Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy istnieje jakiś magiczny sposób na przyspieszenie wydania pozwolenia na budowę w starostwie w Grodzisku. :lol: :wink: :oops:

 

Edmar70 - a kiedy złożyłeś ? Ja mam zamiar w najbliższy poniedziałek i też jestem ciekawy ile to trwa. Może jeszcze ktoś z forumowiczów i jednoczesnie klientów Starostwa Grodziskiego podzieli się z nami swoimi doświadczeniami ?

 

Czekam dopiero 2 tyg.

Miła pani uprzedziła mnie jednak, że może to potrwać m-ąc albo i dłużej. :x

 

A ja nie mam czasu. :lol: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My myslelismy na etapie projektu, ale po wycenie i okresleniu terminu i ksztów "całej imprezy" zdecydowalismy sie na ogrzewanie elektryczne i kominkowe i nie narzekamy :D . U nas na osiedlu nikt nie korzysta z gazu ziemnego bo ceny przyłącza sa zabójcze , nadmienie ze do gazu mam 50m a siąsiad 10 ale i tak jest za drogo :cry: zeby sie podłączyć. Po prostu załozenie ze gaz ziemny i serwis urzadzen gazowych jest tani to juz niestety historia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kiedy zaczęliście myśleć o przyłączeniu gazu? Wydaje mi się że dopiero po wybraniu już projektu można o tym myśleć wcześniej nie ma co chyba ?

Jak zobaczyłem wniosek o określenie warunków przyłączenia to mi gały opadły .

 

Pozdrawiam

 

myślec mozesz zanim wybierzesz projekt. Moze nawet lepiej zanim kupisz projekt, bo pozniej moze sie okazac, że w projekcie masz za male pomieszczenie gosp do pieca np na eko-groszek. Poza tym GAZOWNIA to państwo w państwie i to co sie tam wyprawia to koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kiedy zaczęliście myśleć o przyłączeniu gazu? Wydaje mi się że dopiero po wybraniu już projektu można o tym myśleć wcześniej nie ma co chyba ?

Jak zobaczyłem wniosek o określenie warunków przyłączenia to mi gały opadły .

 

Pozdrawiam

 

myślec mozesz zanim wybierzesz projekt. Moze nawet lepiej zanim kupisz projekt, bo pozniej moze sie okazac, że w projekcie masz za male pomieszczenie gosp do pieca np na eko-groszek. Poza tym GAZOWNIA to państwo w państwie i to co sie tam wyprawia to koszmar.

oj tak okazało się, że mój wniosek zgubiliii od grudnia i muszę jeszcze raz składać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest prosty trzeba dowiedziec sie ile i komu za np "projekt zagospodarowania dzialki albo jakis detal" , ja czekalem na pozwolenie 3 dni, nie mialem do nikogo zalu ani nikt do mnie wszystko przebiegło zgodnie z procedurami i kulturalnie :wink: . Dla mnie to bylo albo szybko miec pozwolenie ... albo byc moze nawet bym nie mial naszego domku, bo gdybysmy nie zaczeli szybko i nie skonczyli to skonczyło by sie lokalem w bloku :cry:

 

Gawel mógłbyś jaśniej :roll: bo jakaś trochę tempa jestem w tej kwestii. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest prosty trzeba dowiedziec sie ile i komu za np "projekt zagospodarowania dzialki albo jakis detal" , ja czekalem na pozwolenie 3 dni, nie mialem do nikogo zalu ani nikt do mnie wszystko przebiegło zgodnie z procedurami i kulturalnie :wink: . Dla mnie to bylo albo szybko miec pozwolenie ... albo byc moze nawet bym nie mial naszego domku, bo gdybysmy nie zaczeli szybko i nie skonczyli to skonczyło by sie lokalem w bloku :cry:

 

Gawel mógłbyś jaśniej :roll: bo jakaś trochę tempa jestem w tej kwestii. :lol:

 

Masz na prv :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...