Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

No to witaj w klubie. Nasz też zastygł w bezruchu. Rzeczoznawca ocenił,że dom z działką będzie wart 40 000 mniej niż zakładaliśmy. Jest to efekt niedoszacowania (wg nas) wartości działki. 30 pln mniej na mkw niż obecnie najniższa rynkowa stawka w tej okolicy. Negocjacje w toku, a od złożenia wniosku minęło 1.5 miesiąca :cry: A kredyt jest na 100% budowy i na działkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

No to witaj w klubie. Nasz też zastygł w bezruchu. Rzeczoznawca ocenił,że dom z działką będzie wart 40 000 mniej niż zakładaliśmy. Jest to efekt niedoszacowania (wg nas) wartości działki. 30 pln mniej na mkw niż obecnie najniższa rynkowa stawka w tej okolicy. Negocjacje w toku, a od złożenia wniosku minęło 1.5 miesiąca :cry: A kredyt jest na 100% budowy i na działkę...

 

A z ciekawości po ileu was są dziaki aktualnie, bo u nas po 200-250 pln/m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stac mnie niestety na taki luxus choc by było fajnie :wink: , nawet na naszą obecną działkę też by mnie nie bylo stac drugi raz obecnie :oops: .

Gratulacje z okazji podłóg !!! :D .

 

Ciekaw jestem po ile są dzialki w okolicy o egzotycznej (bez obrazy) nazwie "Sady Budy", nawiasem mówiac jak kupowalismy dzialke 5 lat temu to rusiec dziwny mi sie wydawał, ale teraz juz nie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stac mnie niestety na taki luxus choc by było fajnie :wink: , nawet na naszą obecną działkę też by mnie nie bylo stac drugi raz obecnie :oops: .

Gratulacje z okazji podłóg !!! :D .

oj fajnie by było :) moglibyśmy też chodzić razem na grzyby :D:D:D

dziękuję za gratulacje ;)

 

właśnie a co z rydzami???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedziesz główna ulicą w Zalesiu bodajże Grodziską, od trasy katowickiej, jest taki łuk, po lewej stronie jest sklepik a po prawej droga na samym łuku. Wjeżdźasz w tą drogę i jedziesz prosto do rozwidlenia, na wprost widać taką jakby cementownie ( nie wiem czy kojarzysz), na rozwidleniu w lewo i to jest moja uliczka, która jest slepa, na jej końcu w lesie płynie rzeczka :-) Moja działka jest po lewej i stoi na niej jak na razie jeden budynek, jest nim mianowicie garaż blaszany :D Po prawej tylko jeden sąsiad się buduje. Cały opis trasy Ci wstawiłam, ale inaczej tego się nie da wytłumaczyć, niby nazwę ulicy już mamy, bardzo ładną zresztą POD SOSNAMI, ale nie jest jeszcze oznakowana :D A Ty gdzie w Musułach mieszkasz? Też często jeździmy tamtedy :-)

 

No to wyglada na to ze do nas macie najblizej bo do nas to juz tylko rzut berecikiem:) Musuły ul Dębowa przed samym lasem.

 

 

A przy okazji jestem w tak zwanej trabie i przez cholernego Sacewicza jestem z budowa ROK w plecy! tak przekladal, przekladał i przelozyl nam wszystko !!!

 

Bardzo fajnie, że można tu poznać przyszłych sąsiadów :D Będzie z kim grillować 8) :D

Słuchajcie potrzebujemy wywrotkę piachu, macie może jakieś namiary??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...