Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Uwaga na tego człowieka

Zakład Usługowy

Ogólno-Budowlany, Hydrauliczno-Elektryczny

Stanisław Zbigniew Pieńkowski Puznówka 164A

08-440 Pilawa

"Firma" działa na terenie: Białołęki, Starej Miłosnej, Sulejówka, Halinowa, Okuniewa, Garwolina, Pilawy oraz Janek i Nadarzyna.

 

Firma musiała zmienić adres - poprzednio była zarejestrowana na terenie Sulejówka

 

Właściciela można poznać po sumiastych wąsach, białym Audi A8 i skórzanych spodniach i po tym że przed rozpoczeciem prac żąda bardzo wysokiej zaliczki.

 

Nie dajcie się nabrać i nie płaćcie ani grosza przed ukończeniem roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Paulina,

moim zdaniem 750 PLN za 30 ton piachu to super cena

mi ostatnio krzyknęli za piach płukany 100 PLN za tonę!!

 

ale mi chodzi o piasek do zagęszczania czyli taki najgorszy więc to są zupełnie inne ceny

no nie wiem, ja mam pod chudziakiem wiślaka

 

Edmar,

gratulki :)

 

Wiślaka???? a jak to zagęsciliście? Wiślak sie nadaje do murowania lub do wylewek ale zagęszczenie go jest raczej niemożliwe.

 

Dostwcy kruszyw faktycznie nieco przesadzają ale 750 za zasypkę to już złodziejstwo. Mam w aucie wizytówkę człwieka który wozi bardzo charakterystyczną ciężarówką - ma kierownicę po prawej stronie z tego co pamiętam chiał 300 za 16 ton. Jutro wkleję namiar chyba że ktoś kożystał z jegu usług

 

Pozdrawiam Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

swego czasu kupiłem 310 sztuk stempli, dodam tylko, że były wsród nich i trochę krótsze i np. takie "zestawy" pod schody.

 

Część została bezpowrotnie wykorzystana, częśc pocięta na rusztowania no i spora część jest taka jaką kupiłem.

Zakładam, chociaż nie liczyłem, że jest przynajmniej 250 sztuk plus drobnica.

 

Dodam tylko, że stemple mam od znajomego, który cześniej skończył etap stropu.

 

Jeśli ktos reflektuje, to z przyjemnością sprzedam.

 

Cena wstępnie 4 zł ale jak ktoś chce negocjować - to zapraszam serdecznie:) Zdzieram z nikogo nie zamierzam.

 

Wiadomość na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser w sobotę przejeżdżałam koło Twojego domu i powiem Ci, że śliczną masz chatę :p Spod Twojego domu odjeżdżał lub podjeżdżał wtedy jakiś granatowy samochód, może to Ty? :D

Wiem również gdzie jest ulica Dębowa w Musułach, ale domu Agi i Janusza nie widziałam, bo nie wiem, który to :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie! :o

W tydzień wydano mi warunki przyłącza energetycznego i wodociągowego. :o :D

Ponoć mieli mało zgłoszeń.

:roll: Ale się cieszę... hurrra! :D

 

Edmar, czy masz może jakiś telefon do wodociągów, a dokładniej do osoby która wydała warunki? Ja czekam już prawie 2 miesiące i jak na razie ani słowa od nich nie usłyszałem. Za to udało się podpisać umowę z Zakładem Energetycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie! :o

W tydzień wydano mi warunki przyłącza energetycznego i wodociągowego. :o :D

Ponoć mieli mało zgłoszeń.

:roll: Ale się cieszę... hurrra! :D

 

Edmar, czy masz może jakiś telefon do wodociągów, a dokładniej do osoby która wydała warunki? Ja czekam już prawie 2 miesiące i jak na razie ani słowa od nich nie usłyszałem. Za to udało się podpisać umowę z Zakładem Energetycznym.

 

Powinnam być ok. 19.00 w domu to coś Ci zapodam. Teraz jestem w pracy i nie mam namiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser w sobotę przejeżdżałam koło Twojego domu i powiem Ci, że śliczną masz chatę :p Spod Twojego domu odjeżdżał lub podjeżdżał wtedy jakiś granatowy samochód, może to Ty? :D

 

Tak się złożyło, że to faktycznie ja :lol:

 

No widzisz jak Cię namierzyłam :-)

 

Permanentna inwigilacja! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Już nie trzeba. Dziś dostałem informację, że warunki są do odebrania.

Teraz jeszcze tylko walka z gazownią. Nikt dziś nie potrafił powiedzieć gdzie są dokumenty i kiedy wydadzą warunki ;-(

 

Lepiej późno niż wcale. :wink:

 

Cóż za kompetencja w tej gazowni. :evil:

a weźcie ja warunków nie mam do dziś...

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cóż za kompetencja w tej gazowni. :evil:

a weźcie ja warunków nie mam do dziś...

:evil:

 

W sumie jak sobie przypomnę jak wyglądała obsługa przy składaniu wniosku o warunki, to się nawet nie bardzo dziwię, że nie potrafią powiedzieć kiedy dostanę jakiekolwiek info. Jak tak dalej pójdzie, to zebranie dokumentów do pozwolenia prawie rok mi zajmie ;-(

Wiecie może ile trwa uzgodnienie w ZUD'zie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cóż za kompetencja w tej gazowni. :evil:

a weźcie ja warunków nie mam do dziś...

:evil:

 

W sumie jak sobie przypomnę jak wyglądała obsługa przy składaniu wniosku o warunki, to się nawet nie bardzo dziwię, że nie potrafią powiedzieć kiedy dostanę jakiekolwiek info. Jak tak dalej pójdzie, to zebranie dokumentów do pozwolenia prawie rok mi zajmie ;-(

Wiecie może ile trwa uzgodnienie w ZUD'zie?

 

od miesiaca do trzech :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może ile trwa uzgodnienie w ZUD'zie?

 

od miesiaca do trzech :cry:

 

A to mnie ucieszyłeś! Jeśli nawet dostane warunki do końca września, to mapkę złoże dopiero w październiku, a dokumenty do pozwolenia pewnie około grudnia!

Pozwolenie to chyba też co najmniej 3 miesiące! A chciałem w marcu-kwietniu zaczynać budowę. ;-(

I wychodzi na to, że formalności zajmą jednak co najmniej rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...