się tak jak obiecywał.

My też mieliśmy zacząć dzisiaj ale panowie nie skończyli jeszcze poprzedniej roboty więc mamy w plecy prawdopodbnie tydzień.

 

Teraz dla odmiany wyłączył telefon. Co za oszust paskudny! Watpie zebym w obecnej sytuacji jeszcze go gdzies znalazła, zaluje ze nie podpisalam z nim w koncu umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...