Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Jak w temacie.

Możecie coś polecić

 

Z góry dziękuję za odpowiedz

 

p.s

jak tworzyć nowy post w konkretnej grupie

 

nowy post to właśnie stworzyłeś, pewnie chodzi o nowy wątek,

wchodzisz np. na "WYMIANA DOŚWIADCZEŃ" i naciskasz "NOWY TEMAT"

potem wpisujesz temat nowego wątku i ew. komentarz tak jak zwykły post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to wiem :D

Chodzi mi o to jak nowy temat stworzyć w tej grupie

Mogę utworzyć w grupie budowlanej temat ale chcę w konkretnej grupie czyli tej

 

p.s

jak jest z przyłączeniem do tej grupy

znalazłem stronę grupy ale by sie zarejestrowac trzeba widniec na statystyce. jest jakies minimum zeby sie tam znalezc

 

i ponawiam pytanie o o firme zajmjaca sie przylaczeniami w okolicy Nadarzyna

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to wiem :D

Chodzi mi o to jak nowy temat stworzyć w tej grupie

Mogę utworzyć w grupie budowlanej temat ale chcę w konkretnej grupie czyli tej

 

p.s

jak jest z przyłączeniem do tej grupy

znalazłem stronę grupy ale by sie zarejestrowac trzeba widniec na statystyce. jest jakies minimum zeby sie tam znalezc

 

i ponawiam pytanie o o firme zajmjaca sie przylaczeniami w okolicy Nadarzyna

 

pozdrawiam

 

Nie ma takiej możliwości aby założyć wątek w tym wątku (to już jest najniższa struktura), najwyżej możesz założyć nowy wątek w "Grupy Budujące".

 

Co do przyłączenia do grupy...to już to uczyniłeś.

Masz raczej na myśli dostęp do książki adresowej...tak, na to jest wymagana pewna aktywność oraz odświeżenie bazy przez silnik... :-) a jak to z silnikiem bywa...raz odpali a raz nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanko. Chciałbym sprawdzić poziom wód gruntowych na moim terenie (myślę o piwnicy). I w związku z tym czy lepiej wziąć geodetę teraz czy załatwić to przy okazji podłączania przyłączy wodno-kana... itd ?

 

 

Pozdrawiam

 

 

Chyba najlepiej poradzic sie geologa. Geodeta niewiele wskóra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakiś magiczny sposób na przyspieszenie wydania pozwolenia na budowę w starostwie w Grodzisku. :lol: :wink: :oops:

 

tak skorzystać z wehikułu czasu i cofnąc się do 2006 najpóźnije do marca 2006 :p no co pytałeś o magiczne sposoby...

 

:o Ha Ha Ha... toż to świetny sposób :lol:

Szkoda, że sama na to nie wpadłam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakiś magiczny sposób na przyspieszenie wydania pozwolenia na budowę w starostwie w Grodzisku. :lol: :wink: :oops:

 

Edmar70 - a kiedy złożyłeś ? Ja mam zamiar w najbliższy poniedziałek i też jestem ciekawy ile to trwa. Może jeszcze ktoś z forumowiczów i jednoczesnie klientów Starostwa Grodziskiego podzieli się z nami swoimi doświadczeniami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałam naszą książkę adresową i nie znalazłam żadnej polecanej ekipy do tynków wewnętrznych :o :roll: czyżby wszystkie ekipy robiące u Was były do bani?? :o Od razu napiszę, że będę potrzebować takowej ekipy na wiosnę i tynki będą cementowo wapienne. Licze na Was, kontakt na kierownika budowy bardzo sobie cenię, który dostałam od jednej dobrej duszy więc mam nadzieję, że i teraz poratujecie koleżankę w potrzebie :D :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser na litość boską przecież czytać umiem. Weszłam w tynki wewnętrzne zakładkę, następnie się wyświetla zero podpisów pod tynkami cementowo wapiennymi , wyswietla sie tylko na dole w sumie nie wiem w jakiej kategorii pan Skawrek. Pana S nie biorę zupelnie pod uwagę bo ceny z kosmosu. ALe czy tylko pan Skwarek robił wszystkim tynki???? :roll: :o :o Naprawdę nikogo innego nie ma od tynków w naszym rejonie??? Jak zwykle Senser bronisz informacji z ksiązki w ktorej akurat w tym przypadku nic nie ma o przepraszam jest aż jeden namiar YUPI YUPI :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...