Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Dosięgniesz dachu w tym roku, czy umawiasz się już na przyszły??

 

A si, za miesiąc ma byc więźba i trza ją przykryć:)

 

 

Aaaaaa to pijemy !!! :lol: Boże ale impra będzie...już się doczekać nie mogę...

Dzięki za zaproszenie...w sumie fajnego pomysła zapodałaś...coś ktoś mówił o spotkaniu?? :lol: :lol: :lol:

 

 

PS- No to jednak się "udało" w tym roku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dosięgniesz dachu w tym roku, czy umawiasz się już na przyszły??

 

A si, za miesiąc ma byc więźba i trza ją przykryć:)

 

 

Aga i Janusz widzę, że jestescie na podobnym etapie co my :D

u nas dekarz ma wejść w Grudniu :roll: ciekawe czy śnieg juz będzie wtedy do pasa czy tylko do kolan :lol: :evil: :roll: Naszego dekarza umawialismy w lipcu, zeby przyszedl w grudniu :-? Mam nadzieję, że uda sie Wam znaleźć dekarza i zdążycie przed zimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ze swej budowy taką fajną scenkę...z "owym" Sacewiczem...

Zima 2004/2005, Styczeń...w chałupie nawiane śniegiem (bez okien stan surowy), ale że gość nie miał czasu kiedy indziej to przyjechał wtedy kiedy przyjechał....mróz, śnieg...para z buzi....już ciemno się zrobiło a oni siedzą na krokwiach...żarówkę palili żeby robotę skończyć...

Więc czasem tak bywa....ale i to szczęście, że robota przy drzewie to taka, że mróz temu technologicznie nie szkodzi....

 

Samochody z dala od domu...dojazd zasypany...jazda była :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo Wam kochani dziekuję za te słowa otuchy i pocieszenia, ale JA NADAL NIE MAM TEGO DEKARZA...

 

Może jednak sie kto ullituje i poda sprawdzonego? No i ludzi od ogrodzenia tez nadal szukam, gdyby ktoś miał

 

Co do imprezy to Hubert możesz liczyć na to, ze jak się wszystko uda nam w tym roku zrobić, to zrobie w tym sniegu ognisko, przyniose kiełbasy i wódke i sie upijemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co innego :)

niech się męczą, co mają mieć lepiej niż my :D:D:D

ja po swojej budowie do końca życia nie dojdę do siebie :D

 

Swięte słowa, wiesz o czym zapomnialem o małej kwaterze w koncu dzialki zeby byc pochowanym :roll: .widzialem na filmach że kiedyś tak robiono, zresztą człowiek jak konczy budowe to jest prawie martwy :-? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga_i_Janusz :

 

 

 

Ludziska kochane,

 

ponawiam apel o dekarzy i dodatkowo szukam namiaru na ludzi od ogrodzenia. Dopiszcie pliss do książki lub podajcie namiar na FOrum

 

dziekuje

 

 

witam mogę dać namiar na wykonawce polecanego przez DACHLUX i mnie

JANUSZ KĘPA jak interesuje to mogę przesłać na privat

[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga_i_Janusz :

 

 

 

Ludziska kochane,

 

ponawiam apel o dekarzy i dodatkowo szukam namiaru na ludzi od ogrodzenia. Dopiszcie pliss do książki lub podajcie namiar na FOrum

 

dziekuje [/code]

Dekarz- Mirosław Bryła 501 137 941, zmieniał u mnie stary dach, ceny przystępne, raczej słowny gość. Terminy dopiero na przyszły rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...