Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jazda godzina zegarowa ok 36 zł z karnetem taniej. Kobyłki przyjazne choć czasem kombinują jak wymigać się od kłusowania i zasnąć w stępie.

 

:o :o :o :lol: :lol: :lol:

Cooo daj mi jakiś tel!!

Ale chociaż ładne są??

 

Kobyłki przeważnie gniade. Są też czarne i sorokate wałaszki ale to małe koniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książkowy przykład układu...

Polskie prawo zabarania używania imion żeńskich innych niż te kończące się na "a"....układ w czystej postaci.

 

Wlasnie mi przypomniales - kiedys w Bajtku (pierwsza gazeta komputerowa) uczyli programowania i umiescili prosty program, ktory pytal o imie, sprawdzal czy jest na koncu a i w zaleznosci od tego wypisywal "Witaj xxxxxx, mysle ze jestes milym chlopcem/mila dziewczynka!". W nastepnym numerze drukowali sprostowanie, zeby Kuba i Barnaba i niedostali szoku psychicznego :D

 

PS: to bylo jakies 20 lat temu :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książkowy przykład układu...

Polskie prawo zabarania używania imion żeńskich innych niż te kończące się na "a"....układ w czystej postaci.

 

Wlasnie mi przypomniales - kiedys w Bajtku (pierwsza gazeta komputerowa) uczyli programowania i umiescili prosty program, ktory pytal o imie, sprawdzal czy jest na koncu a i w zaleznosci od tego wypisywal "Witaj xxxxxx, mysle ze jestes milym chlopcem/mila dziewczynka!". W nastepnym numerze drukowali sprostowanie, zeby Kuba i Barnaba i niedostali szoku psychicznego :D

 

PS: to bylo jakies 20 lat temu :o

 

Carmen też mogłaby mieć kłopoty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...