Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tamlin,

U mnie mogło by być podobnie jak u Ciebie, do mnie mogłoby się podłączyć kilka domów, ale ktoś musi zbudować ten pierwszy odcinek.

 

Jeżeli własciciele kilku kolejnych działek zgłoszą chęc podłączenia - wystapia o warunki przyłaczenia - to gazownia zupełnie inaczej rozmawia

 

Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos nas moze poratowac namiarami na sprawdzonego fachowca od kominków?

Zrobilo sie chlodno i potrzebujemy pilnie :roll:

 

Polecam gościa z Grodziska Mazowieckiego - droga obok basenu w kierunku Żabiej Woli jest taki szyld przy drodze - paskowiec kominki. U mnie zrobił naprawdę fajny kominek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was buduje sie w Zalesiu koło Żabiej Woli? Pytam z ciekawości :-)

 

Ja (i nie tylko ja z tej grupy) pobudowałem się blisko Zalesia..

Musuły :-)

Często jeżdzę przez Zalesie...

Gdzie masz działkę??

Jak jedziesz główna ulicą w Zalesiu bodajże Grodziską, od trasy katowickiej, jest taki łuk, po lewej stronie jest sklepik a po prawej droga na samym łuku. Wjeżdźasz w tą drogę i jedziesz prosto do rozwidlenia, na wprost widać taką jakby cementownie ( nie wiem czy kojarzysz), na rozwidleniu w lewo i to jest moja uliczka, która jest slepa, na jej końcu w lesie płynie rzeczka :-) Moja działka jest po lewej i stoi na niej jak na razie jeden budynek, jest nim mianowicie garaż blaszany :D Po prawej tylko jeden sąsiad się buduje. Cały opis trasy Ci wstawiłam, ale inaczej tego się nie da wytłumaczyć, niby nazwę ulicy już mamy, bardzo ładną zresztą POD SOSNAMI, ale nie jest jeszcze oznakowana :D A Ty gdzie w Musułach mieszkasz? Też często jeździmy tamtedy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bellucci, no to do mnie musiałbyś jechać dalej, prosto...

Masz jeden ostry zakręt, później drugi (z kapliczką), jakieś 300/400 m za tą kapliczką po prawej stronie jest mój dom...

No i w zasadzie w tym mniej więcej miejscu jest centrum tej grupy :lol: :lol:

 

A twoją okolicę kojarze...niedawno byliśmy w tamtych rejonach na rowerach..

Dalej prosto tą gruntówką można dojechać do stacji benzynowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

u mnie gazownia podłączyła gaz do ogrodzenia (około 9 m) koszt około 1200zł

 

A komu zlecilłeś przyłącze? Miałeś je zrobione w terminie, jaki miałeś w umowie?

My w umowie mamy datę przyłączenia do sieci wyznaczoną na 10 listopada, ale obawiam się, że nic z tego nie będzie. Nie ma to jak być monopolistą :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bellucci, no to do mnie musiałbyś jechać dalej, prosto...

Masz jeden ostry zakręt, później drugi (z kapliczką), jakieś 300/400 m za tą kapliczką po prawej stronie jest mój dom...

No i w zasadzie w tym mniej więcej miejscu jest centrum tej grupy :lol: :lol:

 

A twoją okolicę kojarze...niedawno byliśmy w tamtych rejonach na rowerach..

Dalej prosto tą gruntówką można dojechać do stacji benzynowej...

Dokładnie tak Senser, my przewaznie własnie jeździmy przez orlen na naszą działkę :-)

A co do Twojego domku, będę się rozglądać przy najbliższej okazji

:D

Pozdrawiam sąsiada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedziesz główna ulicą w Zalesiu bodajże Grodziską, od trasy katowickiej, jest taki łuk, po lewej stronie jest sklepik a po prawej droga na samym łuku. Wjeżdźasz w tą drogę i jedziesz prosto do rozwidlenia, na wprost widać taką jakby cementownie ( nie wiem czy kojarzysz), na rozwidleniu w lewo i to jest moja uliczka, która jest slepa, na jej końcu w lesie płynie rzeczka :-) Moja działka jest po lewej i stoi na niej jak na razie jeden budynek, jest nim mianowicie garaż blaszany :D Po prawej tylko jeden sąsiad się buduje. Cały opis trasy Ci wstawiłam, ale inaczej tego się nie da wytłumaczyć, niby nazwę ulicy już mamy, bardzo ładną zresztą POD SOSNAMI, ale nie jest jeszcze oznakowana :D A Ty gdzie w Musułach mieszkasz? Też często jeździmy tamtedy :-)

 

No to wyglada na to ze do nas macie najblizej bo do nas to juz tylko rzut berecikiem:) Musuły ul Dębowa przed samym lasem.

 

A przy okazji jestem w tak zwanej trabie i przez cholernego Sacewicza jestem z budowa ROK w plecy! tak przekladal, przekladał i przelozyl nam wszystko !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej.....

U nas parter juz prawie stoi. Jeszcze 3 dni i bedzie koniec. Kredytu na razie niet bo bank przyczepił sie do zanizonego kosztorysu. :(. Do korekty kilka pozycji. Innych przeciwskazan nie ma. Jak bedzie kredyt to dopiero zamawiamy terivkę...a propose teriwy. Nie wiecie czy długo trzeba teraz czekać? czy szał juz minął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...