Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś z Was nie ma przypadkiem do wynajęcia barakowozu ? A może wiecie gdzie takowy można wynająć?

mam problem bo ekipa wchodzi w poniedziałek na działkę a ja nie mam gdzie ich ulokować :( Szukałam w necie, ale nic nie znalazłam :( Załamka

 

Tu jest do wzięcia - jeszcze ciepły: http://forum.muratordom.pl/sprzedam-barakowoz,t113687.htm?highlight=barakowóz

 

Zadzwoniłam do tego gościa, ma już jednego chętnego, ale może sie uda, bo tamten do końca jeszcze nie podjął decyzji.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was nie ma przypadkiem do wynajęcia barakowozu ? A może wiecie gdzie takowy można wynająć?

mam problem bo ekipa wchodzi w poniedziałek na działkę a ja nie mam gdzie ich ulokować :( Szukałam w necie, ale nic nie znalazłam :( Załamka

 

I tak masz szczęście, że zgodzili się na barakowóz. Mnie majster z pod Chorzeli powiedział: 2 pokoje w okolicy inaczej nie podejmie się. No i znalazłem majstra z pod Tarnowa - ma już swoje lokum - nie dociekam gdzie.

Ale ja miałam dla nich eleganckie lokum u męża w firmie w grodzisku, cieplutko, łazieneczka kuchnia, ale oni chcą spac na budowie bo martwią sie o swój sprzet jakiś tam i zażyczyli sobie barakowóz, masakra :( Skąd ja im teraz barakowóz wytrzasne na poniedziałek :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was nie ma przypadkiem do wynajęcia barakowozu ? A może wiecie gdzie takowy można wynająć?

mam problem bo ekipa wchodzi w poniedziałek na działkę a ja nie mam gdzie ich ulokować :( Szukałam w necie, ale nic nie znalazłam :( Załamka

jak jeszcze nie masz w okolicy to mam namiar na p. Bąkiewicza ze Strzeniówki k.Nadarzyna ma kilka szt. może jakiś wolny 602294565 ok 400zł/m-c (rok temu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was nie ma przypadkiem do wynajęcia barakowozu ? A może wiecie gdzie takowy można wynająć?

mam problem bo ekipa wchodzi w poniedziałek na działkę a ja nie mam gdzie ich ulokować :( Szukałam w necie, ale nic nie znalazłam :( Załamka

jak jeszcze nie masz w okolicy to mam namiar na p. Bąkiewicza ze Strzeniówki k.Nadarzyna ma kilka szt. może jakiś wolny 602294565 ok 400zł/m-c (rok temu)

Niestety już nie ma, dzwoniłam do niego :-) Ale dzięki za namiary :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was nie ma przypadkiem do wynajęcia barakowozu ? A może wiecie gdzie takowy można wynająć?

mam problem bo ekipa wchodzi w poniedziałek na działkę a ja nie mam gdzie ich ulokować :( Szukałam w necie, ale nic nie znalazłam :( Załamka

 

 

Spróbuj tutaj, może jeszcze aktualne.

 

http://forum.muratordom.pl/post1979644.htm#1979644

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belluci,

swego czasu podawałam ostremu z naszej grupy namiar na gościa, który sprzedaje i wypożycza barakowozy

wiem że on skorzystał z tego kontaktu

napisz może do niego priva w tej sprawie

możesz się na mnie powołać :)

jutro jak będę przejeżdżać obok tego ogłoszenia to spiszę numer telefonu jeśli jeszcze tam jest albo sama podjedź :)

z Pruszkowa to niedaleko

jedziesz jak do Nadarzyna przez Komorów i tuż przed ostrym zakrętem w Nadarzynie, po lewej jest skład budowlany w drodze polnej Zino, po prawej stał barakowóz z numerem telefonu

jeśli to już nieaktualne to sorry, że zaśmiecam wątek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belluci,

swego czasu podawałam ostremu z naszej grupy namiar na gościa, który sprzedaje i wypożycza barakowozy

wiem że on skorzystał z tego kontaktu

napisz może do niego priva w tej sprawie

możesz się na mnie powołać :)

jutro jak będę przejeżdżać obok tego ogłoszenia to spiszę numer telefonu jeśli jeszcze tam jest albo sama podjedź :)

z Pruszkowa to niedaleko

jedziesz jak do Nadarzyna przez Komorów i tuż przed ostrym zakrętem w Nadarzynie, po lewej jest skład budowlany w drodze polnej Zino, po prawej stał barakowóz z numerem telefonu

jeśli to już nieaktualne to sorry, że zaśmiecam wątek:)

Izat, wiem o kim piszesz, dzwoniłam już do tego faceta, wpisał mnie na liste oczekujących :))) Ale dziękuje Ci bardzo :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy możecie podpowiedzieć jaka jest aktualnie rynkowa cena za zrobienie projektu przyłącza wodociągowego? Dziś usłyszałem 1400 netto - czy to nie za dużo?

 

Ja placilem jakiejs złodziejce z wodrolu 450 zł za 11m przyłącza w 2003 roku. Wydaje mi sie ze te 1400 to zdecydowanie za drogo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróce do kwestii architekta. Korzystałam z usług P. Firlej, generalnie nie jest źle, ale...

1. Projekt miał być na koniec listopada, a był chyba w lutym i to po moich interwencjach.

2. Dach mam inny, bo pani zapomniała jaki chciałam.

3. Projekt wszystkich instalacji trzeba zrobić samemu.

4. Brak wyliczonej ilości potrzebnych materiałów.

Z plusów

5. Składa wniosek o pozwolenie na budowę.

Generalnie jest dobrze tylko trzeba dokładnie wszystko sprawdzać, ale Pani jest elastyczna i można sie dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...