Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

uwaga na "fachowców"

 

nie mam zbyt dobrych wiadomości- może powoli ci tzw polecani się po prostu degenerują...

 

Sławek Szaroń- najwyraźniej próbuje upiec dwie pieczenie, w rozmowie wstępnej oferuje cenę X, umowy nie chce podpisać tłumacząc się że nie może i jakby mimo chodem rzuca tel do pana Grzegorza Sęka, który może poprowadzić budowę- wszystko niby ok, ale jak zaczynamy przechodzić do szczegółów, to cena jest 2X, a gość znika, bo mu się akurat trafiła budowa z jakimś większym inwestorem i nie daje znaku życia, p. Szaroń w ogóle umywa ręce

 

jest też osoba, która reklamuje się na forum: nick RAJT

równie nie słowny i wymiguje się od wszelkich ustaleń

 

uwaga także na Zbigniewa Jaworskiego- podaje ceny z kosmosu (takie powiedzmy majowe)

 

w ogóle to proponuję zlecić najpierw wycenę solidnej firmie- z podaniem ile materiału potrzeba na co, a potem porównywać info od wykonawców- niektórym wyszło, że na ściany trzeba o 50% więcej niz innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....i jakby mimo chodem rzuca tel do pana Grzegorza Sęka, który może poprowadzić budowę- wszystko niby ok, ale jak zaczynamy przechodzić do szczegółów, to cena jest 2X, a gość znika, bo mu się akurat trafiła budowa z jakimś większym inwestorem i nie daje znaku życia, p. Szaroń w ogóle umywa ręce

 

z tego co wiem, to Grzegorz Sęk był klientem Szaronia :D

czyżby jakaś spółka?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wam

 

Mam pytanko. Czy ktos ostatnio robił kosztorys? Potrzebuje aktualnych cen do :

- instalacji wodna

-kanalizacyjna,

-elektryczna,

-gazowa,

-co

-alarmowa

W tych punktach strzelalismy trochę kwotami i bank sie przyczepił, a nie wiem ile to kosztuje w realu :/

 

Z góry dziękuje za helpa

 

ja robiłam ostatnio co prawda częściowy na "kosmetyczne" sprawy raczej wykończneniowe. Jeśli chodzi o kanalizacjyjną to już częściowo macie bo macie poziom 0, resztę to kwestia szamba lub koszt przyłącza do kanalizy. Elektryka minimum 10 tys. u Was,za 7 tys to malutki domek się robi, bez kosztów przyłącza ZE.Instalacja CO + grzejniki jakieś 5 tys w moim przypadku.Gazowwa nie wiem bo nie wiem skąd macie gaz ja mam LPG. Alarm ok 3 tys,

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wam

 

Mam pytanko. Czy ktos ostatnio robił kosztorys? Potrzebuje aktualnych cen do :

- instalacji wodna

-kanalizacyjna,

-elektryczna,

-gazowa,

-co

-alarmowa

W tych punktach strzelalismy trochę kwotami i bank sie przyczepił, a nie wiem ile to kosztuje w realu :/

 

Z góry dziękuje za helpa

 

ja robiłam ostatnio co prawda częściowy na "kosmetyczne" sprawy raczej wykończneniowe. Jeśli chodzi o kanalizacjyjną to już częściowo macie bo macie poziom 0, resztę to kwestia szamba lub koszt przyłącza do kanalizy. Elektryka minimum 10 tys. u Was,za 7 tys to malutki domek się robi, bez kosztów przyłącza ZE.Instalacja CO + grzejniki jakieś 5 tys w moim przypadku.Gazowwa nie wiem bo nie wiem skąd macie gaz ja mam LPG. Alarm ok 3 tys,

pozdr.

3 tys to raczej kiepski ten alarm... za porządny koło 8-9 trzeba liczyć, :roll: za CO 5 tys to tez malutko, no chyba że bez grzejników...a gdzie kotłownia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Grupowicze,

Od jakiegoś czasu czytam forum grupy a teraz przyszła pora żeby się ujawnić :wink:.

 

To może i ja się ujawnię, tak pod koniec kadencji ;)

Kupiliśmy niewielki, ok 120 m stary domek w Grodzisku, na osiedlu Piaskowa?, teraz nadszedł czas na jego remont. Forum jest niezłą kopalnią wiadomości, a co najważniejsze, świeżych. Więc może poza czytaniem czasem też coś napiszę.

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Grupowicze,

Od jakiegoś czasu czytam forum grupy a teraz przyszła pora żeby się ujawnić :wink:.

 

To może i ja się ujawnię, tak pod koniec kadencji ;)

Kupiliśmy niewielki, ok 120 m stary domek w Grodzisku, na osiedlu Piaskowa?, teraz nadszedł czas na jego remont. Forum jest niezłą kopalnią wiadomości, a co najważniejsze, świeżych. Więc może poza czytaniem czasem też coś napiszę.

Piotrek

Piotrek witaj to ja cię codziennie mijam dojeżdżając do siebie z pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

 

Chciałbym dołączyć do tej grupy. Planuję budowę w Urzucie na wiosnę i szukam solidnej ekipy budowlanej. Co możecie powiedzieć o firmie Dombud 3 Skulimowskich ?? Słuszałem róne opinie - większość pozytywnych...

 

a może możecie kogoś polecić?? Będę wdzięczny za pomoc

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kuba

Oto namiary na taniego projektanta przyłącza wodociągowego

Pan Kacprzyk z Milanówka tel.608431198

 

Dziękuję za namiary. Dziś sie widze z Panią Danutą z Kań, zobaczę co ona powie. Mogę mieć problem z mapą do celów projektowych, bo nie ma jeszcze na nią naniesionego budowanego domu. Ciekawe czy konieczne....

Pzdr

Kuba

 

PS. U mnie znów do przodu http://images28.fotosik.pl/84/5a464027840204e6mm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wam

 

Mam pytanko. Czy ktos ostatnio robił kosztorys? Potrzebuje aktualnych cen do :

- instalacji wodna

-kanalizacyjna,

-elektryczna,

-gazowa,

-co

-alarmowa

W tych punktach strzelalismy trochę kwotami i bank sie przyczepił, a nie wiem ile to kosztuje w realu :/

 

Ja też do kredytu strzleałem ale się nie przyczepili, więc myslałem, że ok....a teraz sedno mojej wypowiedzi....zrobiłem jak na razie 2 wyceny 2 dwórch różnych firmach całej hydrauliki włącznie z CO. dom 170 uzytkowej, 2łazienki + WC, 65m2 ogrzewania podłogowego, piec kondensacyjny z zasobnikiem, podłączenie wszystkiego łącznie z kominkiem z płaszczem wodnym (bez wkładu!)- jeden 65 000zł drugo 67000zł brutto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Za to bym pompę ciepła zrobił.....

Ratujcie tańszymi i sprawdzonymi hydraulikami...

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam hurtowni z dużą ofertą płytek i cegieł klinkierowych,która ma dużą ekspozycję tych cegieł.Poratujcie namiarami.

 

Właśnie też od zeszłego wkndu na gwałt szukałem fajnego, szarego klinkieru na kominy..potrzebny był na wczoraj. Wcześniej chciałem zrobić łupek granitowy, ale jak doszło do tego, że chcę kupić, to termin na przygotowanie zmienił się z 3 dni na 3 tygodnie....do sedna....

Kupiłem po złodziejskich cenach klinkier w Konstancinie, Klinkiebud.pl

Bardzo duzy wybór, największy w Wawie i dużo mają na stanie.

Za transport 2 palet do Starej Wsi wzięli 250zł. Trzeba ostro negocjować, mi na 750 cegieł dali 8% rabatu, powiedzieli, że 10% dają powyzej 1000szt.

Poglądowo polecam też strone crh-klinkier.pl

lub handform.pl

Pzdr

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...